İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Ret kararımı gördüm. Adli idari bişey yaşamadım. Açık soruşturma var ama daha ifade bile vermedim. Kurum TSK-DZKK

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bitmedi gitti.. günler haftalar aylar yıllar........... 

679 - YÖK - Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 14 dakika önce yazdı:

Ret kararımı gördüm. Adli idari bişey yaşamadım. Açık soruşturma var ama daha ifade bile vermedim. Kurum TSK-DZKK

Geçmiş olsun bir nebze teselli bir sonraki aşamaya geçebildiniz.Bakalım gerekçe olarak ne söyleyecekler?

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beraatı aldık sırada iade var

672 -20. İdare- Beraat İade olacağım ama tarihini bilmiyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kartalyuvası, 2 saat önce yazdı:

? fatmagülün sucu ne dizisindeki beren saat karakteri gibi hissediyorum kendımı? gri ceketli dayı dosyaları incelerken bıyıgını buruyordur??

Ben de aşk-ı memnu daki Bihter Ziyagil gibi hissediyorum. 

"Beni terörle suçlayıp işten attı, beni, beni beni Bihter'i ! " 

???

672 Meb, kriter yok, adli işlem yok, incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

"Komisyonun özverili çalışmasından çok memnun" larmış. Ben de çok memnunum. Kilidi vurmuşlar, dosyan içeride mi, bakıldı mı, bakılacak mı, ne durumda, bugüne kadar neye göre karar veriliyor, hangi khk dan kaç kişiye bakıldı, hangi kurumdan ne kadar iade ne kadar ret, zaten her ay bir tane düzenli !! rapor da yayınlıyorlar değil mi 31 gün olmuyor!! ... Daha ne kadar sayayım.. Aylık/haftalık vs göya bakılan dosya sayısı açıklanıyor, gerçekte bu kişilere bakıldı mı, atarken boy boy yayınladın iade ederken de yayınla da bakalım kimler iade olmuş, gerçekten bakılmış mı belli değil... bla bla bla....

Ondan sonra komisyon özveriyle çalışıyor de. Bu hafta daha kaç tane bakılan dosya haberi geldi !

Olsun, komisyon(cuk) özveriyle çalışıyor. Bekledin bu kadar, biraz aha bekle !!! Doğrusu bu mudur ???

Olsun komisyoncuk özveriyle çalışıyor !!! 16 ay önce beraat aldım ve benim gibi çoktan beraat edenler ya da takipsizlik alanlar var, öncelik verilecek dedi bay komisyoncuk, ama daha kurumumun bile aranıp aranmadığını ya da aranıp aranmayacağını bilmiyorum !?!?!

Olsun canım çalışıyor komisyoncuk !! Sistemde devam ediyor yazsa da belki de iade olmuşsundur !?!!? Arasalar ne güzel sürpriz olur değil mi ??? Belki de bize sürpriz yapacaklar, ne kadar da iyi niyetliler !?!?!?

Olsun canım, hem özveriyle çalışıyorlar hem de bize çok üzülüyorlar !!! Kahroluyorlar(mış) bu duruma, yanlarında çalışan temizlikçi, pompacı, çaycı, hademe, inşaat işçisinin vb. nin ihraç olan hakim/savcı/polis/akademisyenin durumlarına o kadar çok üzülmüşler ki !!!

Olsun olsun, çalışıp çözecekler tosuncuklar !!?!! Daha kaç kişinin daha intihar etmesi, hastalıktan ölmesi, şehit olması gerekiyor ki acaba ondan sonra çözecekler, bir bunu açıklamamışlardı, bunu da açıklasalar...

BU İŞLERE YOL AÇANLARIN, BU KADAR İNSANIN MAĞDUR EDİLMESİNE SEBEP OLAN DEVLETİN TÜM KADEMELERİNDEKİ İNSANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN !

679 - YÖK - Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@wildPuppy Geçmiş olsun.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Bugün karar varmi

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, Bir saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun. Tsk olunca neyse...

Dantes, 34 dakika önce yazdı:

Bugün karar varmi

Tsk dan iki ret var

677 jandarma takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victim, 2 saat önce yazdı:

Celepy Bey,

Dilekçenizdeki talebiniz idari şehrin kaldırılması mı yoksa yeni pasaport istemi talebi mi? 

Bimer demeleri ilginç. Bimer mi kaldı:). Bilgi edinmelik bir durum yok ki resmi gazetedeki kararname gereği bir hak talebi var. İlginç olmuş gerçekten de. 

Bakalım başka illerden ne cevaplar gelecek. 

pasaport için dilekce verdinizmi genelge cıkmısmı ne zaman tahmını sonuclanır bişey dedılermı bilginiZ varmı bu konuda 

672 MEB takipsizlik incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...