İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

2. Sayfa 4. Paragraf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gece gece iyi ilaç vermişler... 

679 ÇSGB İnceleme Devam Ediyor. Etsin Anasını Satayım... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 51 dakika önce yazdı:

2. Sayfa 4. Paragraf

iyi parti akp nin kendisini yutmasına izin vermeyecek sanki

yada ittifak pazarliklari kizisiyor

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bende şimdi  baktım kabul kararımı  gördüm.Allah tüm mağdur kardeşlerimizin başına inş.Dönemeyen arkadaşlarda mahkeme ile döneceklerine inanıyorum.Eninde sonunda bu olay çözülecek.

672 KHK, 2017 AĞUSTOS TAKİPSİZLİK,KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
pirlo, 17 saat önce yazdı:

aciga alinma 18 temmuz 2016

Ihrac 06 ocak 2017 (679)

Komisyon basvuru 35 binlerde 

Referansim Yuce Yaradan 

Takipsizlik kasim 2018 cd cart kodunu bilmiyorum savcilikta cikmadi karsima kriter bilmiyorum bildigim kadari ankara sigorta falan filan bu arada bu ankara sigorta savciliktada cikmadi karsima  aksam saatlerinde KABUL kararini gordum sukurler olsun emniyet rutbeliydim rabbim. Bu mutlulugu butun masumlara yasatsin red alan arkadaslar varken yazmak zor oldu uzucu oldu ama kalanlara umut olmasi icin yaziyorum iyi geceler dilerim tek masum tek magdur kalmasin insallah Rabbim devletimizi baki kilsin 

Çok sevindim. Bende EGM sana yapılan işlemlerin aynısı bende de yapıldı hatta 28 temmuzda 2016 personel buroya ifade verdim. Ankara sigorta olayında ama baskasina ait iddaneme yüzünden 1.5 yil mahkemeye gidip geliyorum. Mahkeme Başkanı o kişiyi istiyor. Suçsuz olduğum anlaşıldı. Komisyon incelemeye devam

Talha2013

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sabah sabah iade kararımı gördüm Allah bu sevinci tüm mağdurlara yaşatsın inşaAllah...

22 temmuz gözaltı 23 temmuz 2016-07 Aralık 2016 tutukluluk

2 Eylül 2019 takipsizlik

Kraker Şubat 2015 te istifa edilmiş sendika

Sayfaya her gün sabah bakıyordum

672 KHK iddianame yok soruşturma devam ohal komisyonu inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

gözünüz aydın ? sn @pirlo iade haberlerini duydukça çok mutlu oluyorum hele de egmden olunca daha çokkk ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne güzel güne iade haberleri ile başlandı Allahım ne olur böyle devam etsin.?

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tecokhk, 4 dakika önce yazdı:

Ne güzel güne iade haberleri ile başlandı Allahım ne olur böyle devam etsin.?

Cok guzel haberler bunlar.Bizimki esimle hala inceleniyor.Birgun iade olmak dilek ve duasiyla... 

Iade olan kaderdaslarima darliktan sonra bollugu, huzunden sonra neseyi gosteren Rabbime sukurler olsun..

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 20.09.2019 - 08:55 yazdı:

İnş bu gün sizin iade haberinizde duyarız

675 sağlık bakanlığı kyok var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...