İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Arkadaşlar kralların lafına kapılıp lütfen aşırı umutlara kapılmayın. Yargı paketinde bizle ilgili pasaport haricinde hiçbirşey yok. Sadece tutuklularla ilgili düzenlemeler var. Kendini bu ise çok kaptiranlar var. Bende siz gibi umut taşıyorum ama aşırı değil. Olursa büyük bir süpriz olur diyorum. Hakkımda hiçbir işlem olmadı. Kriter namına birseyim yok. kurum kanaati ve fişlemeye ıhraç oldum. Terör SAVCISI en son bir sene önce kardeşim git bidaha gelme hakkında birşey yok olsa şimdiye kadar işlem yapardım dedi odasından kovdu. Hicbir zaman sempatizan olmadım bunların yanından geçmedim. Lakin ben bu durumda bile aşırı umutlanamıyorum. Sizede tavsiyem reis- i başkanın ağzından birşey duymadıkça deryalara fazla dalmayın. Rızkınızın peşinde koşturun. Ama umudumuzu asla kaybetmeyin. Parti içinde büyük bir güç savaşı var bunu gözden kaçırmayın. Artık kılıçlar çekilmiş durumda. Bundan üç ay önce parti üç parçaya bölünecek derken şimdi belki 5 veya 6 parçaya ayrılacak. O yüzden ummadığımız şeylerde olabilir umduklarimizi da elde edemeyebiliriz. 

(Not::... bizle yapılan hamlenin mimari kesinlikle Temel Karamollaoğlu nundur. Başka kimsenin bu ise sahiplenmesine aldanmayın.)

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

"...mız" mı, BENİM DEĞİL...

Ne dedi bu Rose demeyin, anlayan anlamıştır zaten...

DEĞİL İŞTE DE DE-ĞİL...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kardeş, 4 dakika önce yazdı:

Saygı Öztürk öyle bi demişki sanki 152 bin kişi hakkında Kgb Mossad Mit eliyle ortak çok gizli operasyon yürütülüyor.Gizli soruşturma dediği normal hepimizin başından geçen klasik adli soruşturmanın ta kendisi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu kadar KHK lıları konuşulurken mağduriyetler İadeler vs vs. geçen gün Aytunç ERKİN ve bugün Saygı Öztürk bu yazıları yazıyorlar Neden? Aytunç Bey ulusalcılara yakın anladığım kadarıyla bu yüzden yazıyorda Saygı Bey? Ben bu yazılanları; hala F€TÖ var aman bişey yapmayın bizim işimizide bozmayın diye okuyorum. Biliyoruz F€TÖ varda mücadele var mı? Meral Akşener söylemiş çaycı çorbacıyla uğraşıyorlar mağduriyetler var diye.Bunlar bir türlü görmek istemiyorlar. Ayrıca Sözcü gazetesinde mağduriyetleri yazan da var Emin ÇÖLAŞAN.. hakkını vermek gerek. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kardeş, 11 dakika önce yazdı:

''Ayrıca her soruşturma geçiren, tutuklanana da FETÖ'cü denilemez. Sadece Yargıtay'da tutuklanıp da beraat edenlerin sayısı 8'i şimdiden buldu. “Mücadele edilmiyor” denilip, kurum ve kuruluşların baskı altında tutulması da beraberinde haksızlıklar da getirebilir. Devleti ele geçirmeye çalışan hangi yapı olursa olsun, bunlarla mücadele esastır.'' 

Yazıda altına imza atılacak cümleler bunlar. Eksik bir kelime var yalnız. '' bunlarla mücadele esastır '' değil '' bunlarla HUKUKİ mücadele esastır '' olacaktı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Radamel, 8 dakika önce yazdı:

''Ayrıca her soruşturma geçiren, tutuklanana da FETÖ'cü denilemez. Sadece Yargıtay'da tutuklanıp da beraat edenlerin sayısı 8'i şimdiden buldu. “Mücadele edilmiyor” denilip, kurum ve kuruluşların baskı altında tutulması da beraberinde haksızlıklar da getirebilir. Devleti ele geçirmeye çalışan hangi yapı olursa olsun, bunlarla mücadele esastır.'' 

