İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Şaban Sağlam, 10 saat önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar,bende 679 KHK ihracım adalet bak.,,idari dosyam 21 idare mahkemesinde, 2018beraat ettim..beratt kesinleşti..dun UYAP a baktığımda 21 idare tüm kurumlardan belge istemiş belgeler olumlu kurum dahil,ancak ancak ankara CBS 2020  soruşturmada şüpheli dıye dosya varmış dosya derdest yazıyor,Benım hiç bilgim yoktu,idare mahkemesinde ara kararla dosya bekletme kararı verdı.uzun sürermi bekletme  acaba,birde beratım ettım,kesinleşmiş aynı suçtan dava açmaları zayıf ama bura Türkiye :)..

Virüsü atlatan herkese geçmiş olsun,aramızDanda ayrılanlardan Allah rahmet etsin

Hocam burası forumun Gündem Dışı mahallesi, burada çok kişi olmaz, sorularınıza yanıt almak istiyorsanız :

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

alt forumuna bakınız

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 19 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun hocammm tekrardan.. Merak ettik hepimiz sizi ?? Eşinizin durumu nasıl şimdi ? 

Şimdi daha iyiyiz ophelia. Gün gün daha iyi oluyoruz.

• Beğeni 7

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

Büyük lider Aliya İzzetbegovic'in güzel bir sözü var

" Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey: düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır."

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın Gündem dışı mahallesi halkı. Nasılsınız

Allah İyilik sağlık versin 

• Beğeni 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam. Allaha şükür başımı kaşıyacak zamanım yok.

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 6 saat önce yazdı:

İyi olmaya çalışıyoruz @LA TAHZEN ? siz nasılsınız ? 

Yıl2016, 15 saat önce yazdı:

Büyük lider Aliya İzzetbegovic'in güzel bir sözü var

" Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey: düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır."

Bu arada yeni üyesiniz galiba ?@Yıl2016 hoş geldiniz mahallemizeee?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ophelia, Bir saat önce yazdı:

İyi olmaya çalışıyoruz @LA TAHZEN ? siz nasılsınız ? 

Bu arada yeni üyesiniz galiba ?@Yıl2016 hoş geldiniz mahallemizeee?

Uzun zamandır aynı mahalledeydik de dışarı çıkmayan biriydim yeni yeni çıkıyorum artık ?

Tşkler bu arada hoşbulduk

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıl2016, 5 saat önce yazdı:

Uzun zamandır aynı mahalledeydik de dışarı çıkmayan biriydim yeni yeni çıkıyorum artık ?

Hoş geldiniz mahallemize. Dışarı çıkmanız çok iyi olmuş. Sizi tanımak güzel. 

@Opheliam teşekkür ederim, şükürler olsun iyiyim.

Annem acısını unutsun diye bahçeye başladık yeniden. Bezelye vakti, bahçe boş kalacak diye onu bahçeye götürüyorum. Bana da çok iyi oluyor aslında ama çok yoruluyorum. Üç gündür ayaklarımın üstüne basamıyorum, hamlık olduğu için şişmiş. ?

Ayy işte bööyyle. Çenem düştü yine. 

Twettera gidiyorum. Tag var gene 

Beklerim

vergici672, 9 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam. Allaha şükür başımı kaşıyacak zamanım yok.

İyi hocam iyi. Sıkıntıları düşünmeye vakit olmaz 

Zamanda hızla geçer 

• Beğeni 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 1 saat önce yazdı:

@Opheliam teşekkür ederim, şükürler olsun iyiyim.

Annem acısını unutsun diye bahçeye başladık yeniden. Bezelye vakti, bahçe boş kalacak diye onu bahçeye götürüyorum. Bana da çok iyi oluyor aslında ama çok yoruluyorum. Üç gündür ayaklarımın üstüne basamıyorum, hamlık olduğu için şişmiş.

ooo kolay gelsin.. bunlar tatlı yorgunluklar ?ne çok isterim bahçe işleri ile uğraşmayı ? Keşke oralarda olsam yardıma gelebilsem @LA TAHZEN? hem bezelye yetiştirmenin inceliklerini öğretirdiniz bana ? bizim buralarda pek bilen yok ? en son eve gittiğimde annemle tere,roka,dere otu tohumu ekmiştik bizde ne durumdalar hiç bilmiyorum?

Yıl2016, 6 saat önce yazdı:

çıkın tabii.. mahalleye yeni bi soluk yeni bi enerji getirin ? şu sıralar pek bi sessiz kaldık. 

Bu arada uzun zamandır sevgili @Teacher ın sesini duyamıyoruz sanki öyle değil mi ? nerelerde acaba merak ediyorum kendisini ?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sahip olamadıklarımız için çok mu şikayet ediyoruz?

Kahvaltıda sadece zeytin ve helva yiyerek kaç gün isyanımızı dizginleyebiliriz?

Mutfağı olmayan, evin içinde su akan çeşmesi bulunmayan sobalı evde kaç gün dayanabiliriz?

Peki ya gözlerimiz olmadan, kimsesiz, biçare?

İsterdim gözlerimin açık olduğunu... Dünyayı gezdiğimi, Türkiye'yi gezdiğimi ?

• Beğeni 7
  • Üzülme 1

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...