İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

@tustus acil hertürlü sorun içinki bizim insanımız grip içinde acili kullanıyor☺️ bütün devlet hastanelerini, eğitim ve araştırma hastanelerini kullanabilirsiniz, sadece kimliğinizle, hiç bir ücret çıkmaz, fakat polikliniğe  yönlendirilirseniz ücret ödersiniz. Oda cüzi rakamlar özeldeki gibi değil, sağlık ocağında gidebilirsiniz ücret ödemezsiniz, ilaç alırken cuzi bir rakam en son 8 TL idi şuanda kaç bilmiyorum muayene farkı çıkar

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
khk111, 1 saat önce yazdı:

Cnn de yine can sıkıyorlar,ceza ayrı idari ayrıymış,takipsizlik almış olabilir ama devlet güvenmek zorunda değil diyor

Burdaki devlet devlet bahçeli olmalı 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Çiğdem çiğdem, 18 dakika önce yazdı:

@tustus acil hertürlü sorun içinki bizim insanımız grip içinde acili kullanıyor☺️ bütün devlet hastanelerini, eğitim ve araştırma hastanelerini kullanabilirsiniz, sadece kimliğinizle, hiç bir ücret çıkmaz, fakat polikliniğe  yönlendirilirseniz ücret ödersiniz. Oda cüzi rakamlar özeldeki gibi değil, sağlık ocağında gidebilirsiniz ücret ödemezsiniz, ilaç alırken cuzi bir rakam en son 8 TL idi şuanda kaç bilmiyorum muayene farkı çıkar

Bilgi için teşekkür ederim..

Diyelim ki sağlık ocağına muayene oldum. Yazılan ilacı eczaneden alırken SGK mız olmadığı için ilaç ücretinin tamamını mı odüyorum?

Eğer tamamını ödüyorsam eşimin halen devlet memuru olmasının  bu konuya herhangi bir katkısı olabilir mi?

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eşiniz devlet memuru ise sizin herhangi bir güvenceniz yok ise otomatik sistem sizi eşinizin saglik güvencesine kayıt yapıyor yani hasteneye gittiğinizde kaydınız emekli sandığı görünür.ben ihraç oldum eşim memur ve otomatik onun saglik güvencesine kaydoldum.sizin muayenede problem olmaz içinizi ferah tutun e devlette de görebilirsiniz bu kaydı.gecmis olsun şimdiden.

679 EGM Polis. Takipsizlik var.Kod SC-SCC, 22 temmuz da kabul kararı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Eşiniz çalışıyorsa sgk dan gidip kaydınızı eşinizin üstüne aldırın. Otomatik geçiş var mı bilmiyorum ama eşinizle gidip sorgulayın. Yoksa eşiniz bir dilekçe verir ve geçersiniz.

672 MEB. Adli idari yok. İnceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
CANSIZCANO, 26 dakika önce yazdı:

Eşiniz devlet memuru ise sizin herhangi bir güvenceniz yok ise otomatik sistem sizi eşinizin saglik güvencesine kayıt yapıyor yani hasteneye gittiğinizde kaydınız emekli sandığı görünür.ben ihraç oldum eşim memur ve otomatik onun saglik güvencesine kaydoldum.sizin muayenede problem olmaz içinizi ferah tutun e devlette de görebilirsiniz bu kaydı.gecmis olsun şimdiden.

672 KHK lı eşler, 10 dakika önce yazdı:

Eşiniz çalışıyorsa sgk dan gidip kaydınızı eşinizin üstüne aldırın. Otomatik geçiş var mı bilmiyorum ama eşinizle gidip sorgulayın. Yoksa eşiniz bir dilekçe verir ve geçersiniz.

Teşekkür ederim.. Sağolunuz..

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan karar bekleyen üyeler anketine bakarak geriye kalan 30 bin dosyadan yaklaşık 7 bininin  polis olduğunu o söyleyebilir miyiz? Yoksa daha fazla mıdır?

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kararlar dm ile gelmeye devam ediyor.

• 701 KHK - EGM - İstanbul - Garson Kod EA - Adli İşlem Tanık Dava Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - İstanbul - Havalimanı Şb - Adli İşlem Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - Çorum - Trafik - Garson EA - Adli İşlem Takipsizlik - RET
  • 701 KHK - EGM - İstanbul - PÖH - Garson EA - Adli İşlem Soruşturma/İşlem Yok - RET
  • 701 KHK - EGM - Diyarbakır - Garson SAYV EA - Adli İşlem Takipsizlik - RET
  • 701 KHK - EGM - Kars - Polis Merkezi - Adli İdari İşlem Yok - RET
  • 701 KHK - EGM - PÖH - Garson SAY - Adli İşlem Devam Ediyor - RET

...

• 701 KHK - EGM - Elazığ - Polis Merkezi - Garson EA - Adli İşlem Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - Ankara - Garson EA - İhbar - Adli işlem Dava - RET
  • 701 KHK - EGM - Kilis - Rütbeli - Garson A4 - Adli İşlem Beraat - RET
  • 670 KHK - EGM - Ankara - Karakol - Garson E - Adli İşlem KYOK - İADE
  • 701 KHK - YÖK - Üniversite - Isparta - Kriter Yok - Adli İşlem KYOK - İADE
  • 701 KHK - EGM - Evde Kalma 2014 Öncesi - Adli İşlem EP - Garson SAY - RET
  • 677 KHK - EGM - Hatay - Rütbeli - Garson Kod Yok - Adli İşlem Beraat - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 yök ve iade ??

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...