İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

merhaba. iade olan arkadaslara bir sorum olacaktı. iade olduktan ne kadar sure ıcınde goreve basladınız.. iade olduktan sonra ne kadar surede gecmıs haklarınızı talep ettınız ve ne kadar surede yatırıldı ve eger aldıysanız maaslarınız nasıl hesaplandı.. gunumuz guncel maasıylamı, yoksa ihrac olunan zamanki maasla mı.. cevap icin simdiden tesekkur ederim.

675 Katip

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayın 31 inde görevine başlayan memur takip eden ayın 15 inde 1 maaş artı 15 günlük maaş mı alır. Yoksa 1 gün artı takip eden ayın  maaşını mı alır acaba

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adnan104, 27 dakika önce yazdı:

Ayın 31 inde görevine başlayan memur takip eden ayın 15 inde 1 maaş artı 15 günlük maaş mı alır. Yoksa 1 gün artı takip eden ayın  maaşını mı alır acaba

31'inde göreve başladıysa, çalışacağı 1 maaş ve çalıştığı 15 günü alır. Tabii maaşın tahakkuk tarafından yetişmesi lazım. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Elaaa 

atakann, 17 saat önce yazdı:

Banada ödenmedi asgari geçim indirimi. 

Ösym sınavı için görev yeri belgesi alın ve il ösym 

672 sağlık bakanlığı göreve iade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok acil cevap verebilir misiniz, maliye sigortalı çalıştığım dönemin parasını istiyorlar. Aldığım maaşı mı iade edicem yoksa aldığım maaşları mı 

Şu an maliyede cevap bekliyorum 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Biolog65, 17 dakika önce yazdı:

Çok acil cevap verebilir misiniz, maliye sigortalı çalıştığım dönemin parasını istiyorlar. Aldığım maaşı mı iade edicem yoksa aldığım maaşları mı 

Böyle bir hakları yok. İsteyemezler. Buna ilişkin size yazı vereceklerdir. O yazıya itiraz edeceksiniz.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Biolog65, 16 dakika önce yazdı:

Siz sanirim sskli olarak calistiniz ve iade olunca kesilmeden para yatirildi.  Her ay ne kadar ucret aldiysaniz ssk li olarak kesilecek.  Ornegin 2019 2020 tl ozelde ucret aldiniz.   memur olsaydiniz o tarihte 5000 tl.  2020 dusulecek. Size 2980 tl verilecek

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Siz sskli calistiginiz ucreti oduyeceksiziniz.

Aldiginiz toplu paradan dusulecek

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yatırdım, hem de faiziyle aldılar.. Sağlık olsun napalım, 1 aylık hem primi hem de eşşek gibi çalışıp aldığım maaşı faiziyle beraber aldılar 

672 kabul sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mencelik, 20 saat önce yazdı:

Ösym de ki 99999 ibaresinin kaldırılması için ilçe meb gittim orada çalışanlar bu güne kadar öyle bir şeyle müracaat edilmediğini söyleşiler kısacası nasıl yapılacağını bilmediler.... biz nasıl kaldırabiliriz acaba?????

Bugun osym cagri merkezini aradim bunun icin. Ilce milli egitimden, hakkinizda herhangi bir sorusturmanin olmadigina dair bir yazi, gorev yeri belgesi ve dilekce yollayin, yeterli dedi cagri merkezindeki gorevli. 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...