İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Tüm iade olanlara hayırlı olsun 

@MSA devrem sana extra hayırlı olsun Darısı başımıza İncelemeye devam...

Delil yoklugundan KYOK. 679 EGM. Ust amir kanaati ile RED.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anormal bir sayfa artisi olmus, bi baktim ki ana! @MSA da iade olmus. Gozunuz aydin olsun, darisi biz gariplere olsun. Arkadaslar yarindan tezi yok hepimiz tek tek ayri ayri forum kuruyoruz. Yontem bu demek ki.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bi ümit heyecanla baktım ama inc devam. İnşallah bizlerde iade sevincini yaşarız tez zamanda. İadelere geçmiş olsun hayırlısıyla görevlerine başlasınlar .Allah herkese sağlıkla görevlerine dönmek nasip etsin

17aylık 2015 ağustos istifa sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun @MSA abi, gözünü seveyim sen de forumun tüm idarecileri iade oldu bu sayfayı kapatıyoruz diye yazıp gitme ?

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA hayırlı olsun. 

Duygularını sanırım anlıyorum.  Birisi cebimden paramı çalıp birde hırsız derse ve sonra çıkıp paramı vermeye gelirse buna ben de sevinmem. 

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun @MSA

Darısı tüm masumların başına

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun msa darısı bize inşallah.

Tüm iade alanlara  hayırlı olsun Red alanlara geçmiş olsun ve iyi geceler. Allah sabrımızı arttırsın ve allah yardımcımız olsun. 

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta kararlarıda bitti işin yoksa haftayı bekle babam bekle abv

679 adalet bak. Albatros 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA hayırlısı olsun, Allah polis olarak atanmayı nasip etsin

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA kardeşim hayırlı olsun. Darısı acıyı üç öğün ekmek gibi tuz gibi tüketen diğer kardeşlerimin başına. En çok ihtiyacı olan tüm kardeşlerimin en önce iade olması dileğimdir, duamdır.

Ayrıca komisyon kararlarında MEB'den az karar çıktığı dikkatimi çekti. Sebebi ne ola ki?

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...