İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Arkadaşlar şimdi komisyon sayfasına girdim kodda geldi. Incelemeyede devam her zaman ki gibi 

İnsanın boğazı düğüm düğüm oluyor. Bu kadar iade var .bende iade olmusumdur diyorum. Bi giriyorum sayfaya incelemeye devam 

Yarabbim sen büyüksün. Ne diyim yani diyecek başka bir şey yok 

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 9 saat önce yazdı:

Herkese selam. 

Değerli MSA size sormak istiyorum. genelden yazdım ki örneklik olsun. 

679 egm kriter hiçbirşey yok. savcılık takipsizlik geldi bir kaç gün önce. kodlama var mı yok mu diye merak ederken sd kart DA olarak kararda yazdığını gördüm. nette araştırdım bununla ilgili karar paylaşan veya bir sonuç bulamadım. sadece bir kişi başka bir yerde sormuş ancak cevap alamamış veya neticesini yazmamış. malumnette ben sordum cevap alamadım. komisyon kararı gelmeden önce tahmininizi değerli buluyorum çünkü bu zamana kadar isabetli tespitler yaptınız. 

karar çıktığında paylaşmak ve başkalarına da yol gösterici olmak adına bende kayıt olup mesaj atmak istedim. 

kabul alan arkadaşların gözleri aydın olsun. 

DA - Daha önce örgüt ile ilişkisi olup sonradan örgütten ayrılarak örgüt aleyhine faaliyette bulunduğu değerlendirilen ve zarar verme potansiyeli olan kişiler

Bu kodlamadan herhangi bir kabul yada ret görmedim. EGM için konuşacak olursak Takipsizlik ve KHK no lehinize. Kararınızın durumunu,  hakkınızda bir ifade yada tanıklık olup olmadığı ve/veya soruşturmalarda adınızın geçip geçmediği belirleyecektir diye düşünüyorum. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan tüm herkese hayırlı olsun, diğer arkadaşlarımıza da Allah sabır versin. Biz de 672 li öğretmen olarak beklemedeyiz hala...

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet bakanlığından iade yok mu hiç 

Elif

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de bekliyorum 23 ay istifa edilmiş sendika,okulla irtibatim da kalmadi aranip aranmadigimi da bilmiyorum?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 12 saat önce yazdı:

Zeus hesabi kapatmis duyum kalmadi galiba

Adamin yorsan mağduru bir esnaf olduğu söyleniyor.cek davaları varmış falan.  Kayyim gelince Yörsan a kapatmis

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Evet nette ilk karar olacak sanırım. Bu sebeple burada not düşmek istedim. Yorumunuz ve bakış açınız benim için önemli. 

Savcılık sohbet yada toplantılara gittiğine veya evlerde kaldığına dair ve özellikle kodlamaya atıfta bulunarak örgüt hiyerarşisinde bulunduğuna dair herhangi bir tanık ifadesi veya delil elde edilemediği  şeklinde kararda yazmış.  Telefon HTS araştırması yapılmış bu da temiz.

İlginçtir ki bu kodun muhatabı bile olmamam gerekirdi. Kafalarına göre benim hakkımda fişleme yapmışlar. Herhangi bir irtibatım yoktu. Şimdi bu yaptıkları lehte mi aleyhtemi diye endişe içindeyim. Tüm sonuçlar temiz oysa ki. 

Kodlamanın tek başına delil olamayacağı yan kriterlerin aranması gerektiği konusunda bir karar var mıdır. Tek başına geçerli mi hüküm vermede?

@MSA 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Hepyek, 49 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar şimdi komisyon sayfasına girdim kodda geldi. Incelemeyede devam her zaman ki gibi 

İnsanın boğazı düğüm düğüm oluyor. Bu kadar iade var .bende iade olmusumdur diyorum. Bi giriyorum sayfaya incelemeye devam 

Yarabbim sen büyüksün. Ne diyim yani diyecek başka bir şey yok 

Aynı duygular hocam niye sıra gelmiyor açıklanmıyor diye içim içimi yiyor. Yeni yıla iade olarak girmeyi çok isterdim... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 4 dakika önce yazdı:

Kodlamanın tek başına delil olamayacağı yan kriterlerin aranması gerektiği konusunda bir karar var mıdır. Tek başına geçerli mi hüküm vermede?

Ceza yargılamasında yargıtay ictihatları mevcut. Sanırım foruma da birkaç tane eklemiştim. Fakat idari yargıda özellikle güvenlik kurumlarında kurumun ne düşündüğü kararda belirleyici olacak. Benzer SC kodlardan iade mevcut. DA kodu da kriter yok ise böyle düşünülecektir.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 2 dakika önce yazdı:

Ceza yargılamasında yargıtay ictihatları mevcut. Sanırım foruma da birkaç tane eklemiştim. Fakat idari yargıda özellikle güvenlik kurumlarında kurumun ne düşündüğü kararda belirleyici olacak. Benzer SC kodlardan iade mevcut. DA kodu da kriter yok ise böyle düşünülecektir.

Teşekkürler. Neticeyi yazarım inş.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...