İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Teyit ettirilmiştir; isteyen inanır istemeyen inanmaz.  Takipsizlik ve beraat alanlar En kısa sürede iade olacak. 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

O zeus pustundan haftaya duyacagımız şeyi soyleyeyım:” buluşma yaptınız reis vazgeçti khk sorununa el atmayacak” aynen böyle diyecek 

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 7 dakika önce yazdı:

O zeus pustundan haftaya duyacagımız şeyi soyleyeyım:” buluşma yaptınız reis vazgeçti khk sorununa el atmayacak” aynen böyle diyecek 

Yahu yazmayım diyorum da rüzgar nerden eserse o yöne göre konuşuyorsun daha geçen gün zeusu çözdüm o söylüyorsa kesin 25 Ekim doğrudur diyordun karar ver artık 

Hhhh

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 6 dakika önce yazdı:

Teyit ettirilmiştir; isteyen inanır istemeyen inanmaz.  Takipsizlik ve beraat alanlar En kısa sürede iade olacak. 

Komisyondan ret alan takipsizlik ve beraat alanlar da iade edilecek mi? Bu konuda bilginiz var mı? 

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

zeus'un ve turevlerinin fetocu p.cler oldugunu ve tek dertlerinin fetoye hala feto diyemeyen cemaatci KHKlilarin kafalarini kaldirip cemaatci abilerinin kucagindan kalkmamalari oldugunu soylemistim. Malesef badeci seyhinden bade yoluyla nur alanlar gibi, hala bu hesaplardan feyz alabilecegini ve bu sahte peygamberlerin bombos ve binlerce kez yalanligi kanitlanmis kehanetleriyle icine dustugumuz cendereden cikabilecegini dusunenler, hala kalabalik bir grubu olusturuyorlar.

meteyle es zamanli oldu mesajim, ama ben zeusun aktrol degil, fettrol oldugunu ve motivasyonunun farkli oldugunu dusunuyorum; ama hedefleri ayni..

Paylasilan 5-6 Ekim toplantisi karsiti mesajinin ardindan zeus vb. fetocu p.clerin mesajlarini bu forum gibi saygin bir ortamda bundan sonra hala, paylasabilecek olan kisilerin ya a) beyinsiz-akli dengesini tamamen kaybetmis-metenin dedigi gibi stocholm sendromunda, veya b) hain fetocu, veya c) forumu suca bulastirmaya calisan provakator, veya d) kontra-istihbarat gorevlileri olabilecegini dusunuyorum. Baska bi secenek gelmiyor malesef aklima..

Umut kirintilari pesinde kosan zavalli ise bi KHKli, boyle fettroleri bu kadar nezih bi ortamda paylasmamali, ve aklini basina almali. Cok umut kirintisi istiyosan AHaberi ac, HAARp yoluyla olusturulan depremleri izle, sen ancak oyle mutlu olabilirsin. Ve boylelerinin iade olup milletin basina bela olma ihtimali beni cok korkutuyor..

zeus burayi takip ediyor, burada da muhtemelen birden fazla hesabiyla etkin biri. Biliyorum, simdi deliriyor, ona ve kopegi oldugu fetoye en buyuk kotuluk, hicbir sekilde muhatap alinmamasi olacaktir.

bi onceki forumda, bunlardan daha coktu, ve nerdeyse 10 gunde bir toplu iade duyumu cikarilirdi. Hatta CArkin resimli biri "2018de en az 80bin kisi iade olucak" yalaniyla baya bi adami etkilemis ve sorgulamaya alismamis beyinlere sahip KHKlilar bu duyumu ayet gibi kabul etmislerdi. Ben o zaman yemin etmis ve boyle bi iadenin olmayacagini soylemistim. ABC falan diye surekli AKPden haber getiren, cok gizli toplantilari guya haber veren fuatavni olmaya calisan fetocu sarlatanlar vardi, burda da devam ediyor (muhtemelen ayni kisi). O  forumda o kadar toplu iade duyumunun ardindan Iade falan degil, 701 KHK geldi. Gerci fena olmadi, aciktayken surekli KHKlilara kufreden ahlaksizlar vardi, hepsi simdi FETocu oldu, kinadiklari KHKlilar gibi (kinamayanlari tenzih ediyorum)

