İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Bugün twitterde iade olan jan. kararını gördük. Uzun zamandır 701 KHK hariç Tsk komisyon kararı görmüyorduk. Umarız TSK iade dosyalarına geçmiştir komisyon. 

679KHK MSB kkk 1.derece akraba /beraat / komisyondan cevap bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydınlar,

Forumda, Emniyet personeli ve Jandarma teşkilatından kabul kararı alıp araştırma merkezine atananlarla ilgili paylaşımlar var. Bazı dikkatimi çeken hususlar oldu. TSK personeli olup araştırma merkezine atananlardan tanıdığı olduğunu belirtenler olmuştu. Derece kademe, maaş, özlük hakları vb konularda bilgisi olan var mı acaba?

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aklima, 1 saat önce yazdı:

Günaydınlar,

Forumda, Emniyet personeli ve Jandarma teşkilatından kabul kararı alıp araştırma merkezine atananlarla ilgili paylaşımlar var. Bazı dikkatimi çeken hususlar oldu. TSK personeli olup araştırma merkezine atananlardan tanıdığı olduğunu belirtenler olmuştu. Derece kademe, maaş, özlük hakları vb konularda bilgisi olan var mı acaba?

Sayın @Aklima teyide muhtaç bir bilgi veriyim. KKK komisyonu yoksa khk ilemi iade kişinin yakın tarihli olduğu için komisyon iade etme ihtimali yüksek ;bütün özlük hakları oyak dahil haklarını almış karargah a atadıklarını duydum(silah konusu yok verilmemiş) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@BusnrYilmaz  hakikaten...

Jandarma ile ilgili net bir bilgi vereceğim şuan geri dönüş bekliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@serpil68 Sizin eşiniz uzman çavuştu hala bekliyorsunuz sanırım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk ne zaman, 6 saat önce yazdı:

Sayın @Aklima teyide muhtaç bir bilgi veriyim. KKK komisyonu yoksa khk ilemi iade kişinin yakın tarihli olduğu için komisyon iade etme ihtimali yüksek ;bütün özlük hakları oyak dahil haklarını almış karargah a atadıklarını duydum(silah konusu yok verilmemiş) 

Anlayamadım.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aklima, 8 saat önce yazdı:

Günaydınlar,

Sayın @Aklima sizin burda sorduğunuz soruya cevap veriyim dedim? @BusnrYilmaz şöyle anlatıyım, TSK de kkk iade olan kişinin araştırma merkezi olmadığını karargah da görev başı yaptığını, özlük haklarını hepsinin verildiği, oyak parasını çekmiş onun için borç çıkarmışlar (zati tabancasını vermemişler) diye arkadaşımdan duyduğumu anlatmaya yazmaya çalıştım. Teşekkürler iyi çalışmalar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK668, 3 saat önce yazdı:

@serpil68 Sizin eşiniz uzman çavuştu hala bekliyorsunuz sanırım. 

Evet kkk uzman cavus.Hicbir degisiklik yok bekliyoruz .689khk

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...