İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Karar numarası vermek istemiyorum

bay edebiyat, 5 dakika önce yazdı:

kimse yok mu'ya bağış derken? SMS mi?

SMS ve 100 tl bağış yapmışım.

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

25 Ekim olayı çöktü mü? Artık kimse 25 ekimden bahsetmiyor.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anketi doldurdum da yine Milli Egitim Bakanligi ve 672 liler oylece duruyor sanki?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Erkany, 9 dakika önce yazdı:

25 Ekim olayı çöktü mü? Artık kimse 25 ekimden bahsetmiyor.. 

Tweterdan tut da her yere bakıyorum ama bir gelişme yok aslında herkes olsun istiyor ama bir kişi ne diyecek hepimiz onu bekliyoruz. Muhalefet partilerinin  hepsi takipsizlik beraat alanlar için bir düzenleme olsun istiyor. Bence iktidar da istiyor istemeli de ama anlamsız bir direnç var. Bu direnç umarım zamanı beklendiği içindir. Duyumlar, gündem olmamız Doğu Perinçek ,metin Feyzioğlu, cem küçük, temel karamollaoğlu, Dilipak vs... Hepsi olumlu yapıcı konuştu. Naci Bostancı çıkıp KHK lilar ile ilgili bir düzenleme olamaz. Çok farklı yapı da insanlar var mahkemelerden beraat etmiş hiç bir delil yok ama devletin aklında şüphe kalmış devlet çalışmak istemiyor dedi. Benim burada aklıma Mit raporları geliyor. Bence ona atıfta bulundu. Acaba bu kendi yorumumu yoksa Cumhurbaşkanı böyle mi düşünüyor. Umarım kendi düşüncesidir. 

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar goreve iade olunca topluyu faizle isteyeniliyomuyuz

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayır istenemiyor,belki daha sonra mahkeme yoluyla

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 07.10.2019 - 22:38 yazdı:

Siz yine de bana çok güvenmeyin olur da iade olursam son khk’lı dönene kadar buradayım deyip gidebilirim. ???

Şaka bir yana elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum, herkese iyi akşamlar dilerim.

Şükür sonunda biri bu ...........lığa değinmiş. Eline sağlık. Hazır yapmışken Radamel size de teşekkürler. Yazıyı okuduğumda gülümsüyorsam diyorum ki bu yazıyı büyük ihtimalle Radamel yazmıştır. Neden ceza verildi size hala anlamış değilim. Yolunuz düşerse Kahramanmaraş’a beklerim.

..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Nasil istenemiyor doner filan nasil alcaz almam lazim

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yalcin ates, 9 dakika önce yazdı:

Şükür sonunda biri bu ...........lığa değinmiş. Eline sağlık. Hazır yapmışken Radamel size de teşekkürler. Yazıyı okuduğumda gülümsüyorsam diyorum ki bu yazıyı büyük ihtimalle Radamel yazmıştır. Neden ceza verildi size hala anlamış değilim. Yolunuz düşerse Kahramanmaraş’a beklerim.

Eyv. Canım çok sıkkın aslında.Eskiden beri canım sıkkınken Serdar Ortaç dinlerim.Sözlerini anlamaya çalışırken sıkkınlık geçer

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Feyzioğlu ne söylemiş? Dinleyen oldu mu? 

679 ÇSGB İnceleme Devam Ediyor. Etsin Anasını Satayım... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...