İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Msa abi de iade olmuş. Darısı başımıza... 

679 ÇSGB İnceleme Devam Ediyor. Etsin Anasını Satayım... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Agrieved Garfield nerelerdesiniz baktınız mı komisyona iade olan olana ben olamadım iade incelemeye devam ustalar siz de yok mu iyi bir haber 

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı olsun  @MSA  allah bizlere de bir an evvel dönmeyi nasip etsin.

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
MSA, 46 dakika önce yazdı:

Öğleden sonra komisyon web sayfasına kararların yüklendiği görünüyor.

İade alanlardan biri de benim dostlar.

679 KHK EGM - Cizre - Adli İşlem Asılsız İhbar / İfade  - Kriter Yok - İADE

Sevinç yok. Heyecan yok. His yok. Her gün karar yayınladık. Kararı belli olanlarla birlikte  Twitter yada burada yüzlerce karar paylaştık, üzüntüleri de ve sevinçleri de gördüm.

Sanırım benim de payıma kabul kararımı hissiz bir şekilde kabullenmek düştü. Karar bekleyen dostlara bol iadeler dilerim.

Buradayız, devam ediyoruz....

Allah utandirmasın hocam. Çok sevindim. Darısı tüm masumların başına

(Esmer21) 679 KHK. Kurum SGK, adli idari bişey olmadı bu güne kadar. 6 mart 2022 kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 47 dakika önce yazdı:

Sevinç yok. Heyecan yok. His yok. Her gün karar yayınladık. Kararı belli olanlarla birlikte  Twitter yada burada yüzlerce karar paylaştık, üzüntüleri de ve sevinçleri de gördüm.

Sanırım benim de payıma kabul kararımı hissiz bir şekilde kabullenmek düştü. Karar bekleyen dostlara bol iadeler dilerim.

Sizin adınıza kendim iade olmuş gibi sevindim hayırlı olsun.

1979kaya_03 675 saglikci inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aras, 41 dakika önce yazdı:

Eminiyet hudutlar amirliğinde arastrma devam ediyırdu benımkısı istanbul du ama bunhafta telefonlaraa hiç cevap vermedıler acaba nufusaa giden dosyalar hangileri veya  nufusa gittiiğini nasıl öğrenmişler nerden haber almışlar onu anlamadım

Elemanın biri sormuş Twitter da paylaşımını yaptığım şahsa o da bulunduğunuz il EM Hudutlar amirliği ne sorabilirsiniz demiş. Av. vb. olduğu için cvp vermiş olabilirler bilemedim açıkçası kim bilir belki de geliyordur gelmekte olan. Allah tüm mağdurların işlerini rast getirsin ve kolaylaştırsin

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 30 dakika önce yazdı:

İnşallah hocam annem bu olaylardan sonra pankreas kanserine yakalandı ,her baktığımda ohal sayfasına Allah'ım annemin sevincini görmeyi nasip eyle diye dua ederk bakıyorum.Bazen iade oldum diyesim bile geliyor.Bu yaşımda kandırmak gücüme gidiyor sonra tekrardan susuyorum.Allah en çok ihtiyacı olana önce versin benim maddi sıkıntım çok yok idare ediyorum ama bu korku beni gerçekten çok bunalttı.

Hocam benim de son ana kadar.Kurum gorusu alindi..Yakinda karar cikar heralde...Iade olursam yazarim sizin için..

672 khk.inceleme devam.sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 53 dakika önce yazdı:

Hocam gözünüz aydın hayırlı olsun iadeniz

672 KHK - Maliye Bakanlığı VDK - Komisyon ret 20. İdare - Adli idari işlem yok - kriter yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olanlara hayırlı olsun darisi basimiza bu haftanın kararları yüklenmiş mi oldu şimdi yine mi haftayı bekleyecegiz of allahim of

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, Bir saat önce yazdı:

MSA iaden hayırlı olsun. Darısı bizlerin başına. iade olanlar buradan gidiyor veya dükkanı kapatıp gidiyor. inşallah burası da kapanmaz.

672 KHK-RET-BANKA-ADLİ İŞLEM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...