İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Konuk

Merhaba arkadaşlar ben Kasım sonunda kabul kararımı gördüm, Aralık başında göreve başladım. Ancak henüz kabul kararım bana ulaşmadı sizlerden kabul kararı tarafına ulaşan var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

12 günde geldi göreve başladım 

672 kyok sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mustafa Şen, 2 saat önce yazdı:

12 günde geldi göreve başladım 

Kabul karari kuruma mi geliyor hocam...

672 khk.inceleme devam.sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet dosyanla birlikte ya ben bu formu kullanamıyom

672 kyok sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakamozz, 5 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı günler.Yeni iade olup göreve başlayanlar bu yaz il içi veya il dışı tayin isteyebilecek mi acaba arkadaşlar bilen var mı

Hocam biz 5442 S.Kanunun 8/c Maddesi gereği atandigimiz için süreye takılmadan isteyebiliyoruz diye biliyorum

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar 9 ocak esim tekrar goreve basladi fakat bi kac sorum var sizlere

Bu donemde sgk li calisti bu surede is yerinin verdigi maasi geri odemeyeceklermis...

Yani geri odemeyi tam maas olarak alamayacakmisiz...

Gecenyillarin yillik izni ne olacak

Birde gecen yillarim banka promosyonunu alabilirmi...

Güncelleme • • Mine Kavurgaci

Saglik personeli o hal komisyonu tarafindan iade edildi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Artu, 30.01.2020 - 12:01 yazdı:

Selam arkadaşlar geçen pzt görmüştüm kararımı dün başlayış yaptım şükür. Eski çalıştığım hastaneye vermediler. Ama ikametgahı gözönünde bulundurdu  sağlık müdürlüğü yakın bir hastaneye verdiler.Geriye dönük maaşlar için eski hastanenize başvurun dediler. Genel anlamda personel şube maaş brimi yardımcı oldu.Bende ahusenk hocam gibi başlayış yapana kadar korkmadım desem yalan olur. Acaba vazgeçerlermi diye.Nasıl bir ruh halindeyiz. 

Merhaba,

Ben iademi gördüm fakat tebligat veya haber bekliyorum.Siz benden önce başladığınız için bir kaç sorum olacaktı.

Talepte bulunurken faiz / fazla mesai ve ek döner sermaye talebinde bulundunuz mu? Bulundu iseniz cevapları ne oldu? Hayır ise nasıl bir yol izlediniz?

Mahkeme yolu tercih etti iseniz elinizde dava dilekçe örnekleri mevcut mu?

selamlar

683 KHK / inceleme devam / Adli idari olmadı / Uzun ince bir yol. gittikçe sanki daha da uzayan incelikte / Sağlık Bakanlığı / Anestezi/ Sendika (40 gün) + Kimse Yok mu? (Olabilir bilmiyorum) + Diğer      31.01.2020 İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bir kaç güne ihraç oldugum zamanlar aldıgımız eş yardımını ödemeye, hesaplatmaya eşimin kurumuna gidecegiz.  2 yıl boyuca eş yardımı almıştım.   Bir kaç sayfa önce bir arkadaş geçmişe dönük eş yardımını iade etmeye gerek yok diye birisi yazmış.    Bu işin aslı varmı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gök Doğan, 12 saat önce yazdı:

Merhaba,

Ben iademi gördüm fakat tebligat veya haber bekliyorum.Siz benden önce başladığınız için bir kaç sorum olacaktı.

Talepte bulunurken faiz / fazla mesai ve ek döner sermaye talebinde bulundunuz mu? Bulundu iseniz cevapları ne oldu? Hayır ise nasıl bir yol izlediniz?

Mahkeme yolu tercih etti iseniz elinizde dava dilekçe örnekleri mevcut mu?

selamlar

Merhaba Bugün eski çalıştığım hastaneye dilekçe verdim. Geçmişe yönelik maaş ve ek ödemelerimi faizi ile birlikte istedim. Maaşların bordro dökümlerini talep ettim.Faizi ile birlikte verilmediğini fakat ay ay gelen zamlara göre hesaplanacağını söylediler.Bekleyip göreceğiz. 

675 KHK SAĞLIK BAKANLIĞI KOMİSYON İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan kişiyi ikamet adresine en fazla kaç km uzağa görevlendirebilirler?

Beni 90 km uzaklıkta bir ilçede işe başlattılar

675 ret kovuşturma yok sendika cihan digitürk var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...