İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Pazin, 14 dakika önce yazdı:

Herkese çok teşekür ederim. Özellikleiyi dileklerimi yazan tüm dostlar ve eski sayfadan arkadaşlar.☺️☺️ Sayfaya çok yazmasamda hep takipteydim. ? Allah iade yazısını ve mahkemelerden iade kararını hepinize nasip etsin dostlar. Eylül hocam bende nasıl olsa Yökten ararlar diye bazen bakıuor bazen bakmıyordum ama zaman geçtikce birde kurum kanaati zırvası olfuğu için korkuyor düzenli bakıyordum. İyiki bakmışım sizde bakın. İnşallah müjde verirsiniz. 

Sayın yönetici en büyük teşekkür sana. İade olmana rağmen hala sayfadasın.???.sayfa hala açık.???. 3 yıllık süreçte hayatla bağlantılı olmamızı sağlayan başta başvurumcuların yönetiici olan mete hoca, * ve diğerleri ve eski kaderdaşlar sonra Khk forumdaki herkese teşekür ederim. Arkadaşlar süreç lehimize işleyecek merak etmeyin. son kişi dönene kadar sayfada olup takip edicem.. Herkese selam ve saygılar.. 

Amin amin amin ??

Bundan sonra daha sık bakacağım hocam. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mavan 2018 aralik yerel mahkeme beraat 1 hafta sonra kesinlesme.kurum arandimi bilgim yok ama aranmistir diye dusunuyorum.gecen hafta ben müdürü aradigimda sen döneceksin ben inaniyorum gibi sözler etmisti ama fazla bilgi vermedi.banka 2013 temmuz 2014 temmuz dönemi kiralik kasa islemi kasa ücreti 400-500 lira gibi bir ödeme hesap kapandiginda onunda yarisini geri verdiler zaten.2013 ekim 2014 ekim civari gazete aboneligi vardi 1 yillik.kimse yok mu sms de vardi gecmisten sayisini hatirlamiyorum.bi kac ufak tefek hts kaydi da vardi önemsiz.sendika üyeligim bildigim 24 ay istifali subat 2016.hepsi bu kadar.% 10 dönme ihtimalim var diyordum cok şükur o ihtimal gercek oldu.Umarim bekleyenlere faydasi olur.Rabbim tez zamanda tüm masumlara iadeyi itibarlarini görmeyi nasip etsin.kalin saglicakla

MEB -672 KHK-Beraat-KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese selam. 

Değerli @MSA size sormak istiyorum. genelden yazdım ki örneklik olsun. 

679 egm kriter hiçbirşey yok. savcılık takipsizlik geldi bir kaç gün önce. kodlama var mı yok mu diye merak ederken sd kart DA olarak kararda yazdığını gördüm. nette araştırdım bununla ilgili karar paylaşan veya bir sonuç bulamadım. sadece bir kişi başka bir yerde sormuş ancak cevap alamamış veya neticesini yazmamış. malumnette ben sordum cevap alamadım. komisyon kararı gelmeden önce tahmininizi değerli buluyorum çünkü bu zamana kadar isabetli tespitler yaptınız. 

karar çıktığında paylaşmak ve başkalarına da yol gösterici olmak adına bende kayıt olup mesaj atmak istedim. 

kabul alan arkadaşların gözleri aydın olsun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakamozz, 4 saat önce yazdı:

@Mavan 2018 aralik yerel mahkeme beraat 1 hafta sonra kesinlesme.kurum arandimi bilgim yok ama aranmistir diye dusunuyorum.gecen hafta ben müdürü aradigimda sen döneceksin ben inaniyorum gibi sözler etmisti ama fazla bilgi vermedi.banka 2013 temmuz 2014 temmuz dönemi kiralik kasa islemi kasa ücreti 400-500 lira gibi bir ödeme hesap kapandiginda onunda yarisini geri verdiler zaten.2013 ekim 2014 ekim civari gazete aboneligi vardi 1 yillik.kimse yok mu sms de vardi gecmisten sayisini hatirlamiyorum.bi kac ufak tefek hts kaydi da vardi önemsiz.sendika üyeligim bildigim 24 ay istifali subat 2016.hepsi bu kadar.% 10 dönme ihtimalim var diyordum cok şükur o ihtimal gercek oldu.Umarim bekleyenlere faydasi olur.Rabbim tez zamanda tüm masumlara iadeyi itibarlarini görmeyi nasip etsin.kalin saglicakla

Çok teşekkürler hcm

686 banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakamozz, 4 saat önce yazdı:

Teşekkürler hcm. Anladığım kadarıyla istinafta olup daha dönen yok. Hep kesin sonuçlananları açıklıyorlar

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar. Kabul alanlara hayırlı olsun, red kararını görenlere de geçmiş olsun.  

Forumda ki kabul kararlarını okurken çok duygulandım, Rabbim inşallah tez zamanda bizlere de görmeyi nasip etsin?

675 khk-Adli dava Beraat- Komisyon incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Bugün de karar çıkar mı acaba? İade olanlar aylar sonra gerçek bir uyku uymuşlardır. Mutlu , umutlu , huzurlu....                                                                            Ben kendimden çık eşimin dönmesini istiyorum. Ona “ yarın işe gelmeyeceğini söyle çünkü iade oldun “ demeyi çok istiyorum.Bacakları ağrımadan , kabuslar görmeden rahat bir uyku uyusun istiyorum.                                                   Çok şey mi istiyorum?

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Yakamozz, 6 saat önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun beraat 223 e denmiydi

Dantes, 2 dakika önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun beraat 223 e denmiydi

Komisyon mu iade etti mahkememi

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tum iade olan arkadaslara hayirli olsun.red alanlarada gecmis olsun. Iade bol olmasina cok sevindim dun. Sizler adina cok sevindim darisi bizimde basimiza ins. Dun tum hayatin mahfolmus bir haldeyken ertesi gun bir kararla hersey duzeliveriyor ne guzel birsey hayal gibi birsey. Pek yazamasam da yazdiklarinizi devamli takip ediyor ayni uzuntuyu ve duygulari paylastigimizi gordukce guc buluyorum forumu kuran arkadaslara cok tesekkur ediyorum..

701 KHK-Zabit Katibi-Albatros-Takipsizlik-Komisyon incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın kaderdaşlar.

Ekim ayının son haftasında hemen her gün karar görmüştük. @MSA hocam ne der bilemem; ama, içime bu hafta boyunca karar göreceğiz gibi geliyor. Sürekli komisyon sayfasından takip ediniz.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...