İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Arkadaslar goreve basladim derslere giriyorum ama bir turlu kbsden girisimi yspmadilar ilce komisyonun iade yazisini istiyor ili aradim kararnameni gonderdik yapmalari lazim diyorlar ilce bakanlikten goreve iade edildigine dair yazi istedik onu bekliyoruz yazi gelmeden islem yapmayiz diyorlar... il girisi yap diye emrediyor ilce yapmam da yapmam illa o yazi gelecek diyor ilce eski gorev yaptigim yer. yeni atandigim ilce eski ilcen kbs girisini yapmadan senin naklini alamiyoruz ve maasini yapamiyoruz diyorlar hakli olarak. Simdi benim sorum su sizden de komisyonun iade yazisini istediler mi yoksa bu sadece benim gorev yaptigim eski ilcenin istedigi bir sey mi

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20Aralık-23Aralık, 2 saat önce yazdı:

Az önce aradılar baslayabilirsiniz yazınız çıktı dediler.

Gözünüz aydın 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mehmet Korkmaz, 56 dakika önce yazdı:

Arkadaslar goreve basladim derslere giriyorum ama bir turlu kbsden girisimi yspmadilar ilce komisyonun iade yazisini istiyor ili aradim kararnameni gonderdik yapmalari lazim diyorlar ilce bakanlikten goreve iade edildigine dair yazi istedik onu bekliyoruz yazi gelmeden islem yapmayiz diyorlar... il girisi yap diye emrediyor ilce yapmam da yapmam illa o yazi gelecek diyor ilce eski gorev yaptigim yer. yeni atandigim ilce eski ilcen kbs girisini yapmadan senin naklini alamiyoruz ve maasini yapamiyoruz diyorlar hakli olarak. Simdi benim sorum su sizden de komisyonun iade yazisini istediler mi yoksa bu sadece benim gorev yaptigim eski ilcenin istedigi bir sey mi

Sıkıntı yapma 20 kasım kabulü,  dün toplu maaşım yattı, yavaş yavaş hepsi oluyor. Ekders ve faizle ilgili kısımda ne yapacağız. Dava açsak ne olur, mobbing görür müyüz acaba.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi akşamlar, bugün avukatla tekrardan görüştüm davayı nereye açacağız diye. Dilekçeye cevabı ilçe mem verdi ise davalı kısma kaymakamlık yazıyoruz, il mem verdi ise davalı kısma valilik yazıyoruz. Örneğin bana Karapınar ilçe mem red cevabı verdi, ben davalı kısmına Karapınar kaymakamlığı ilçe milli eğitim müdürlüğü yazacağım. İl olsaydı Konya valiliği il milli eğitim müdürlüğü olacaktı. Saygılar.... 

672, MEB, sendika ve ssk kaydı, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bilgin1249, 31.12.2019 - 11:55 yazdı:

merhabalar arkadaşlar mahkeme bu kararı verdi.

Açıklanan nedenlerle, dava konusu işlemin iptaline, işlem nedeniyle yoksun kalınan özlük ve parasalhakların dava açma tarihi olan 11/06/2019 tarihinden itibaren hesaplanacak yasal faizi ile birlikte davalı idarece davacıya ödenmesine, aşağıda dökümü yapılan 258,30-TL yargılama giderinin ve Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi uyarınca duruşmalı işler için belirlenen 2.075,00-TL avukatlık ücretinin davalı idareden alınarak davacıya verilmesine, artan posta ücretinin talep edilmemesi halinde kararın kesinleşmesinden sonra davacıya re'sen iadesine, kararın tebliğini izleyen günden itibaren 30 gün içerisinde Ankara Bölge İdare Mahkemesi'ne "İstinaf" yolu yolu açık olmak üzere 12/12/2019 tarihinde oybirliğiyle karar verildi. (sonuç olarak kurumum nasıl bir yol izler bu süreç çok uzun sürer mi ayrıca yatmayan sgk primimide verirler. yatmayan maaşlarımı brüt mü yoksa net maaştan mı verirler bilgi verebilirmisiniz?sigortalı çalışmadım

Arkadaşım elinde mahkeme dilekçesi var mı acaba kendime uyarlayıp bende DAVACI olayım

679 wifi boylocktan takipsizlik .ikm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20Aralık-23Aralık, 21 dakika önce yazdı:

Hocam siz de durum nedir?

Ben aynı okulda başladım, sade bir dilekçe verdim. Ders verilmedi, ikinci dönem artık 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20Aralık-23Aralık, Şimdi yazdı:

Az önce aradılar baslayabilirsiniz yazınız çıktı dediler.

hocam hangi ilçe saat 3 gibi  birşey yoktu  yarın bende arayayım..sizi okuldan mı aradılar 

serkan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Batlamyus, 46 dakika önce yazdı:

hocam hangi ilçe saat 3 gibi  birşey yoktu  yarın bende arayayım..sizi okuldan mı aradılar 

Anadolu yakası hocam siz bana 16:30 gibi haber geldi il memden aradılar...

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20Aralık-23Aralık, Şimdi yazdı:

Anadolu yakası hocam siz bana 16:30 gibi haber geldi il memden aradılar...

toplu herkesınkı mı onaylanmıs bilginiz var mı benım beylıkdızu hemen okula gidip baslayabilir miymişiz okulun aramasını beklemeye gerek var mıymıs

serkan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...