İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Fbyzr, 9 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun. Banka derken yalnız BES mi yoksa ayrıca hesabınız da var mıydı?

Ayrıca vardı ev birikimi yapmıştım.

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Socrates, 7 dakika önce yazdı:

Ayrıca vardı ev birikimi yapmıştım.

Geçmiş olsun meslektaşım. Umarım idare mahkemesinden dönersiniz. Ya da, bir düzenlemeyle inş.

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hiç bir şeyi kafaya takmayın yarın bugünden daha iyi olacak inşallah.Ne yaptık ki kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz.Üstündeki pisliği herkese bulaştırmak isteyenler düşünsün biz Pak'ız pak.Burası Türkiye burada büyüklerimiz 80 ihtilali gördü.61 ihtilali 28 şubatlar muhtıralar bize de 15 temmuz denk geldi.Belki suçumuz bu dönemde yaşıyor olmamız bazen kader demek gerekiyor.Biz bir düşünüyoruz bize bunu yapanlar kaç düşünüyordur.Hakca hukukca bu örgütün üzerine gidilseydi suça kim bulaşmış kim necidir işin neresindedir daha iyi irdelenirdi.Hayırlısı bize de birgün güneş dogacak umutla ve heyecanla inşallah.

İyi geceler.

K.topçu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Socrates hocam çok yıpratmayın kendinizi. Düzenleme olursa inşallah komisyon kararı çöp olur.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret alanlara geçmiş olsun. Bu durum gerçekten inanılmaz. Üç sene önce de verebilirdin bu ret kararını. Üç sene çaldın insanlardan. Cidden merak ediyorum komisyondaki efendiler akşam çocuklarının yanına gittiğinde ya da uyumaya çekilirken falan bugün daha bir hayatı kararttık diye iç geçiriyorlar mıdır? 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul alanlara hayırlı olsun Red alanlara geçmiş olsun 

Hâlâ incelemeye devam...

İyi geceler 

Delil yoklugundan KYOK. 679 EGM. Ust amir kanaati ile RED.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayatımın hiçbir döneminde vatan, millet, devlet kavramları bu kadar boş gelmemişti.

Hayallerimiz vardı. Yapacak işlerimiz vardı. Giden sadece üç + üç yıl değil, akademik hayatta en az 10-15 senem.

Küstüm arkadaş. Devlete de küstüm bize bunlar yapılırken aman bize ne diyen millete de. 

672- Kraker yok- KYOK (2 adet)- Akademisyen-  Komisyon durum: Beklenmedik şekilde RET. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
diedstate, 6 dakika önce yazdı:

Hayatımın hiçbir döneminde vatan, millet, devlet kavramları bu kadar boş gelmemişti.

Hayallerimiz vardı. Yapacak işlerimiz vardı. Giden sadece üç + üç yıl değil, akademik hayatta en az 10-15 senem.

Küstüm arkadaş. Devlete de küstüm bize bunlar yapılırken aman bize ne diyen millete de. 

Geçmiş olsun.

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret alan kardeşlerime geçmiş olsun. Üzücü bir durum; fakat bizler bu üzücü durumları zaten 3 yıldır her an yaşamaktayız. Ben devletin bu KHK meselesini olağanüstü bir şey karışmazsa çözeceğini düşünenlerdenim. 5-6 Ekim önemli; lakin herhangi taşkınlık, provokasyon bizlerin aleyhine olur. Güzel bir buluşma temsil heyeti kurup Cumhurbaşkanı ile görüşmemize vesile olabilir. 

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 EGM İnceleme Devam, Adli idari yok. Kriter Yok.. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...