İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

MagdurZaZa, 17 saat önce yazdı:

Hocam bu sadece dönemin banka promosyonunu mu aldınız geriye dönük yıllarının kinide mi aldiniz

Sadece dönemin hocam

Törük395, 19 saat önce yazdı:

Yiğido hocam hangi banka? hangi il ?benimki ziraat bankası, bankanın yardımcısı verilmez demiş, müdür bey gelince onlada konuşacak maliyedeki memur arkadaş 

Istanbul ziraat bankası 

672 meb 34 md yrd. 16 ay sendika subat ifade eylül 2019 takipsizlik alındı.21 ekim kabul kararını sistemden gordum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Maaşımı para karşılığı hesaplatılmak isteniyor diye cimere şikayet etsin o arkadaş. Ne demek belli bir ücrete yaparım demek 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Deniz Mavisi, 22 saat önce yazdı:

Geçmişe dönük odediginiz GSS odemelerinizi kurumunuza ya da SGK Kamu Gorevlileri Hizmet ve Tescil Daire Bsk.na dilekce vererek geri isteyebiliyorsunuz. Biz Sgk dan baslatmayi uygun gördük. Bilgilerinize.

Sgk daki şef memur dilekceyi su sekilde yazmamizi istedi : kamu gorevimden uzaklstirildigim şu tarihler arasindaki Gss ödemelerimin tarafima iadesi ve primlerimin emekliligime dahil edilmesini.... Seklinde 

Aşağı yukari bu sekildeydi.esimin evraklarindan aradim. Bulamadim şu an.

Hocam yanlis bilgilendirme yapmis olabilir mi acaba? 4a ve 4c prim cakismasi olan aylarin 4a primlerinin iade talebi seklinde yazilmasi gerekmiyor mu? 4a primlerini hem talep ediyoruz hem de emeklilige dahil edilmesini istiyoruz... Sacma degil mi?

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Törük395, 11.12.2019 - 20:16 yazdı:

İyi akşamlar hocalarım

1)banka promosyonu alan oldu mu ?

2)dereceleri verdiler 2016-2018  arasındaki. 2 yıl çalışmaya 1 derece vermeleri gerekiyor onu vermeyeceklerini söylediler sizde durum nedir ( zorunlu hizmet bölgesi)

Bana verdiler hocam. Hatta 8 yil boyunca idari ceza almama durumunda verilen bir kademe/derece ilerleme terfisi var, onu da verecekler.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, Bir saat önce yazdı:

Hocam yanlis bilgilendirme yapmis olabilir mi acaba? 4a ve 4c prim cakismasi olan aylarin 4a primlerinin iade talebi seklinde yazilmasi gerekmiyor mu? 4a primlerini hem talep ediyoruz hem de emeklilige dahil edilmesini istiyoruz... Sacma degil mi?

Hakli olabilirsiniz. Tam ifadeyi hatirlayamadim. Dilekceyi bulunca atarim.

689 Adalet Bkn. Ret-idare mhk. Yolunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar hadi SSK kesinti yapacak anladık ve SSK dökümü istiyorlar onu da verdim. Şimdi de benden asgari ücretle çalıştığım yerlerden maaş bordrosu iste dediler. Onlar da ne vereceklerini bilmiyorlar. Maaş bordrosu veren oldu mu aranizda. Bana yardımcı olursa sevinirim

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 2 saat önce yazdı:

Bana verdiler hocam. Hatta 8 yil boyunca idari ceza almama durumunda verilen bir kademe/derece ilerleme terfisi var, onu da verecekler.

Dün ili arayıp konuştuk verilir dediler ilçeyi aradılar verdiler kademeyi 8 yıl seneye olacak insallah hocam 

672 khk bekliyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 4 saat önce yazdı:

4a ve 4c den aynı anda hizmet çakışması ve iki fıkraya ait prim ödemesi mevcut ise, hizmet aktarması yapılmaz. 4c esas kabul edilir, 4a primler iade edilir. 

1. 701 KHK - Kriterler: Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAHAF, 4 saat önce yazdı:

4a ve 4c den aynı anda hizmet çakışması ve iki fıkraya ait prim ödemesi mevcut ise, hizmet aktarması yapılmaz. 4c esas kabul edilir, 4a primler iade edilir. 

Evet ben de oyle biliyorum. Diger arkadas farkli birsey soylenmis, ona binaen yazmistim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hadi SSK kesinti yapacak anladık ve SSK dökümü istiyorlar onu da verdim. Şimdi de benden asgari ücretle çalıştığım yerlerden maaş bordrosu iste dediler. Onlar da ne vereceklerini bilmiyorlar. Maaş bordrosu veren oldu mu aranizda. Bana yardımcı olursa sevinirim

İste diyenler kim hocam? İl mem'deki isguzarlar mi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...