İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Antalya 

17 Ağustos 2017 GGU 25 Ağustos 2017 ihraç 7eylul 2017  kurum ihbarı sonucu soruşturma açılması 14 Nisan 2019 syok kararı (7 Mayıs 2019 kendim gidip öğrendim ) 693 KHK  kriter 1. Derece akraba (tahmin) 6 Nisan 2022 tarihinde kabul kararını gördüm.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KarakulZalin, 6 saat önce yazdı:

Antalya 

Ankara'da 4 aydır dilekçeme cevap verilmesini bekliyorum. Henüz cevap vermediler... 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben cimer üzerinden yazdım tek paragraf ek olarak syok kararının resmini yükledim

17 Ağustos 2017 GGU 25 Ağustos 2017 ihraç 7eylul 2017  kurum ihbarı sonucu soruşturma açılması 14 Nisan 2019 syok kararı (7 Mayıs 2019 kendim gidip öğrendim ) 693 KHK  kriter 1. Derece akraba (tahmin) 6 Nisan 2022 tarihinde kabul kararını gördüm.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KarakulZalin, 28 dakika önce yazdı:

Ben cimer üzerinden yazdım tek paragraf ek olarak syok kararının resmini yükledim

Taşrada bu olayı uzatmıyorlar ama Ankara bu konularda çok katı. Bir yıl önce kesinleşmiş beraat kararımı ve yurt dışı yasağımın kaldırıldığına dair yazıları koymama rağmen, 4 aydır ses seda yok. E-devlette protokol sorgulama yapıyorum hemen her gün ama bir değişiklik yok. Ay sonuna kadar bir gelişme olmazsa, dava açacağım artık... 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Öncelikle herkese merhaba. Herkesin biran önce görevine dönmesi umuduyla konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay önce görevime döndüm Kuvvet KKK. En son görev yaptığım yerde aynı kadromda başladım görevime. Geriye dönük tüm emekli sandığı prim ödemeleri gerçekleşti. Maaş ödemeleri yapıldı fakat beklediğimden çok aşağıda oldu ödemeler(Sigortalı olarak çalıştığım ve özel sektörde aldığım tüm maaşlar düşüldü. Sebepsiz zenginleşmenin önüne geçmek içinmiş.). Bundan sonraki süreçte yasal faiz, agi ödemeleri, vergi dilimi vs gibi tüm haklarımı aramak için nasıl bir yol izlemeliyim. Direk bi avukatlamı anlaşmalıyım veya tüm başvuruları kendim yapabilir miyim yol haritasını anlatacak bi kişiye ihtiyacım var tüm bu aşamaları yaşamış biri. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

689 KHK - KYOK - İDARİ SORUŞTURMA YOK - İNCELEME DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 10 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba. Herkesin biran önce görevine dönmesi umuduyla konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay önce görevime döndüm Kuvvet KKK. En son görev yaptığım yerde aynı kadromda başladım görevime. Geriye dönük tüm emekli sandığı prim ödemeleri gerçekleşti. Maaş ödemeleri yapıldı fakat beklediğimden çok aşağıda oldu ödemeler(Sigortalı olarak çalıştığım ve özel sektörde aldığım tüm maaşlar düşüldü. Sebepsiz zenginleşmenin önüne geçmek içinmiş.). Bundan sonraki süreçte yasal faiz, agi ödemeleri, vergi dilimi vs gibi tüm haklarımı aramak için nasıl bir yol izlemeliyim. Direk bi avukatlamı anlaşmalıyım veya tüm başvuruları kendim yapabilir miyim yol haritasını anlatacak bi kişiye ihtiyacım var tüm bu aşamaları yaşamış biri. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geçmiş olsun kurtulmuşsunuz bu çukurdan. Bundan sonra mahkeme süreci umduğunuz gibi gider inşallah. Ihraç sebebinizden bahsedermisiniz kriter denilen saçmalıklardan.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
serpil68, 9 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kurtulmuşsunuz bu çukurdan. Bundan sonra mahkeme süreci umduğunuz gibi gider inşallah. Ihraç sebebinizden bahsedermisiniz kriter denilen saçmalıklardan.

Yakından kaynaklıydı benim başka bi durum yoktu. 2 yıl önce savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair karar çıkmıştı. 

689 KHK - KYOK - İDARİ SORUŞTURMA YOK - İNCELEME DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 19 saat önce yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.

Ben de kısa süre önce İdare Mahkemesi İade kararı aldım. Kurumdan göreve iade yazısı tebliğ edildi. Şimdi atama yazısının tebliğini bekliyorum. Büyük ihtimalle araştırma merkezi olacak. İstinaf süreci devam ediyor.

Davalarınızı kendiniz takip edebilirsiniz, bir sakıncası yok. Dilekçe hazırlarken belli kurallar var. Bunlara dikkat edin.

Adli işlem yok - iade - istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kurumdan göreve iade yazısı tebliğ edildi. Bu yazıda sadece göreve iade edildiğim yazıyor. Kurum beklememi, atamamın halen yapılmadığını, atama olunca bana tebliğ edileceğini söyledi. Şimdi atama yazısının tebliğini bekliyorum. Büyük ihtimalle araştırma merkezi olacak. Avukatım 60 günlük sürenin başladığını söyledi. Ancak ben bu sürenin atamanın tebliğ edildiği tarihten itibaren başlayacağını düşünüyorum. Bu konuda yorumunuz nedir?

Güncelleme • • rıbas

Adli işlem yok - iade - istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 4 saat önce yazdı:

Yakından kaynaklıydı benim başka bi durum yoktu. 2 yıl önce savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair karar çıkmıştı. 

Öncelikle hayırlı olsun. Yakınlık derecesi ve yakının durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz. 

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...