İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Adalet Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

MSA, 11 saat önce yazdı:

701 KHK Albatros 4 İade

Adalet Bakanlığında çalışan bir kamu personeli 701 sayılı KHK ile ihraç edildi.

Personel dosyasında sadece, Gizli Tanık Albatros'un verdiği listede 4. kategoride işaretlenmesi bilgisi yer almaktadır.

OHAL Komisyonu, kişiyle ilgili olarak yapılan yargılamada Beraat kararını da gözönüne alarak ihraç edilen başvurunu kabul etmiş ve göreve iade kararı vermiştir.

albatros1.jpg

2.jpg

Merhabalar, 

Kararı bugün internete düşmesi nedeniyle gördüm ancak kararda Albatro ya da 4. kademede olduğuna yer verilmemiş. Ayrıca hangi şehirde olduğu, dolayısıyla hangi komisyona ait olduğu da görünmüyor. Şehir ve komisyonun benim açımdan şu şekilde önemi var, bazı komisyonlar bu aşamalarda gayet katıyken (Kademeye bakılmaksızın adının anılması halinde ihracına karar verme ya da dava açma şeklinde) bazı komisyonlar ise daha esnek. Bu da tamamen dönemin başsavcısı ya da soruşturmayı yapan savcılarla alakalı. Bu nedenle bu konu hakkında detaylı bilgi alabilme imkanımız varsa ve bunu bizimle paylaşırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar.

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
E.akblt, 32 dakika önce yazdı:

Karar bana ait arkadaşlar 

Merhaba,

Sorun olmazsa hangi komisyonda çalıştığını ve Albatros4 olduğuna dair bir evrakı paylaşabilir misin? Bunlar kararda yazmıyor ve takdir edersin ki bunlar da kıstaslar arasında 

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Akşam 7 den sonra paylaşım yapmaya çalışacağım.

701-albatros 4-kabul-göreve başlandı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
E.akblt, 3 saat önce yazdı:

Akşam 7 den sonra paylaşım yapmaya çalışacağım.

Hayırlı olsun kardeş, 701 KHK lıları umut oldun?

Bende kodlama da yok ama bekliyoruz. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar,

679 sayılı KHK ile ihraç oldum. OHAL komisyonu Albatros gizli tanık ve Kurum kanaati kararları ardına saklanarak ihracıma karar verdi. İdare mahkemesine başvurucam, öncelikle ne kadar masrafın gittiğini size sormak istiyorum, ayrıca hakkımda açılan herhangi bir dava yok, savcılık aşamasında bekleyen bir davam var, ondan da takipsizlik bekliyorum, lütfen bu konuyla ilgili bana yardımcı olur musunuz, şimdiden teşekkür ederim. 

679 KHK - Ret - Kurum Kanaati -  Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Öncelikle emre kardeşim geçmiş olsun, darısı tüm mağdurlara inşallah, ben de adalet bakanlığında çalışıyorum, 2017 mayısta ifade verdim, takipsizlik kararı aldım, 701 sayılı KHK ile ihraç oldum, tek iddia albatros 5 kodu, OHAL komisyonu Red verdi, geçen hafta ona da itirazımı yaptım, sonucu bekliyorum. 

701 KHK - Adalet Bakanlığı - OHAL komisyonu Ret - Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Magdur4848, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle emre kardeşim geçmiş olsun, darısı tüm mağdurlara inşallah, ben de adalet bakanlığında çalışıyorum, 2017 mayısta ifade verdim, takipsizlik kararı aldım, 701 sayılı KHK ile ihraç oldum, tek iddia albatros 5 kodu, OHAL komisyonu Red verdi, geçen hafta ona da itirazımı yaptım, sonucu bekliyorum. 

Hangi il? geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
sherlockholmes, 2 saat önce yazdı:

Hangi il? geçmiş olsun.

Muğla, takipsizlik almama rağmen üzerinden 4 ay sonra 701 sayılı KHK ile ihraç oldum, ve şuan OHAL komisyonu kurum kanaati diye Red verdi, takipsizliği de aynı kurum verdi

701 KHK - Adalet Bakanlığı - OHAL komisyonu Ret - Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Magdur4848, 8 dakika önce yazdı:

Muğla, takipsizlik almama rağmen üzerinden 4 ay sonra 701 sayılı KHK ile ihraç oldum, ve şuan OHAL komisyonu kurum kanaati diye Red verdi, takipsizliği de aynı kurum verdi

Beraat aldıktan sonra ihraç olanlar da var aramızda. 701 KHK çok garip bir KHK, ben de görevdeyken ihraç oldum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beraat kararının maddesi çok önemli diye biliyorum 

679 KHK - Ret - Kurum Kanaati -  Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...