İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Yanlış hatırlamıyorsam Sendika ve kimse yok mu ya SMS den iade olanlar burada ve facebook gruplarında daha önce paylaşılmıştı. Bu durumda olup da bizzat tanıdığınız, bildiğiniz birisi var mı? Geçen gün 22 ay sendika ve kimse yok mu ya SMS den iade haberi bu grupta paylaşılmıştı sanırım. Benim de bir arkadaş benzer durumda ve 16 ay sendika ( e bordro da 20 ay görünüyor) ve kimse yok mu SMS’den merakla bekliyor. Benzer durumda olup iade olanlar ya da bekleyenler bilgilendirirse seviniriz.
(Bu arada arkadaşımın henüz kurumu da aranmadı.)

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 9 saat önce yazdı:

Sendika ve banka olup hala bekleyen var mı arkadaşlar 

ben

sendika 26 ay 672  eylül kurum görüşü olumlu pasif banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mencelik, Bir saat önce yazdı:

İstifa edilmiş  ay sendika ve cihan medya dan iade edilmiş bir kişiye hiç denk gelmedim.... Kredi kartından Cihan medyaya 500 tl (9 aylık) abonelik görünüyor... VAR MI BİR UMUT

24 ay sendika ve bir yıl gazete aboneliği iade var 2 ay oldu başlayalı MEB öğretmen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 2 dakika önce yazdı:

24 ay sendika ve bir yıl gazete aboneliği iade var 2 ay oldu başlayalı MEB öğretmen

26 sendika 500 tl cihan medya pasif banka ile bekliyorum kurum görüşü olumlu eylülde alındı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
672zede, Bir saat önce yazdı:

Yanlış hatırlamıyorsam Sendika ve kimse yok mu ya SMS den iade olanlar burada ve facebook gruplarında daha önce paylaşılmıştı. Bu durumda olup da bizzat tanıdığınız, bildiğiniz birisi var mı? Geçen gün 22 ay sendika ve kimse yok mu ya SMS den iade haberi bu grupta paylaşılmıştı sanırım. Benim de bir arkadaş benzer durumda ve 16 ay sendika ( e bordro da 20 ay görünüyor) ve kimse yok mu SMS’den merakla bekliyor. Benzer durumda olup iade olanlar ya da bekleyenler bilgilendirirse seviniriz.
(Bu arada arkadaşımın henüz kurumu da aranmadı.)

(12 ay sendika + çocuğun okulu+banka taksitler okul için iade )sizin de iade olma durumunuz çok yüksek benim fikrim tâbi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cuma günü egm drn bir karar vardı, okul ödemesi ve cihan medyadan

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
fikirfikri, Bir saat önce yazdı:

26 sendika 500 tl cihan medya pasif banka ile bekliyorum kurum görüşü olumlu eylülde alındı

Bence kurum görüşü alındiysa iade olmanız yüksek,forumda Mehmet hocam da sendika ve pasif bankadan iade olmuştu kurum görüşü de alınmıştı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 3 dakika önce yazdı:

Bence kurum görüşü alındiysa iade olmanız yüksek,forumda Mehmet hocam da sendika ve pasif bankadan iade olmuştu kurum görüşü de alınmıştı.

inşallah tüm masumlar iade olur mesleğimi özledim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Missisipi06, Bir saat önce yazdı:

Zaten "iyade" yazdığınız için kurumum Meb deseydiniz üzülürdüm

Ona ben de takıldım lâkin MEB personeli olup da sürekli "Red" kelimesini kullanan arkadaşlar da var, çok da takılmamak lâzım derim şahsen.

Adalet Bakanlığı 675 Ret idari süreç yok. Zalimin sesi çok çıkar belki ama; son sözü mazlum söyler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Iade orani daha da artacak. Egm  672 ve 677 iade şansları zaman ilerledikçe daha da artıyor.  (Şahsi görüşüm)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...