İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Arkadaşlar zeusun gitmesi önemlimi ya zeus kim 6.3 ler bile donecek diyordu olaya gerçekçi bakmak lazim. gercek suki olabilecek tek sey var oda beraat takipsizlik alanların donme ihtimali gerisi zaten hikaye ( şuana kadar soruşturma acilmayanlarin ya soruşturması acilir yada onlarda bu havuza dahil edilir )

Gerisi hikaye derken diğerlerine lafim yok ama bir düzenleme olacaksa bir anda olmaz olayın başlayacağı hukukun gereği derlerse tek nokta bu diye söylüyorum.birseylerin duzelmesinin baslangic noktasi bu düşününki suanda insaatin temeli beraat takipsizlik alanlar . Bazilari burda herseye olumsuz herseye atlar oluyo burda bir magduriyet var lutfen olumsuz düşüncelerinizi içinizde tutun bilinki hayata ufacik umutla bağlanan insanlar var intiharı dusunenler var bunu yaparak insanlari ucuruma itiyosunuz ya herseyi gectim bir inssnin cevresine gulumsemesini engelliyorsunuz vicdansizlar bizi bu duruma getirdi sizde lutfen akli salim olup insanlari alasagi etmekten kacinin.

679 wifi boylocktan takipsizlik .ikm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ya arkadaş bırakın Zeus'u deyyusu...

Ben Allah'a inanırım. Vardır onun da bir planı. Çok şükür bir suçum da yok günahımda!

Karısı Sokrates’e “Haksız yere idam ediliyorsun” diye hıçkırır.
Sokrates “Ne yani? Haklı yere idam edilseydim daha mı iyiydi?” der.

O misal şükür ki ben haklıyım ve tüm bunları haksız yere yaşıyorum! Şimdi onlar düşünsün. 

Eğer bir gün adalet sağlanırsa vay hallerine! yok adalet sağlanmaz da benim inandığım Allah'a inanıyorlarsa vay hallerine!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zeus denen adam troldü algı oluşturuyordu, içeriden bilgi taşıyordu vs vs. Fakat neden kapattı hesabı? Çok önemi var mı? Olmayabilir. Hesabı kapatması buluşmanın yasaklandığı ana denk gelmesi tesadüf mü? Son günlerdeki konuşulurluğumuz, haberler, kulisleri, bilgiler, muhalefetin ses çıkarması tümü... "Şeytan Ayrıntıda Gizlidir" ayrıntılar belki bizi bir yerlere götürür. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

zeus un söyledikleri doğruysa en önemli görevini yaptı gitti. KHK lılar affedilecek dedi algıyı, tepkiyi ölçtü herkesin dört gözle göreve dönmeyi beklediğini adının af veya başka bir şey olmasının khklılar tarafından önemsenmediğini getirdiği haberlerle açığa çıkarmış oldu. gitmese de söyleyecek bir şeyi kalmadı zaten. zeusun teyidi twittir hesabını kapatması değil 25 ekimde ne olacağıdır.

672 KHK, komisyon ret. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnsanlar çok acımasız... 

Düşünsene tek umudu senin "gerçekten olacak valla billa" dediğin şeye tutunan insanlara yalan söylemek dünyanın en aşağılık durumu olsa gerek. 

Umut yıkan, insanların ümitlerini alaya alan, yalan söyleyerek algı oluşturan adam benim için gerçek teröristtir. 

Bu adamlara inanan KHKlıların suçu yok mu? Orasını da okuyanın vicdanına bırakıyorum... 

KHKlıların buluşmasındaki "yer" yasaklanmış, yeni yer ayarlanabilirse harika olur bu sayfanın twitter hesabının dikkat çektiği yer çok önemli, bu durumu provoke edip ille de orada protesto yapacağız, yapmalıyız diyene inanmayın, destek vermeyin. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sanki komisyondan karar cikmiyo bugun 

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teknik olduğu ve bilmediğimden soruyorum. Valilikten çıkan bir yasak kararı, resmi bir evrak şeklinde tebliğ edilmesi gerekmiyor mu? Bizim TSK'da yazışmalarda bir usül vardır ve bu usulün kamuda da olduğunu düşüyorum. Sonuçta resmi bir makam yasaklayacak. Yasaklayan Kurumda olsa o kurumdan yetkili birilerinin imzası gerekli değil mi? Resmi bir şekilde tebliğ edilmesi gerekmiyor mu? Sanki A4'e yazılmış birileri tarafından altına adı olmayan sadece imza ve sicil numarası olan komiser gelmiş tebliğ etmiş? Var mı bilgisi olan? 

Ayrıca yazı karakteri bizim kurumda "arial" kullanırdık bunda ki karakterde farklı! Tabi diğer kurumlarda durum ne bilmiyorum. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Masum_155, 30 dakika önce yazdı:

elma veya armut diyelim mi ?

Daha önce bende yazmıştım. yok çalışma var, yok iyi yönlü gelişmeler var, yok tv.lerde konuşuluyor artık gizlenemiyor vs. bunların hiçbirine inanmadığımı söylemiştim. O söylentilerin hepsinin öncelikle Ankara buluşmasının engellenmesi, insanların içine bak birşeyler yapılıyor diye düşünce bırakmak amacıyla yapıldığını, tv.lerdeki khk.lı programlarının bilinçli olarak yapıldığına / yaptırıldığına inananlardanım.

Allah aşkına şimdi biri de çıkıpda olumsuzu empoze etme demesin. Benim düşünce dünyamda bu şekilde. İllaki birilerinin duymak istediği gibi kendimce olmadığına inandığım olumlu şeyleri bir hayal gibi yazamam.

Allah aşkına çalışma yapıldığını sadece Zeus mu söyledi? Tetikçi gazeteciler(Süleyman hadi özışık, cem küçük, latif şimşek v.b.), temel bey, Gökhan Özbek, Bazı sanatçılar(twit üzerinden). Haluk levent bile sayı üzerinden iade çalışması var dedi. Yani sadece krallar söylese Tamam diyeceğim. Ama çok yerden duyumlar geliyor. Zamanı bilinmiyor ama birşeyler var. Bu kadar söyleme rağmen hala HIÇ BIRSEY YOK demek biraz abes olmuyor mu? Kesin olacak demiyorum. Ama  Hiç olmayacak söylemini garip buluyorum.

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Zeus ne demiş hesabı kapatmış mı çok önemli değil ilelebet bu işler böyle gitmeyecek.İnşallah tüm mağdurlar dönecek çünkü mağdurlar toplumun kendisi.Öyle ya da böyle dönüşler mutlaka olacaktır önemli olan pes etmemek şuan bir şekilde hayata tutunmak insanlara yaşadıklarını anlatmak ve farkındalıgı artırmak lazım ki zaten bir dokunuyorsun millete bin ah işitiyorsun tabi ekonomik sıkıntılar ortalığı salladı ya artık bırakın biraz da onlar düşünsün.Yaptıkları yanlışlar ayaklarına dolandı.

K.topçu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnsan ne umuyorsa ne bekliyorsa ne istiyorsa ona Allah yeter. İstemeyi bilmek gerek sadece. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...