Simdi sizlere yemin ediyorum, 25 Ekimde KHKlilar icin olumlu HICBIR sey olmayacak, bu fettrol ve forumdaki yan hesaplari, "isler kasima kaldi" diycekler. Sonra yine bisey olmuycak, ve "iadeler 2020ye kaldi" diycekler. Sonra "gelecek yaz", sonra da "secimden sonra iadeler geliyo" diycekler. Simdiden bunlari soyleyebiliyorum, cunku 3 senedir bu ahlaksizlar ayni sekilde hareket ediyorlar. Igrenc ve aptalca olan sey bu ahlaksizlarin trollukleri degil, cunku bunlar p.c ve para ve guc icin herseyi yapar, her yalani soylerler. Igrenc ve dangalakca olan hala bu ahlaksizlara beynini kiralayabilecek ve sorgusuzca bunlari takip edebilecek KHKlilarin varligi.

tek bi dertleri var kardeslerim; Aktrollerin de, Fettrolerin de tek dertleri su; mucadele etme, itaat et, beynini kullanma, mal gibi bu ahlaksizlara teslim ol, 3 degil, 30 sene gikini cikarmadan evinden cikmadan bunlarin dedigini yap, o duyum bu duyum kendine kendine uydurdugun hayallerle mutlu ol, ve 10-20-30 yil icinde bu isler duzeldiginde (bence 203xlar) "bak gordunuz mu, sabrettik kazandik" deyip tekrar bu namussuzlarin kucaginda badelenmeye devam et.

"titre ve kendine don diyerek" bitirmiycem yazimi

ben insanim, sizlere kendim gibi ozgur ve beynini kullanan bir insan olmayi tavsiye ediyorum. Toplu iade diye bisey yok, 203xlardan once bitmesi mumkun olan bi donus yolu yok, kendi durumumu ilgili forumda anlattim, FETOculer dusman olarak kodlamis beni, isteyen gitsin EGM forumundan okusun,, benim bile donme umudum yok, bu forumun en az 92%si 10-15 sene icinde meslegine donemiycek. Meslegini aldilar, ama elinizden alamayacaklari bi sey var; insanliginiz.

5-6 Ekimde bunu 80 milyona gostermek zorundasiniz..

670 KHK EGM, pessimist-realist

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pascal, 4 dakika önce yazdı:

Yahu yazmayım diyorum da rüzgar nerden eserse o yöne göre konuşuyorsun daha geçen gün zeusu çözdüm o söylüyorsa kesin 25 Ekim doğrudur diyordun karar ver artık 

Havuz medyasından olduğu için doğrudur dedim evet, 2 gün konuştular üst üste, 25 Ekim safsafatasına inandırmak için yaptılar bunu. Sonrasında konusulanlar balon olduğunu ortaya koydu, ilk baştakı havaya aldandık mılletim affetsin?

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 13 dakika önce yazdı:

Sözlerinize itimatımız tam ama kaynağınızdan da bahsetseniz harika olur

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

1-OK. Ama "en kısa süre"  göreceli olunca, duruyorum.

2-Valla büyük bir engel çıkmazsa ben Ankara'dayım. Orada olay çıkarmaya, provoke etmeye çalışan olursa, sessiz ve etkili şekilde müdahale etmeyi düşünüyorum.

3-GUZEL OLACAK GÜZEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 21 dakika önce yazdı:

Sayın Karabulut, HAGB alanlar da iade olacak mı ? Şimdiden teşekkürler.

Deneme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
  • Yeni Oluştur...