İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Policeman63, Bir saat önce yazdı:

Yargı reformunda sadece pasaport şerhleri kaldırılacak diyorlar. 25 ekımde iade ile ilgili birsey oldu oldu, olmadı hep beraber 1 yıl 3 ay daha komısyonu beklemeye devam edeceğiz. Ohal komısyonu 2020 aralıkta dükkanı kapatır. Yani sürünmeye devam

Hocam agzindan yel alsin ne araligi nisanda biter kurban olayim o kadar karamsar olmayin.. 

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Steinbeck, 6 dakika önce yazdı:

Hocam agzindan yel alsin ne araligi nisanda biter kurban olayim o kadar karamsar olmayin.. 

2020 aralık nisanda imkanı yok bitmez bitirmezler

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasip, 14 saat önce yazdı:

Bence iktidar khklılara gündeme alarak yapacağı çalışmanın boyutlarını belirleyecek. bir çalışma var ancak içeriği tam kesin değil işte bu gündem içerisinde konuşulanlar yaklaşımlar içeriği oluşturacak gibi gözüküyor.şu an itibariyle komisyondan ret almayan takipsizlik ve beraat alanlar hakkında düzenlemeyle iade kesin olacak gibi.Daha fazlasıni bence gündemdeki yakladımlar belirleyecek.Kanun a ek madde koymak zor değil. 

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Policeman63, 1 saat önce yazdı:

Yargı reformunda sadece pasaport şerhleri kaldırılacak diyorlar. 25 ekımde iade ile ilgili birsey oldu oldu, olmadı hep beraber 1 yıl 3 ay daha komısyonu beklemeye devam edeceğiz. Ohal komısyonu 2020 aralıkta dükkanı kapatır. Yani sürünmeye devam

Sizce günlerdir medya da, sosyal medyada ön sıralarda gündem maddesi olan bir konu da Sayın cumhurbaşkanı veya hükümet hiç bir açıklama yapmayacak bizde ne olduğunu bilmediğimiz bir adamın verdiği bilgi 25 ekimi mi bekleyecez, oldu oldu olmadı kapanıp gidecek mi bu konu Ohal komisyonunun dosyaları bitirmesini mi bekleyecez??? Helal olsun size??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nasip, 13 dakika önce yazdı:

Bence iktidar khklılara gündeme alarak yapacağı çalışmanın boyutlarını belirleyecek. bir çalışma var ancak içeriği tam kesin değil işte bu gündem içerisinde konuşulanlar yaklaşımlar içeriği oluşturacak gibi gözüküyor.şu an itibariyle komisyondan ret almayan takipsizlik ve beraat alanlar hakkında düzenlemeyle iade kesin olacak gibi.Daha fazlasıni bence gündemdeki yakladımlar belirleyecek.Kanun a ek madde koymak zor değil. 

İşte bu yüzden en ufak iyileşme ihtimali için '' olmaz , yapmazlar , 20171den önce zor '' gibi tepkiler vermemek lazım.Çalışma duyumları ankete benziyor.Beklediğimiz şıkkı işaretlemeliyiz.Ne kadar karamsar olursak olalım.'' Olacak'' demeliyiz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Radamel, 14 dakika önce yazdı:

İşte bu yüzden en ufak iyileşme ihtimali için '' olmaz , yapmazlar , 20171den önce zor '' gibi tepkiler vermemek lazım.Çalışma duyumları ankete benziyor.Beklediğimiz şıkkı işaretlemeliyiz.Ne kadar karamsar olursak olalım.'' Olacak'' demeliyiz.

Gerçekten burda aklıselim aklı başında insanlar gördüğüm de ihraç olduklarına üzülüyorum ama burda olmalarına da seviniyorum...

Adam daha okuduğunu anlayamıyor, dinlediğini anlamıyor sabah sabah insanların moralini bozuyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vatansever46, 15 dakika önce yazdı:

Sizce günlerdir medya da, sosyal medyada ön sıralarda gündem maddesi olan bir konu da Sayın cumhurbaşkanı veya hükümet hiç bir açıklama yapmayacak bizde ne olduğunu bilmediğimiz bir adamın verdiği bilgi 25 ekimi mi bekleyecez, oldu oldu olmadı kapanıp gidecek mi bu konu Ohal komisyonunun dosyaları bitirmesini mi bekleyecez??? Helal olsun size??

Valla devrem 3 yıldır herşeyi gördük geçirdik, konuşuluyorsa 1 ay içinde çıktı çıktı, çıkmadı uzadıysa böyle birsey yok demektir. Eytlilere seçimden sonra dediler unuttular adamlar. Ben her zaman söylüyorum bizi oy potansiyeli olarak görmüyorlar. Ben 4 gündür tv tartışmalarını izliyorum, izlenımım şu; 1 ay içinde  herhangi bir düzenleme çıkması lazım. Çünkü davutoglu ve babacan partiyi açıklayacaklar Ekim sonuna kadar,o partiler kurulmadan belki oralara yönelme olmadan bir mutabakat sağlarım düşüncesiyle o partilere açık kapı bırakmamak adına olacaksa oldu, o partiler kurulduktan sonra hiç sanmıyorum. Ekim herşeye gebe. Düzenleme sadece pasaport tahditleriyle sınırlı da kalabilir, yoksa devamında takipsizlik beraat alanlara düzenleme de gelebilir. Ekime az bir zaman kaldı. Ama 3 yıldır güttükleri politika nedeniyle bu konuda saman alevi gibi yanıp sönecek hiç konuşulmamıs gibi kapanacak hissi  bende hakim. Zeusun ne oldugunu kim olduğunu öğrendim gibi, dediği gibi 25 ekimse o tarihte çıkar, yoksa da o komısyonu görev süresi dolana kadar bekleyeceğiz. Kasıma kalırsa çıkmaz bunu söyleyeyim.

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nasip, 33 dakika önce yazdı:

Tamam arkadasimda sirf sadece komisyondaki takipsizlik ve berat alanlar icin duzenleme yapilacaksa komisyondan takipsizlik ve berat aldigi halde red alanlarin sucu gunahi  ne. ben bu soylediginize katilmiyorum haksizlik olur.

Bence komisyon eskisi gibi calismasina devam edecek bi duzenleme olacaksa butun takipsizlik ve berat alnlari kapsar ve ayrica bi avukat arkadas 

Komisyondaki takipsizlik ve baerat alanlarin durumlarinin yuzde 80 inin bittigini duyurmustu.

692 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İncelemeye devam... (672 khklarının başvuruların bitimine 2 gün kala dilekçemi vermiştim. Sanırım en son kaldım ?

(672 Khk- sendika-tanık-telekom iptali-hts)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 56 dakika önce yazdı:

2020 aralık nisanda imkanı yok bitmez bitirmezler

Hocam yaniliyorsunuz 37bin dosya 4500 karar heray ciksq mayista biter ne araligi moral bozmayin o kadar 

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...