İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

672.inceleme devam.SGK.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

selam

green card basvurusunda pasaport bilgisi veremeyenler halihazirda daha once hic pasaport cikarmamis olanlar degil mi? cunku disari cikamasak da elimizde pasaportlar mevcut, o bilgilerle basvurabiliriz?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
pelinkayapelin5, 7 dakika önce yazdı:

selam

green card basvurusunda pasaport bilgisi veremeyenler halihazirda daha once hic pasaport cikarmamis olanlar degil mi? cunku disari cikamasak da elimizde pasaportlar mevcut, o bilgilerle basvurabiliriz?

Merhaba hocam..eger pasaport sureniz gecmedi ise ayni bilgilerle basvuru yapabilirsiniz tabiki..

701 TSK-HvKK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 29 dakika önce yazdı:

Hocam bu devlete en büyük hıyaneti yapanlardan biri kimdir dense? Osmanlının son içişleri nazırı Ali Kemal'dir. Haindir. Net. Ama Atatürk onun oğlu olan Zeki Kuneralp'i dışişlerine almış ve Zeki bey müthiş bir büyükelçi olmuştur. Babasının hesabı oğuldan sorulur mu? Hadi diyelim dayanakları Atatürk değil de din olsun. Peygamberin uygulamalarına da mı bakmıyorlar bunlar? Bunlarda herhangi bir ahlaki, dini, etik dayanak yok. Bunlar bu milletin başına gelmiş en büyük bela.

"Siyasi İslamla" tanışmışsınız. ?

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
caş, 31 dakika önce yazdı:

672.inceleme devam.SGK.

diedstate, 32 dakika önce yazdı:

Sanki kendim yazmışım gibi hissettim. Allah Allah dedim ne zaman yazdim ben bunu. Aynı fikir ve düşüncedeyim. 

Aynen hocam bende aynı düşüncedeyim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir ülke düşünün ki gazete aboneliği işinden aşından olma sebebi iken ve bu sebep ihraç kriteri olarak kabul görülmüş; savcı, hakim, asker, öğretmen, doktor, bilim adamı, akademisyen ne kadar beyin varsa ihraç olmuşken o gazetenin köşe yazarı bugün iktidar partisinde Bostancı başı olarak KHK mağdurlarını YOK sayıyor da bu adaletten nefret ederim.

https://www.haber-sanliurfa.com/yazarlar/ekrem-arpak/nefret-ediyorum/30427/

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
701khklii, 13 saat önce yazdı:

Arkadaslar bugun gazeteci bir akrabam basinin mensuplari ve milletvekillerinin katildigi bir yemege katildi Ankara da. Benim icin gorusmus o da demis ki zaten bir kanun cikartacagiz o sekilde donecekler demis... 

Hangi parti milletvekili ?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 28 dakika önce yazdı:

Bir ülke düşünün ki gazete aboneliği işinden aşından olma sebebi iken ve bu sebep ihraç kriteri olarak kabul görülmüş; savcı, hakim, asker, öğretmen, doktor, bilim adamı, akademisyen ne kadar beyin varsa ihraç olmuşken o gazetenin köşe yazarı bugün iktidar partisinde Bostancı başı olarak KHK mağdurlarını YOK sayıyor da bu adaletten nefret ederim.

https://www.haber-sanliurfa.com/yazarlar/ekrem-arpak/nefret-ediyorum/30427/

Ekrem Arpak sürecin başından beri sanatçi duyarlılığıyla sağduyulu şekilde adalet çağrısı yaptı.Onun da vurdumduymazlığa karşı sabrı tükenmiş.Dili sivrilmiş.Nefretini açık açık dile getirir olmuş.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir adliye çalışanı yüksek lerden duydum abi diyor (bence onlarin en yükseği hakim_savcı ) 25 ekim takipsizlik alanlar adli sureç geçirmiyenler vb.hepsi görevine doneceklermiş diyor;Bide geriye dönük maaşlarını alınacakmışsiniz diyor.okadar heycanlı konuştu ki ilk duymuş herhalde  bende bizde boyle duyum çok bekleyip göreceğiz...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Burak, Bir saat önce yazdı:

@diedstate inşallah şu pasaportlarla ilgili Ekim ayı geçmeden khk lılarıda kapsayan birşey çıkar da haklarımızı alır, başvurabiliriz, mesleğe dönsem bile bir yıl çalışırım en fazla, istifa edip gidecem, ömür boyu böyle saçmalıklarla uğraşamam, beş yılda bir birşeyler çıkıyo yok şucu bucu bilmem neci insanlar ilk önce hain ilan ediliyor sonra kahraman, gittiğim yerin dini, ırkı ne olursa olsun önemli değil, insan olsunlar ve birbirlerine saygı duysunlar yeter, bizim ülkede yıllardır hep aynı mevzular sıktı  artık

Ülkeden çekip gitmek ile kalıp ülke için çalışmak arasında gel-git yaşayanlardanım.Gemiden başka gemiye geçmek ,gemiyi güvenli mesafeden izleyen bir sandalda kalmak , gemide kalıp seyri değiştirmeye çalışmak..Hangi seçeneği tercih etmeliyiz.Galiba hayattaki amacımıza göre değişir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...