İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

mehmet.46, 22 saat önce yazdı:

hocam urfadayım beni de yeni aradılar yarın okula gel kararnameniz geldi diye. iade olalı 18 gün oldu.Urfa'da idim hocam

Teşekkürler hocam dün gittim

Islemlerim yapildi.iki güne bir gidecegim ımza için henüz valilik onaylamamış hayırlısı artık döndük ya bekleriz gene

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar referans etkili oluyor mu ne olur söyleyin 

Hala bekliyoruz 

Bu saatten sonra red almaktan Allah korusun 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umitvar, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar referans etkili oluyor mu ne olur söyleyin 

Hala bekliyoruz 

Bu saatten sonra red almaktan Allah korusun 

Her türlü yol denenmeli yalnız bu işinde dolandırıcısi çok komşum 100 bin carpmuslar .

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Musa Erkmen yasal faiz için örnek dilekçe var mı nereye yazıyoruz avukat tutmaya gerek var mı

701-jan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ben iade olalı 1.5 ay oldu henüz geriye dönük maaşları hesaplamaya bile başlamadılar personel kalemide bilmiyormuş sorarak öğreneveklermiş sen bize eski maaş bordrolarını getir dediler sorun şu ki ben ayrıldığım iş yerinden bunu istesem tazminat davası falan için istedi sanacaklar daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu banka dekontları görürsem olur mu acaba ayrıca kesintilerin içinde neler oluyor başka bunları dava yoluyla alabilen var mı sanki agi ve vergi kesiyorlarmış 

701-jan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Peki nereden ulasacaz dolandırıcı olmayanı 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Jan mayen, 8 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ben iade olalı 1.5 ay oldu henüz geriye dönük maaşları hesaplamaya bile başlamadılar personel kalemide bilmiyormuş sorarak öğreneveklermiş sen bize eski maaş bordrolarını getir dediler sorun şu ki ben ayrıldığım iş yerinden bunu istesem tazminat davası falan için istedi sanacaklar daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu banka dekontları görürsem olur mu acaba ayrıca kesintilerin içinde neler oluyor başka bunları dava yoluyla alabilen var mı sanki agi ve vergi kesiyorlarmış 

SGK li mi çalıştınız onlari isteyip toplu paradan keseinti yapacaklar..agi yasal faiz yok zaten hangi kurum sizinki

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SGKlı calıştığım dönemlerdeki primlerimde bugun yatmış darısı artık yasal faiz ek derste...

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yatmayan Agi ler için dava açacağım davalı kısım kurumumuz mu Vergi Dairesi mi olacak 

Musa Erkmen, 27.08.2021 - 11:06 yazdı:

Ek ders yasal faiz eğitim öğretim hazırlık ödeneği agi için davamızı açtık hadi hayırlısı olsun

Hayırlı olsun hocam agi için vergi mahkemesine açıyoruz değil mi bir de davalı olarak kurumumuz mu Vergi Dairesi mi yazılması lazım 

Mağdur yakını 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aliriza789, 11 saat önce yazdı:

Arkadaşlar yatmayan Agi ler için dava açacağım davalı kısım kurumumuz mu Vergi Dairesi mi olacak 

Hayırlı olsun hocam agi için vergi mahkemesine açıyoruz değil mi bir de davalı olarak kurumumuz mu Vergi Dairesi mi yazılması lazım 

Agi için evet hocam biz idareye açtık ret geldi

Terfi ve kademeden doğan ücretler de yattı ?

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...