İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

merve şebnem oruç'u dinleyince nagehanı aramaya başladım. ne konuşabiliyor ne tartışabiliyor.sadece afra-tafra-alınganlık-küsme.o konuşunca sanki evde hanımdan trip yiyorum.

701 egm beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
akademili, 26 dakika önce yazdı:

Tv100 bize gectiler, merak edenler takip etsin

O hukukçu(!) arkadaş da istihbaratçılar gibi kritik kurumdakiler dönmeyecek dedi yani büyük çoğunluktaki memurlardan aklananlar dönecek demeye getirdi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ali akca, 6 dakika önce yazdı:

Ne diyor

Devlet şüphe ediyorsa almayabilir, sonra Salim Ve Barış Beyler bastırınca kritik yerlerdekiler için diyorum dedi. Bu kritik konumlar söylemi çok sorunlu sakın olabilir diye düşünmeyin. Kime göre neye göre kritik sorusu boşlukta kalır. Milli Eğitim kritik değil mi derse biri onu haklı gösterecek bir yoldur bu düşünce biçimi.

672-ret-ankara 24

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kayseri de tanıdığı bildiği iş veren var mı,öneri yardımcı olacak,ön ayak olacak.lutfen cok ihtiyacim var 

Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Özgür KARAGEDİK, 31 dakika önce yazdı:

Katılamayacak olanlar için canlı yayın planlandı mı acaba

701 KHK- RET - Idari Dava Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar 5 ekimde Eskişehir den giden yokmu,durumlar vahim,araçla gidenler iletişim kuralım

677-Beraat-Kasım 2015 istifa edilmiş sendika-incelemeye devamm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nogam, 58 dakika önce yazdı:

Devlet şüphe ediyorsa almayabilir, sonra Salim Ve Barış Beyler bastırınca kritik yerlerdekiler için diyorum dedi. Bu kritik konumlar söylemi çok sorunlu sakın olabilir diye düşünmeyin. Kime göre neye göre kritik sorusu boşlukta kalır. Milli Eğitim kritik değil mi derse biri onu haklı gösterecek bir yoldur bu düşünce biçimi.

gecen gun birisi yorum yapiyordu. akp li bir yatocu chp li bir muhalife soruyor. diyor ki siz devleti yonetiyor olsaniz babasi pkk li veya fetocu birisini mit personeli olarak calistirir misiniz. (serefsiz hakliligi ispatlayacak ya mit diyor). tabiki calistiramayiz ama farkli birimlerde calistirabiliriz cunku o kisi masum cevabini aldi. tamam kendisi masum olabilir ancak babasinin durumu nedeniyle siz dahi kritik makamda calistiramiyorsunuz demisti. bakin iste bu durumdaki kisileri kendileri masum olsalar dahi emniyette yargida tsk da calistiramayiz demisti. bunlarin kritik dedigi kurumlardan kastinin bunlar oldugu anlasiliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yinedee, 1 saat önce yazdı:

Daha öncede sormuştunuz ve bilen arkadaşlarda cevapladı  15 günden 4 aya varan süre dediler hatta lütfen daha faydalı   Bizlere katkı sağlayacak şeyler paylaşalım aynı şeyleri bile isteye tekrarlamayalım 

Benim 8 ay oldu görüş alinali hâlâ sonuç yok ve kimse cevaplamadi sonuç ne olur diye sormuştum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...