İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Herşeyeinanabiliri, 2 dakika önce yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun. Yakınlık derecesi ve yakının durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz. 

Yakınlık derecesi babam. Babam ihraç edildi daha sonra açığa alındım 3 sefer daha sonra ihraç. 

689 KHK - KYOK - İDARİ SORUŞTURMA YOK - İNCELEME DEVAM EDİYOR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 12 saat önce yazdı:

Yakınlık derecesi babam. Babam ihraç edildi daha sonra açığa alındım 3 sefer daha sonra ihraç

Babanız iade olmuş olmalı. Teşekkürler cevap icin

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Herşeyeinanabiliri, 20 dakika önce yazdı:

Babanız iade olmuş olmalı. Teşekkürler cevap icin

Maalesef olmadı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 2 saat önce yazdı:

Maalesef olmadı. 

Şevket bey eşimde iki polis kardeşlerinden dolayı 689 KHK ile ihraç oldu.Kardesleri  cezaevinde yattılar ve yeni çıktılar. Eşimde hâlâ komisyondan cevap bekliyor beş sene olacak nerdeyse babanız adlı idari işlem geçirdimi?

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
serpil68, 2 dakika önce yazdı:

Şevket bey eşimde iki polis kardeşlerinden dolayı 689 KHK ile ihraç oldu.Kardesleri  cezaevinde yattılar ve yeni çıktılar. Eşimde hâlâ komisyondan cevap bekliyor beş sene olacak nerdeyse babanız adlı idari işlem geçirdimi?

Halen ceza evinde babam. benimde umudum yoktu ama 5 yıl sonra kabul kararını gördüm umudunuzu kaybetmeyin. 689 KHK benimde bu arada. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 33 dakika önce yazdı:

Halen ceza evinde babam. benimde umudum yoktu ama 5 yıl sonra kabul kararını gördüm umudunuzu kaybetmeyin. 689 KHK benimde bu arada. 

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Umut oldu gerçekten. 

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 18.02.2022 - 21:13 yazdı:

Öncelikle herkese merhaba. Herkesin biran önce görevine dönmesi umuduyla konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay önce görevime döndüm Kuvvet KKK. En son görev yaptığım yerde aynı kadromda başladım görevime. Geriye dönük tüm emekli sandığı prim ödemeleri gerçekleşti. Maaş ödemeleri yapıldı fakat beklediğimden çok aşağıda oldu ödemeler(Sigortalı olarak çalıştığım ve özel sektörde aldığım tüm maaşlar düşüldü. Sebepsiz zenginleşmenin önüne geçmek içinmiş.). Bundan sonraki süreçte yasal faiz, agi ödemeleri, vergi dilimi vs gibi tüm haklarımı aramak için nasıl bir yol izlemeliyim. Direk bi avukatlamı anlaşmalıyım veya tüm başvuruları kendim yapabilir miyim yol haritasını anlatacak bi kişiye ihtiyacım var tüm bu aşamaları yaşamış biri. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İlk önce hayırlı olsun. Rütbe, yasal faiz ve yüksek vergi dilimine girmiş olman sebebi ile vergi iadesi ve bundan sonra alınmaması için idarene dilekçe yazman gerekiyor. İdarenin (Hepsine ret cevabı gelecek) cevabı sana tebliğ edilmesi ile birlikte 60 gün içerisinde mahkemeye başvuru yapmalısın. Bu süreçleri bir avukatın takip etmesi senin için daha iyi olacağı düşüncesindeyim. 

668 KHK - Beraat - Yargıtay beraatı onayladı - OHAL “KABUL”. Eski görev yerinde işe başladı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 668 KHK, yargitayda dosyanız  kac yilda sonuçlandı? Sonuclandiginda mi kabul gordunuz acaba bende ayni durumdayimda

695 KHK-DENIZ ASTSUBAYI-KRITER YOK-TEMYIZDE-INCELEME DEVAM EDIYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
668 KHK, 21 saat önce yazdı:

İlk önce hayırlı olsun. Rütbe, yasal faiz ve yüksek vergi dilimine girmiş olman sebebi ile vergi iadesi ve bundan sonra alınmaması için idarene dilekçe yazman gerekiyor. İdarenin (Hepsine ret cevabı gelecek) cevabı sana tebliğ edilmesi ile birlikte 60 gün içerisinde mahkemeye başvuru yapmalısın. Bu süreçleri bir avukatın takip etmesi senin için daha iyi olacağı düşüncesindeyim. 

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Peki avukatlar yaklaşık ne kadar ücret talep ediyor veya yüzde olarak mı alıyor daha önce avukatla hiç işim olmadı önceden üç aşağı beş yukarı bi bilgi sahibi olabilirsem çok iyi olur. Daha önce avukatla çalışmış olan varsa. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şevket, 18.02.2022 - 21:13 yazdı:

Öncelikle herkese merhaba. Herkesin biran önce görevine dönmesi umuduyla konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay önce görevime döndüm Kuvvet KKK. En son görev yaptığım yerde aynı kadromda başladım görevime. Geriye dönük tüm emekli sandığı prim ödemeleri gerçekleşti. Maaş ödemeleri yapıldı fakat beklediğimden çok aşağıda oldu ödemeler(Sigortalı olarak çalıştığım ve özel sektörde aldığım tüm maaşlar düşüldü. Sebepsiz zenginleşmenin önüne geçmek içinmiş.). Bundan sonraki süreçte yasal faiz, agi ödemeleri, vergi dilimi vs gibi tüm haklarımı aramak için nasıl bir yol izlemeliyim. Direk bi avukatlamı anlaşmalıyım veya tüm başvuruları kendim yapabilir miyim yol haritasını anlatacak bi kişiye ihtiyacım var tüm bu aşamaları yaşamış biri. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hayırlı uğurlu olsun darısı bütün masumların başına diyelim.. 

KYOK nasıl alıyorsunuz kurum mahkemeye mi vermişti ? Benimde herhangi bir dava soruşturma yok bekliyorum..

Geriye Dönük hak kayıplarınızı mutlaka avukat tutmanızı tavsiye ederim Özellikle sizin gibi geriye dönük hak kayıpları üzerine branş yapmış avukatlar var forum sitelerinde bazen denk geliyor takip etmenizi tavsiye ederim.  

Komisyon - RET

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...