İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Vay be gözüm gönlüm açıldı. Hafta ortası iade olan olana. Çok sevindim 

İnşallah yakın zamanda bizlerde bu sevinçli haberi verebiliriz 

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@mahmutgs38 Hocam kurum görüşü olmazsa olmaz zaten diye biliyorum.

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun. 

İnşallah tez zaman da bütün masumlara hayır kapıları açılır.

672 MEB Adli idari soruşturma hiç olmadı.Çocuğun okulu ve Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İade olanlara hayırlı olsun cok güzel haberler aldık tam karamsarlığa düşerken umut oldu bizlere bu iadeler çok şükür siz kurtuldunuz bu dipsiz kuyudan Darısı haksızlığa uğrayan bütün masumlara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Meb kırmızı renkli dosyaların kararları yüklenmiş bu haftanın yarın da sarı egm ve bordo adalet ile turkuaz sağlık bak dan karar sonuçları duyabiliriz.

Meb in söyle bir durumu var sendika ihraçlarda esas alındı kim sendikalıysa potansiyel fetö iltisaklısı irtibatlısı olarak kabul gördü. Sonra sendikanın resmi belge ile kurulduğu üye olunabileceği yazı evrak olunca anayasal bir hak olabileceği kesintileri yasal maaştan yapıldığı vs hatırlandı en baştan beri tek kriter sendika red şablonu içinde olmadı. Ve bir emsal durum oluştu meb de iade mi yapacaklar çek bi sendikalı var mı yanında bişeyleri yok ok bas kabulu geç sıradaki durumu oluştu.

Tabi bunda meb in komisyondaki üyesi ile meb teftiş ile yöneticilerinin de etkisi olabilir. Geçmiş olsun öğretmenler gününüzü şimdiden kutlarsınız ne güzel.

Gece oldu uzun yazayım biraz.

Meb toplam ihraçların çeyreği kalan dosyalarda 6 bin meb vardır yaklaşık ve bunlarda 2 bin üzeri iade vardır gidişat onu gösteriyor. Çukurdan çıkanlar adına çok seviniyorum. 

Biz diğer kurum lacivert dosylar ise yaklaşık 3 - 3,5 arası kalmıştır ve haftada 100 eriyordur sıra ne zaman gelir bilinmez bizde de bin ve üzeri iade olur diye düşünüyorum.

İyi geceler

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 1 saat önce yazdı:

İade olanlara hayirli olsun demek o kadar vaka-i adiyeden olmus ki, hic refleks haline gelmemis "dur bi ben de bakiyim" demek, bu sefer nedense benim de bakasim geldi sayfaya. Her zamankinden farkli, uzun bi yazi vardi bu sefer. buyuk harflerle KABUL yazan yeri gordukten sonra gozlerim karardi, hanimi cagirdim gel bi baksana, dogru mu goruyorum acaba diye. O da teyit etti ? iade olmusum a dostlar. Darisi bekleyen tum masumlara olsun insallah.

Yine bir espiri sandım ama değilmiş:)) çook sevindim size ve sayın MSA’ya!!! Ve diğer tümm iade olan arkadaslara!!

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ayhan Şahin, 28 dakika önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun. Biz de eşimle 686 bankadan bekliyoruz. Hakkınızda savcılık soruşturması olmuş muydu?

Yok hocam hiç adlim olmadı ayrıca kurumla açığa alındıktan sonra hiç irtibat kurmadım görüş alındı mı hiç bilmiyorum hasbelkader bekliyordum

686 adli yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Şaka gibi iade olanlardan daha çok sevinmiş gibiyim la iade oldunuz çıkın dışarı bide öyle bakın sokaklara aynen eskisi gibi olun..mutlu olun.. yaşanmış bu kötülüğü unutun bizde dua edin..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başta MSA Kardeşim olmak üzere tüm iade olanlara hayırlı olsun, red alanlara ise geçmiş olsun...

Bizlere ise rabbim sabır versin....

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ilginç anlar yaşanmış meclis bütçe komisyonunda

Koskoca İçişleri Bakanı KHKlilarla ilgili eleştirilere maruz kaldığı an MHPli vekillerde başlamış hain diye bağırmaya?

Her kim KHKlilar ve onunla alakalı  mağduriyetleri iceren konuşma sorusturma araştırma yapiyorsa hakkaniyet adına hemen hain damgası yiyor. Herkes yargıç olmuş haberimiz yokmuş meğer! 

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...