İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Mebde sgk kesintisi oluyor mu?3.5 yildir çalışıyoruz ac kalmamak için ınsallah kesilmez...

Sgk pirim kesintilerini nasil alacagiz

surec nasil işliyor ilk goreve basladik diyelim ucret iadesi ile ilgili nasil bir surec oluyor ?

Biz dilekçe yazacagiz mi? Faiz ekders basvurularini maaslari aldiktan sonra ayri olarak mi istiyoruz?

Surecle ilgili deneyimli arkadaslardan bilgi istiyorum teşekkürler

672 khk sendıka kyok beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar dün diger sayfaya yazmıştım bugünde buraya yazayım dedim.Dün gece itibariyle bende sistemde kabul yazısını gördüm.Allah bekleyen tüm masumların en kısa zamanda iadesini versi.Herkes bu sevinci yaşar inşallah

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bana normalde 128bin lira yatacaktı. Ama SGK kesintileri ile 92bin tl yattı. Yani çalıştığınız ayların BRÜT maaşlarını kesiinti yapıyorlar. Derece kademeyi dikkate almışlar.

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, 8 dakika önce yazdı:

Bana normalde 128bin lira yatacaktı. Ama SGK kesintileri ile 92bin tl yattı. Yani çalıştığınız ayların BRÜT maaşlarını kesiinti yapıyorlar. Derece kademeyi dikkate almışlar.

Hocam kac ay sgk liydin? E devletteki bürüt ücreti mi kesmişler ? Kac günde yattı il neresiydi? Benim 6 ay haric ful sgk liydim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biraz kötü bir haber olacak ama Agi ödenmeyeçek diye yazı gelmiş ilçe mem e. Demek ki verdiklerini geri alacaklar. Bilginize

672, MEB, sendika ve ssk kaydı, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serkan Ünl, 24 dakika önce yazdı:

Hocam kac ay sgk liydin? E devletteki bürüt ücreti mi kesmişler ? Kac günde yattı il neresiydi? Benim 6 ay haric ful sgk liydim

23 ay normal 17 ay Sgk lıydım ve 34200 lira kesmişler. 1 ayda aldım paramı. Konya. Muhtemel sizden de keserler hocam. Siz şimdiden çalıştığınız yer ya da yerlerden maaş bordrolarını alıp elde tutun ve hesaplamanızı ona gör yapın. Ve ilerde lazım olması durumunda bir yerde saklı tutun. Maaş bordrolarındaki Brüt maaşı çıkarıyorlar.

Güncelleme • • taktak

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birşey sorucam sonra sgk dan dilekçe ile geri alınan bir para var o ney peki sayın hocalarım

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Çiğdem çiğdem, 13 dakika önce yazdı:

Birşey sorucam sonra sgk dan dilekçe ile geri alınan bir para var o ney peki sayın hocalarım

Hocam o Çakışan SGK primi sanırsam. Yani benim SGK hizmet dökümünde şimdi 1 ay için hem 4a prim yatmış hem de 4c. Bu çakışan 4a primlerini geri isteyecez galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bürüt ne oluyordu. Ve niye Bürüt. 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
taktak, Bir saat önce yazdı:

23 ay normal 17 ay Sgk lıydım ve 34200 lira kesmişler. 1 ayda aldım paramı. Konya. Muhtemel sizden de keserler hocam. Siz şimdiden çalıştığınız yer ya da yerlerden maaş bordrolarını alıp elde tutun ve hesaplamanızı ona gör yapın. Ve ilerde lazım olması durumunda bir yerde saklı tutun. Maaş bordrolarındaki Brüt maaşı çıkarıyorlar.

İllaki zorluk cikaracaklar aç mı kalsaydım kaçak mi calissaydik....SGK hizmet dökümü istemezlerse durumdan bahsetmeyeceğim üç kuruş verilecek bogazimiza diziyorlar ... Siz dava açtınız mi SGK kesintilerini istediniz mi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...