İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Konuk
Steinbeck, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaslar persembe iade oldum bende  hemsireyik sorum su olcakti gecmis hizmet puanlari;yasal faizle toplu para,alacagimiz toplu odemenin bugunun tutari uzerinden mi hesaplanacagi birde eski gss primlerimizi alabiliyonuyuz cevplarsaniz sevinirim

Arkadaslar bakanliktaymis dosyam benim de toplu maasi ne zaman yatirirlar

Hizmet puanı eklenir, yasal faiz verilmiyor sadece maaş toplamı ödeniyor, maaş hesaplaması da şu an alacağınız güncel maaş çarpı ihraç kaldığınız ay sayısı olarak hesaplanmaz, ait olduğu yılda ve ayda ne almanız gerekiyorsa o rakamlar üstünden hesaplanır.

GSS konusunu bilmiyorum, ben GSS borcu çıkarmalarına rağmen hiçbirini yatırmamıştım, bence bu konuda en doğru bilgiyi SGK'dan sorarak alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, Bir saat önce yazdı:

Hizmet puanı eklenir, yasal faiz verilmiyor sadece maaş toplamı ödeniyor, maaş hesaplaması da şu an alacağınız güncel maaş çarpı ihraç kaldığınız ay sayısı olarak hesaplanmaz, ait olduğu yılda ve ayda ne almanız gerekiyorsa o rakamlar üstünden hesaplanır.

GSS konusunu bilmiyorum, ben GSS borcu çıkarmalarına rağmen hiçbirini yatırmamıştım, bence bu konuda en doğru bilgiyi SGK'dan sorarak alabilirsiniz.

Hocam peki topli maasi kabul gordugunzden kac gun sonra yatirsilar hesabiniza

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul değil başladıktan sonra o işler. Çalıştığın mutebete bağlı

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Steinbeck merhaba dosyanızın bakanlıkta olduğunu nasıl ögrendiniz 

701 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Steinbeck, 2 saat önce yazdı:

Hocam peki topli maasi kabul gordugunzden kac gun sonra yatirsilar hesabiniza

Alanlar genelde göreve başladıktan sonraki ilk veya ikinci ayın 15inde yattığını paylaşmıştı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mehmet Öğretmen, 20.09.2019 - 11:04 yazdı:

Hocam size mesaj da yolladım ama buradan da sormak istiyorum. 1. sınıf öğretmenlerin ekders hesaplamaları daha farklı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.   2. Ayrıca sayfa 7'deki Mersin-Silifke adresi size mi ait yoksa örnek bir karar mı. Ona göre biz kendi adresimimizi mi yazacağız. Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkürler.

Sınıf öğretmenleri için ekders çizelgesi hazırlayan varsa yardımcı olursa sevinirim. 

672 Ocak 2014 - Şubat 2015 sendikalı, Nisan 2015 başka bir sendikaya üye oldum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, 6.10.2019 - 23:05 yazdı:

Ben kurumdan görüş alındığı haberini aldığımda iade olmuşum gibi heyecanlanmış ve çok sevinmiştim, tamam dedim demekki artık karar verilme sırası bana geldi. 4 gün sonra sistemde kabul kararımı gördüğümde, ne heyecan vardı içimde ne de öyle büyük bir coşku, balkonda sigaramı içmeye devam ederken içerde bulunan anneme seslendim ve anne iade olmuşum dedim sadece. Bazen komisyon sayfasını açıp kabul yazısını tekrar okuyorum ve yüzümde bir tebessüm beliriyor. Kabul yazısını gördükten sonra milli eğitimden arayıp başlatma için davet etmelerini beklemek daha sabırsızca bir şey, 2 hafta sürüyormuş bu süreç. İnşallah tüm mağdurlar en kısa sürede iade olur hep bunu diliyorum. 

Rabbim bize de nasip etsin inşalllah o günleri! Rüya gibi geliyor. İnsanın adının onurunun temize çıkması kadar güzel bir duygu yokmuş dünyada. Çektiğimiz çekilen her acının tarifi yok. Ben de aranmışım kurumdan. KYOK alalı 1 ay kadar oldu. İade olacağımı Ümit ediyorum ama o anki sevincim aynı sizin gibi olur sanırım. Buruk ama şaşırtıcı. 
Rabbim masumların koyucusudur.

677 KHK - iade bekliyor - kritersiz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

napıyonuz burda gizli gizli para mı sayıyonuz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın 20 eylülde kurum görüşüm alındı halen inceleme devam ediyor.Olumlu  kanaat bildirildi eminim.Böyle beklemekte zormuş gerçekten.Tüm masumların dönmesi dileğiyle...

672  sendika istifa 20 ay kurum görüşü alındı 1 hafta inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

3 Ekim 2019 kabul kararımı gördüm

07 Ekim 2019 milli eğitime tebliğ edilmiş

10 Ekim 2019 milli eğitimden beni aradılar

Sürgün gibi iki ayrı uzak ilçelerde tek okul seçeneği sundular, 

Bakalım okul müdürü devreye girecek eski okulum olması için.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...