İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

varex, Bir saat önce yazdı:

aoZaSS.jpg

bu kombinasyon olsun....

dağ başında bir yayla evi olsun....

tel çekmesin, net olmasın....

ufak bir radyo olsun hep türkü çalan...

ve gece sadece rüzgar sesi olsun sesli ama üşütmeyen....

ve hayaller yalın ve yakın olsun nefes gibi....

Bunlara ilaveten sobada yanan odunun çıtırtısı, üzerinde kaynayan çayın cızırtısı bir de dışarıda yağan yağurun sesi olursa daha ne istenir ki ? @varex hocam?

• Beğeni 4

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 1 saat önce yazdı:

aoZaSS.jpg

bu kombinasyon olsun....

Benim hayalim benim hayalim..bir de boyalar resim malzemeleri ..bozkır olsun biraz orman ..ufak bir dere ...ulu bir çınar olsun ..altında bir pınar..yolcusunu sulasın..bir soluk alması için davet etsin.. yaprakları yerlere yakın..hafif hafif esen sıcak bir rüzgar mecbur bıraksın..otursun heybesini serip şöyle gözlerini kısıp geldiği yola baksın toz duman iyiki gelmişim desin şöyle gideceği yöne dönüp derin derin uzakları gözlesin yeşil mı yeşil ovayı görünce derin bir oh çeksin.. şöyle tek başıma bir derviş olsaydım...şu dünyanın yükünü bırakıp dolaşsaydim yaratılmışın güzelliklerini görüp şükredip tefekkür edip ömrümü gecirse idim..

• Beğeni 4

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hocam bu manzara beni maziye götürdü .taa 10-12 yıl öncesine. bizim ilk görev yaptığımız memlekette bundan daha hallice bı kuzinemiz vardi.ttepside kestane ,sobanın üstünde çaydanlık dışarda kar ama icimiz sıcacik . o zaman bir tanecik kızımız vardı evimizin neşesi (şimdi bizi beğenmeyen havalı ergen). Ahh gençlik ! Sakin huzurlu güzel günlerdi.

varex, 2 saat önce yazdı:

aoZaSS.jpg

bu kombinasyon olsun....

Sobanın konumu bile böyleydi .acaba aynı lojman mi ?

• Beğeni 4

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kuzinede patates yazın koyde en cok yaptığimiz sey ve soba ustu cay en lezzetlisinden tadida bi farklıdır.oysaki kimseye zararı olmayan hayallerimiz ve kucuk mutluluklarımız vardi??

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher hocam sizin evi tarif ediyorlar sanırım.

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 51 dakika önce yazdı:

@Teacher hocam sizin evi tarif ediyorlar sanırım.

Günaydın güzel kalpli insanlar. 

@vergici672 biliyor musunuz,şu an türkü dinliyoruz radyoda.Sobanın üzerinde çayımız var,tencerede haşlanmış fasulye,nasipse öğlen yemeğine piyaz olacak kendileri.??? 

hepsiyah, 8 saat önce yazdı:

Kuzinede patates yazın koyde en cok yaptığimiz sey ve soba ustu cay en lezzetlisinden tadida bi farklıdır.oysaki kimseye zararı olmayan hayallerimiz ve kucuk mutluluklarımız vardi??

Küçücük dünyamız olsa da yüreğimiz kocaman @hepsiyah ...❤️ 

@Umutlu @elaf @scn köyümden hepinize kucak dolusu sevgiler. 

Bu arada küçük bir sera yaptık eşimle.İçinde maydanoz,marul,yeşil soğan,tere ve sarımsak var.Kendi ellerimizle diktik.Kızlarım bazen karşısına geçiyorlar,uzun uzun bakıyorlar???? 

Evin kapısı bile aynı desem.Soba bıraz daha modelli yalnız.?Üzerindeki su kabı bile aynı,içinde bulaşık suyum ısınıyor. 

Mutluyum,umutluyum sevgili dostlar.En önemlisi vicdanım rahat..?

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 3

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 11 saat önce yazdı:

aoZaSS.jpg

bu kombinasyon olsun....

Rabbim gönlünüzdekileri tez zamanda elinize versin,dileklerinizi gerçekleşsin@varex ... 

Orada bir ayak var ısınıyor sanırım.?O da eşim olsun.O,çok sever... 

Bır de mandalina yediğimizde kabuklarını sobanın üzerine koyarız...Mis gibi kokar..

• Beğeni 6

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 50 dakika önce yazdı:

Günaydın güzel kalpli insanlar. 

@vergici672 biliyor musunuz,şu an türkü dinliyoruz radyoda.Sobanın üzerinde çayımız var,tencerede haşlanmış fasulye,nasipse öğlen yemeğine piyaz olacak kendileri.??? 

Ya hocam şimdi online derste öğrenci ile uğraşacaktınız. Mis gibi çayınızı için ? 

• Beğeni 1
  • Kahkaha 4

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 12 saat önce yazdı:

Küçücük dünyamız olsa da yüreğimiz kocaman @hepsiyah ...❤️ 

@Umutlu @elaf @scn köyümden hepinize kucak dolusu sevgiler. 

Bu arada küçük bir sera yaptık eşimle.İçinde maydanoz,marul,yeşil soğan,tere ve sarımsak var.Kendi ellerimizle diktik.Kızlarım bazen karşısına geçiyorlar,uzun uzun bakıyorlar???? 

Evin kapısı bile aynı desem.Soba bıraz daha modelli yalnız.?Üzerindeki su kabı bile aynı,içinde bulaşık suyum ısınıyor. 

Mutluyum,umutluyum sevgili dostlar.En önemlisi vicdanım rahat..?

Sevgili @Teacher hocam aslında pek çok kişinin özlediği doğal hayatı yaşıyorsunuz ? inanın yazdıklarınızı okumak bile içimizi ısıtıyor ?inşaallah eski güzel günlerinize döndüğünüzde (bu kâbustan önceki) yaşadıklarınız çok özel ve güzel anılar olarak kalacak sizde??

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 12 saat önce yazdı:

Sevgili @Teacher hocam aslında pek çok kişinin özlediği doğal hayatı yaşıyorsunuz ? inanın yazdıklarınızı okumak bile içimizi ısıtıyor ?inşaallah eski güzel günlerinize döndüğünüzde (bu kâbustan önceki) yaşadıklarınız çok özel ve güzel anılar olarak kalacak sizde??

Sevgili öğretmenim @Umutlu ,ben yaşadığım hayattan şikayetçi değilim,farkındayım pek çok insanın emeklilik hayali olduğunu bizzat kendi ağızlarından duymuşluğum vardır.? 

Sadece üzülüyorum,ama bu bir imtihan biliyorum,sabrediyorum,halimden daha zorda olanları görünce şükrediyorum. 

@vergici672 ben öğrencilerimin gözlerinin içine bakmak,onlara dokunmak istiyorum,kalben iletişim kurmak istiyorum.Tenefüste öğretmenler odasında mis gibi çayımı içmek harika olurdu değil mi?????

• Beğeni 3

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...