İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Yakamozz, 30 dakika önce yazdı:

Arkadaslar bundan bir önceki mesajimda durumumla ilgili bi soru sormustum soruyu sorduktan sonra komisyon sayfasına baktim ve rabbime şükürler olsun ki ben de kabul kararimi gördüm Allah tüm masum khk lılara bu sevinci yaşatsın Red alanlara da gecmis olsun Allah onlara da idare mahkemesi surecinde kolaylik ve iadeler versin

Hcm verceğiniz bilgiler bizim için çok önemli olacak lütfen sizden haber bekliyoruz

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese selam. 

Değerli MSA size sormak istiyorum. genelden yazdım ki örneklik olsun. 

679 egm kriter hiçbirşey yok. savcılık takipsizlik geldi bir kaç gün önce. kodlama var mı yok mu diye merak ederken sd kart DA olarak kararda yazdığını gördüm. nette araştırdım bununla ilgili karar paylaşan veya bir sonuç bulamadım. sadece bir kişi başka bir yerde sormuş ancak cevap alamamış veya neticesini yazmamış. malumnette ben sordum cevap alamadım. komisyon kararı gelmeden önce tahmininizi değerli buluyorum çünkü bu zamana kadar isabetli tespitler yaptınız. 

karar çıktığında paylaşmak ve başkalarına da yol gösterici olmak adına bende kayıt olup mesaj atmak istedim. 

kabul alan arkadaşların gözleri aydın olsun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
scienceindex, 2 saat önce yazdı:

@Pazin Okder hocam hatırladım sizi, hayırlı olsun.. darısı biz bekleyenlere inş.. 

@Eylül hocam eskilerden hatırladığım bir siz bir ben kaldım ? inş tez vakitte bizi de ararlar?

Okder hocamın iadesi hayırlı olsun,yaniliyorsun eskilerden bende varım,diğer formdan 2. Kaptan nick giriyordum.umarım bekledigimize değer de kalan kaderdaslar hepsi iade olur..

677-Beraat-kasım 2015 sendika istifa(10 ay)-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavan, Bir saat önce yazdı:

Hcm hayırlı olsun durumunuzu kısaca özetler misiniz. Kurum görüşü dosyanız istinafta mı bnka hareketleriniz

Aynen

686 banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün pek çok meslektaşım yüreği sevinç dolu iadeli harika bir gün geçirdi onlar adına çok mutluyum... Acaba aynı duyguları biz de yaşayabilecek miyiz? İnşallah... 

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 1 dakika önce yazdı:

Bugün pek çok meslektaşım yüreği sevinç dolu iadeli harika bir gün geçirdi onlar adına çok mutluyum... Acaba aynı duyguları biz de yaşayabilecek miyiz? İnşallah... 

yaşayacağınızdan şüphem yok birazda gayret biraz daha sabır 7-8 saat öncesine kadar 40 ay dile kolay sap gibi kalmışsın ortada şimdi 2000 tl aylıkta gurbetten aileme kavuşacağım günü bekliyorum heyecandan vs den ölmezsem

Merhaba Dünya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İNŞİRAH, 3 dakika önce yazdı:

yaşayacağınızdan şüphem yok birazda gayret biraz daha sabır 7-8 saat öncesine kadar 40 ay dile kolay sap gibi kalmışsın ortada şimdi 2000 tl aylıkta gurbetten aileme kavuşacağım günü bekliyorum heyecandan vs den ölmezsem

O heyecanı yaşayan yüreğinize selam olsun. Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle... 

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

695 TEn  karar çıkmış bravo  aylar aylar sonra ilk defa benim khk dan karar demek sonlara gelindi yavaştan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese çok teşekür ederim. Özellikleiyi dileklerimi yazan tüm dostlar ve eski sayfadan arkadaşlar.☺️☺️ Sayfaya çok yazmasamda hep takipteydim. ? Allah iade yazısını ve mahkemelerden iade kararını hepinize nasip etsin dostlar. Eylül hocam bende nasıl olsa Yökten ararlar diye bazen bakıuor bazen bakmıyordum ama zaman geçtikce birde kurum kanaati zırvası olfuğu için korkuyor düzenli bakıyordum. İyiki bakmışım sizde bakın. İnşallah müjde verirsiniz. 

Sayın yönetici en büyük teşekkür sana. İade olmana rağmen hala sayfadasın.???.sayfa hala açık.???. 3 yıllık süreçte hayatla bağlantılı olmamızı sağlayan başta başvurumcuların yönetiici olan mete hoca, * ve diğerleri ve eski kaderdaşlar sonra Khk forumdaki herkese teşekür ederim. Arkadaşlar süreç lehimize işleyecek merak etmeyin. son kişi dönene kadar sayfada olup takip edicem.. Herkese selam ve saygılar.. 

675, akademisyen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sabahtan beri gün içinde abartısız 50 kez bakmışımdır komisyon sayfasına. Bir parça ümit biraz da umut kırıntıları... Hoş benim hissiyatım çevrermdekilerin çok ta umurunda değil... Burada paylaşıyorum duygularımı aynı hüznü yaşayanlar beni anlar düşüncesiyle. Bu zor bir süreç hem madden hem manen ama sabırla kalbimizde o güneş yeniden doğacak mı? Rabbim hayırlısını versin... 

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...