İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Bütün duyumlar söylentiler boş çıksa ne olur iade olacağımız gerçeğini değiştirmez.boşuna canınızı sıkmayın.

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
701khklii, 2 saat önce yazdı:

Artik bu foruma yazmayacagim hepiniz kafayi yemissiniz. En ufak seyde insanlarin morelini bozuyorsunuz. Khk bulusmasini onlemelerinin altinda baska sebepte olabilir neden hemen iade etmezler moduna giriyorsunuz. Ben buraya yaziyorum bir calisma var adim kadar eminim ve cok yakin zamanda iade olacagiz nokta...

Calisma var diyosunuz adım kadar eminim.bizde emin olmak inanmak istiyoruz.bu konuda mümkünse iade ille ilgili nasil bir calisma var? Kimler ne gini calismalar yapıyor?bilgi verebilir misiniz

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ali akca, 8 dakika önce yazdı:

Bütün duyumlar söylentiler boş çıksa ne olur iade olacağımız gerçeğini değiştirmez.boşuna canınızı sıkmayın.

Suçu olmayan er yada geç dönecektir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Asıl şimdi büyük kıyamet kopacak:

"İnsanlar beraat etmiş,

takipsizlik almış, vs.

aklanmış gelmişler;

siz, kendilerini ifade etmeleri için toplanmalarına bile izin vermiyorsunuz.

"Ne yapsın bu insanlar!"

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben mi fazla takıntı yaptım acaba? Yahu şu yazı/evrak hangi devlet kurumundan çıkabilir hangi devlette görev yapan birisi bunu yazabilir? Belli bir kural usül vardır mantık vardır? Hdp (Resmi yazılışı vardır) diye başlıyor, karar 2 sinde alınıyor bugün tebliğ ediliyor?evrağı kimin çıkardığı belli değil neye dayandırdığı yok vs. Valilikten resmi halihazırda bir açıklama yok? O zaman önüne gelen imzalasın bir A4 yasaklasın istediğini! Buradan kötü kokular geliyor demedi demeyin. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben Zeus un bizi keklediğini düşünmüyorum. Hesabı askıya aldığında aklıma  Terminatör filminin son sahnesinde kendini imha ettiği esnada  ? hareketi aklıma geldi . Allah büyük  ,sabır..

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kral hektar twitter hesabından zeus tarzı söylemler devam ediyor.bir bakın isterseniz

Kral hektor

25 ekimde genel af sicil affı khklilari topluca işe dönmesi bunun cumhurbaşkanı tarafından açıklanacak olması falan filan hepsi koca bir yalandır.Dogru olan infaz düzenlemesi ve mhpnin 5 yıllık şartlı cezaindirimidir beraat takipsizlik alanların iadesi söz konusu başka birşey yok.....                         alıntı yaptim.

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, Bir saat önce yazdı:

Calisma var diyosunuz adım kadar eminim.bizde emin olmak inanmak istiyoruz.bu konuda mümkünse iade ille ilgili nasil bir calisma var? Kimler ne gini calismalar yapıyor?bilgi verebilir misiniz

Forumu takip etmiyor musunuz insanlar birsuru duyum getiriyor. Bir iade calismasinin olmadigini dusunmek tamamen sacmalik akli basinda bir insanin dusuncesi bu sekilde olamaz bence. Temkinli iyimserlik diye diye gozunuzu kulaginizi kor etmissiniz.

701 KHK-Zabit Katibi-Albatros-Takipsizlik-Komisyon incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
701khklii, 10 dakika önce yazdı:

Forumu takip etmiyor musunuz insanlar birsuru duyum getiriyor. Bir iade calismasinin olmadigini dusunmek tamamen sacmalik akli basinda bir insanin dusuncesi bu sekilde olamaz bence. Temkinli iyimserlik diye diye gozunuzu kulaginizi kor etmissiniz.

Hocam müsadenizle mesleğimi hatırlamak istiyorum . Gözünüzü kör, kulağınızı sağır etmişsiniz. Bir kaç saniyeliğine tatmin oldum ?

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...