Yazıda altına imza atılacak cümleler bunlar. Eksik bir kelime var yalnız. '' bunlarla mücadele esastır '' değil '' bunlarla HUKUKİ mücadele esastır '' olacaktı.

Bu adam iyi niyetli değil yazdığıda bizler için iyi niyetli degil. Cümlelerin içinden işimize gelen kelimeleri almanın manasına yok. Yazının tamamında adam diyorki 150 bin kişinin hakkında soruşturma var. Bunların çoğu fetocu ama olmayabilirde?????? diyor. Ama arada yazının ana fikrini karşıdaki empoze ettiriyor. Topalın medresesinden gecmis adamlara itibar etmeyin

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayrıca yine Sözcü geçen günkü Ankesörlü Telefondan beraat eden Albay'ın haberini görmedi! Hani tutkunu olan kadın tarafından defalarca ankesörden aranmış sonra fetöcü! diye 6 ay boş yere yatırılıp, onurundan itibarından üniformasından olan asker hakkında ki haberi. Böyle şeyleri haberleştirmedikten üstüne gitmedikten sonra al birini vur ötekine ne farkın var senin "Sabah" gazetesinden. Mağduriyetler konusunda iki yüzlü davranıyorlar. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
akademili, 27 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar kralların lafına kapılıp lütfen aşırı umutlara kapılmayın. Yargı paketinde bizle ilgili pasaport haricinde hiçbirşey yok. Sadece tutuklularla ilgili düzenlemeler var. Kendini bu ise çok kaptiranlar var. Bende siz gibi umut taşıyorum ama aşırı değil. Olursa büyük bir süpriz olur diyorum. Hakkımda hiçbir işlem olmadı. Kriter namına birseyim yok. kurum kanaati ve fişlemeye ıhraç oldum. Terör SAVCISI en son bir sene önce kardeşim git bidaha gelme hakkında birşey yok olsa şimdiye kadar işlem yapardım dedi odasından kovdu. Hicbir zaman sempatizan olmadım bunların yanından geçmedim. Lakin ben bu durumda bile aşırı umutlanamıyorum. Sizede tavsiyem reis- i başkanın ağzından birşey duymadıkça deryalara fazla dalmayın. Rızkınızın peşinde koşturun. Ama umudumuzu asla kaybetmeyin. Parti içinde büyük bir güç savaşı var bunu gözden kaçırmayın. Artık kılıçlar çekilmiş durumda. Bundan üç ay önce parti üç parçaya bölünecek derken şimdi belki 5 veya 6 parçaya ayrılacak. O yüzden ummadığımız şeylerde olabilir umduklarimizi da elde edemeyebiliriz. 

(Not::... bizle yapılan hamlenin mimari kesinlikle Temel Karamollaoğlu nundur. Başka kimsenin bu ise sahiplenmesine aldanmayın.)

Hocam kusura bakmayın ama yazdıklarınız biraz kahve falı gibi olmuş. Hem olur hem olmaz, hem umutlu olun hem umutsuz olun, hem düzelmeyecek hem düzelecek ? 

siz bunları yazmasaydınız bir çok insan çalıştığı işini bırakıp nasıl olsa bundan sonra çok çalışacak diye tatile çıkacaktı, Allahtan tam zamanın da müdahale ettiniz ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
akademili, 5 dakika önce yazdı:

Bu adam iyi niyetli değil yazdığıda bizler için iyi niyetli degil. Cümlelerin içinden işimize gelen kelimeleri almanın manasına yok. Yazının tamamında adam diyorki 150 bin kişinin hakkında soruşturma var. Bunların çoğu fetocu ama olmayabilirde?????? diyor. Ama arada yazının ana fikrini karşıdaki empoze ettiriyor. Topalın medresesinden gecmis adamlara itibar etmeyin

Seren Serengil -Yeşil Salkım ortaklığından başka kimseye itibar etmiyorum ben.Gülben Ergen içten hesaplı biri 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...