İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Adalet Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Magdur4848, 42 dakika önce yazdı:

Muğla, takipsizlik almama rağmen üzerinden 4 ay sonra 701 sayılı KHK ile ihraç oldum, ve şuan OHAL komisyonu kurum kanaati diye Red verdi, takipsizliği de aynı kurum verdi

Muhtemelen sizin de kararınızda Albatros ile alakalı bir şey vardır diye tahmin ediyorum. Öyleyse kodlamada ne olarak kodlandığınızı yazar mısınız? En azından ret almanız hakkında daha fazla bilgi sahibi oluruz. 

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
sherlockholmes, 1 saat önce yazdı:

Beraat aldıktan sonra ihraç olanlar da var aramızda. 701 KHK çok garip bir KHK, ben de görevdeyken ihraç oldum.

Bende takipsizlik aldım, görevdeydim, hepsinden sonra sorun bitti derken ihraç olduk 701 ile

Enteresan, Bir saat önce yazdı:

Muhtemelen sizin de kararınızda Albatros ile alakalı bir şey vardır diye tahmin ediyorum. Öyleyse kodlamada ne olarak kodlandığınızı yazar mısınız? En azından ret almanız hakkında daha fazla bilgi sahibi oluruz. 

Yukarda yazmıştım, albatros kodu 5 olarak görünüyor, ama dosyanın savcısı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına 2 kere müzekkere yazıyor ikisinde de kodlama olmadığı belirtiliyor, bunun üzerine takipsizlik yazıldı, 

701 KHK - Adalet Bakanlığı - OHAL komisyonu Ret - Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkes halıne şükretsin. KYOK almama rağmen halen suçlama nedir bilmiyorum. KYOK kararında da değinilmemiş. Ben neden ihraç oldum arkadaş.. Açığa alınmaya gerek yoktur kararı almama rağmen ben neden ihraç oldum. Kim beni ihraç etti, gerekçesi veya amacı neydi.. Hayatımda en nefret ettıgım sey belırsızlık hali ve ben tam 30 ay oldu belirsizlik ortamını yaşıyorum. Saçlarımda 2-3 tel beyaz varken sımdı yarısı beyaz. Hangı para benım bu saçlarımı eskı halıne getirebilir şu gencecik yaşımda..

Suça Sürüklenen Katip - 679'dan bu yana sürüncemede ..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gizli tanık Albatros'un listesinde 4 ile kodlanan bazı arkadaşlar OHAL komisyon tarafından göreve iade edilmiş, emsal karar olsun itiraz yaparken ekleyelim, var mı elinde emsal karar olan paylaşalım, hepimiz mağduruz 

701 KHK - Adalet Bakanlığı - OHAL komisyonu Ret - Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Daha dün dijitaller geldi temiz takipsizlik bu hafta yazılır diyen arkadaş abi dava açılacak mis diye aradı şimdi.Hersey mahvoldu mahkeme zaten Eylül Ekimden önce başlamaz 3-5defa ertelenir komisyon zaten kapanır bitti bizim iş ?  kriter denen şey de hts kayıtlarında iki görüşme 

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@28 ŞUBATIN DA MAĞDURU takipsizlik ve beraat kararını komisyon dikkate almıyor kurumdan giden ilk kurum amiri görüşünü dikkate alıyorlar. Yurt dışı yasaklılığı soruşturma ve kovuşturma sonucunda kaldırılsa bile KHK lı olmak yeterli oluyor. Bu nedenle yurt dışına çıkamadım bende adalet bakanlığı personeliyim hakkımda yürütülen soruşturmaya takipsizlik kararı verildi OHAL komisyonu kurum kanaati ile hakkımda red kararı verdi idare mahkemesinde dosyam şuan

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

675 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar 701 sayılı KHK katibim aynı zamanda hukuk fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim şimdi okul bitse avukatlık yaptırmıyorlar ne yapayım nasıl yol alayım bilemedim gerekçe sohbet OHAL komisyonunda dosya bekliyorum bakalım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ altok, 1 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 701 sayılı KHK katibim aynı zamanda hukuk fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim şimdi okul bitse avukatlık yaptırmıyorlar ne yapayım nasıl yol alayım bilemedim gerekçe sohbet OHAL komisyonunda dosya bekliyorum bakalım 

inşallah senin okul bitene kadar hersey düzelir hatta katip olarak çıktığın adliye ye avukat olarak geri dönersin. 

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İhraçuzman, 27.06.2019 - 15:32 yazdı:

İlk kurum amırı görüşü derken anlamadım o kısmı sayın ömrüm. Ayrıca sizin krıter neydi KHK kaçtı

İlk giden kurum amiri raporu demişsiniz, bu rapora nasıl ulaşılabilir, ben komisyondaki özlük dosyama baktım ancak ne bir rapor ne bir yazı görmedim? bu rapor neyin nesi...

İdare mahkemelerine açılan dava da adli yardım talep edilmeli midir ? Bilgisi olan var mı ?

679 KHK - Ret - Kurum Kanaati -  Albatros

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sağolasın techo KHK katip olmaktan vazgeçtim zaten avukatlığıma izin versinler yeterli bu hukuksuzluklar beni bitiriyor İnan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...