İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

gallows20, 48 dakika önce yazdı:

Agi ödenmeyecek dediler hatta ödeyen yerler geri alıyormuş...

Bende biliyorum kararı bile okudum maliye bakanlıģı kararı var agi ödenmemesi ile ilgili ama bazı kurumlar hatta yarı yarıya diyeyim ödemiş. Demek geri alıyorlar teyitlimi yani kesin örnek gördün mü kardeşim geri aldıklarına dair yoksa uğraşmayalım boşa 

Güncelleme • • AlanTemiz

Hayat mutlu, mesut olana kısa.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AlanTemiz, Bir saat önce yazdı:

Bende biliyorum kararı bile okudum maliye bakanlıģı kararı var agi ödenmemesi ile ilgili ama bazı kurumlar hatta yarı yarıya diyeyim ödemiş. Demek geri alıyorlar teyitlimi yani kesin örnek gördün mü kardeşim geri aldıklarına dair yoksa uğraşmayalım boşa 

Ben kesin örnek görmedim ama bizim geri ödemeleri yapan kişi sizden öncekileri yaptık şimdi geri alacağız onun hesabını yapıyoruz dedi yani geri isteme belgesi hazırlıyorlarmış...

672 KHK iddianame yok soruşturma devam ohal komisyonu inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ekders için dilekçe verip de cevap alan ya da herhangi bir gelişmesi olan var mı? Ya da mahkeme safhasına geçen var mı?

672 Ocak 2014 - Şubat 2015 sendikalı, Nisan 2015 başka bir sendikaya üye oldum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gallows20, 14 dakika önce yazdı:

Ben kesin örnek görmedim ama bizim geri ödemeleri yapan kişi sizden öncekileri yaptık şimdi geri alacağız onun hesabını yapıyoruz dedi yani geri isteme belgesi hazırlıyorlarmış...

Hocam kurum nedir. Ayrıca sorara bilirmianiz sgk lı çalışılan dönemle iligi ne yapıyorlarmış

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adnan104, Bir saat önce yazdı:

Hocam kurum nedir. Ayrıca sorara bilirmianiz sgk lı çalışılan dönemle iligi ne yapıyorlarmış

Kurum meb sgk lı çalışılan zaman için bilmiyorum ne yaptılar bende öyle bir durum olmadığı için sormadım yarın öğrenebilirsem öğreneyim...

672 KHK iddianame yok soruşturma devam ohal komisyonu inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba

16 Ekim'de baslamikstim 14 günlük ek ders geçen hafta yattı

Bugün mebe gittik 15 ekime kadar tum hesaplamalari yapmışlar 122 bin

Ayrıca ilçe meble banka promosyonu anlaşması 2-3 ay içinde yeni yapıldığından onu da ayrıca verecekler okula dilekçe verin dedilar 

Derece kademe ilerlemesi yapildi

Ek dersler için ödeme yapmadılar 

Hazırlık ödeneğinin bu yılki kısmı odenecek

Bilgilerlnlze 

672 khk  kabul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ÜSKÜPLÜ, Bir saat önce yazdı:

Merhaba

16 Ekim'de baslamikstim 14 günlük ek ders geçen hafta yattı

Bugün mebe gittik 15 ekime kadar tum hesaplamalari yapmışlar 122 bin

Ayrıca ilçe meble banka promosyonu anlaşması 2-3 ay içinde yeni yapıldığından onu da ayrıca verecekler okula dilekçe verin dedilar 

Derece kademe ilerlemesi yapildi

Ek dersler için ödeme yapmadılar 

Hazırlık ödeneğinin bu yılki kısmı odenecek

Bilgilerlnlze 

8 Kasımda başlama oldu, ama KBS maaş sisteminde hala ihraç gözüktüğü için, bırakın geçmiş ödemeyi bu ay , ayın 15 inde maaş alamayacağım, yer: Istanbul

21 Ekim iadelerindenim, 28 de ohal kararnamesi Valiliğe geldi 1 inde tercih yaptım, Bir hafta valilik onayından sonra başladım, süreç böyle işledi bilginize

Bide bu ek ders olayında eskiden idareci bile olsa ödenmiyor mu ek ders, bilginiz var mı? yani sınıfçı ile idarecinin daha belli ya ek dersi, belki onları öderler

Dolce Vita

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 22 saat önce yazdı:

Eşim 21 Ekimde il milli eğitimde goreve başladı. O tarihten beri evde haber bekliyoruz. Daha okulu belli olmadı. Bu kadar uzaması normal mi sizce.

bence kurumunuza gidip bilgi alın. eşim rutin kontrol ederdi . biz komisyon kararını gördük. beklemeden meb il mem e gittik. işi hızlandırmış olduk. bence gidilebilecek yerlere mutlaka gidip sorun...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MagdurZaZa

@Sineklerin Tanrısı  @Diane promosyon evet isterseniz alabilirsiniz .fakat bunun için bir dilekçe vermeniz gerekli.   

''KONU                         :           Okulumuzda görev yapan öğretmenlere verilen banka       promosyonunu almak istiyorum.''

''

..................................................MÜDÜRLÜĞÜNE

..................... / İSTANBUL

... / ... / 2019 tarihinde ................................ göreve başladım. Okulumuz öğretmenlerine ...........bank tarafından verilen banka promosyonunu almak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

...........

....................

.................... Öğr.   ''                 Ben bu kadar bir dilekçeyi yeterli gördüm. üst yazı ile bankaya gidiyor. ve sorun yok şimdilik....

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gallows20, 4 saat önce yazdı:

Agi ödenmeyecek dediler hatta ödeyen yerler geri alıyormuş...

@gallows20  @Adnan104  @Karhan  @ÜSKÜPLÜ  @elnidal  @AlanTemiz  arkadaşlar bu AGİ OLAYINI ben tam anlamadım. bu konunun eşin çalışıp çalışmaması ile alaksı var mı? benim eşim göreve yeni döndü. ilk maaşımızı 3 gün sonra 1.cuma günü nasipse alacağız.  maaş hesabına cocuk yardımı 3 çocuk ve eş yardımı (ben işsizim ve çalısmıyorum ) eklenecekti. (aslında buda kafamızı kurcalıyor. ben göreve dönünce dilekce vereceğim bu duracak. ve parayı faizi ile geri alacaklar mış)  2.promosyon için dilekçe verdik 3. iett paso cıkardık ? 4. bu ay içinde odenmeyen maaşlar yatacak mış.  5. bizde muhtemelen itiraz ederiz. çunku maaşlar eski den ne kadar alacaksak o kadar hesaba yatacak...

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...