İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Passaport, Bir saat önce yazdı:

Tsk dan kıyım yapmişlar resmen yine arkadaş?

AKLIMDA BİR SÜRÜ ŞÜPHE; YOKSA BÜTÜN BU OLANLARDA AMAÇ; BAZI KESİMLERİN ARA SIRA DİLE GETİRDİĞİ GİBİ ASKERİYEDEN ATATÜRKÇÜ KESİMİ VE DİĞER BÜTÜN KURUMLARDAN MUHALİF KESİMİ LAĞVETMEKMİYDİ!!

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Uzun bekleyiş, 9 dakika önce yazdı:

Cok şükür eşimi n kabul kararini gorduk bu aksam.istifavedilmis sendika, 2015 e kadar cihan medya.kurum 3 hafta once aranmış.olumlu.sendika ilk kurildugunda da uyeydi.2015 mayista istifa

Hayirli olsun darısı bizlerin başına inşaallah 

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 14 dakika önce yazdı:

Hayirli olsun darısı bizlerin başına inşaallah 

Amin.benim de başıma insallah

672 KHK, istifa edilmiş sendika(esiyle birlikte)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kehake, Bir saat önce yazdı:

AKLIMDA BİR SÜRÜ ŞÜPHE; YOKSA BÜTÜN BU OLANLARDA AMAÇ; BAZI KESİMLERİN ARA SIRA DİLE GETİRDİĞİ GİBİ ASKERİYEDEN ATATÜRKÇÜ KESİMİ VE DİĞER BÜTÜN KURUMLARDAN MUHALİF KESİMİ LAĞVETMEKMİYDİ!!

Biraz gec olmus anlamaniz ama nihayetinde anlamissiniz. Aramizda hala mevzuya uyanamayanlar var.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Kartalyuvası

2. Yargı paketide 2020 ye kalmış. Görünen o ki komısyon kapanana kadar meclisten düzenleme adı altında birsey çıkmayacak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon ret kararında ihbar ibaresi geçiyor. İhbarcıya tanıyorum. İdare mahkemesinde ek beyanla ihbarcıyı duruşmamıza çağırtabiliyor muyuz mahkemede acaba? Soruşturma sonucunda Takipsizliğin davaya yani beraata dönüşmeyişinin dezavantajı, buyurun işte. Hakim karşısına çıkılsaydı o ihbarcıya ihbar diyemezdi komisyon ret kararında. 

Hasılı bari idare mahkemesinin duruşmasına gelmesini sağlayabilirmiyiz ihbarcının diye sormak istedim bilenlere. Şimdiden teşekkürler. 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve Kara Koç, 4 saat önce yazdı:

Beraatı aldık sırada iade var

Eş durumundan ihraç,KYOK var.Isin kurali yok,sadece bekliyorum.Bu arada esim de iftiradan ihrac.Calistigim kurum sanssizligimdi maalesef.Atacak adam bulan bulamayan kurumlar 667 nun o serinletici sorumsuzluk semsiyesiyle ativerdiler iste...Allah buyuk.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aras, 2 saat önce yazdı:

pasaport için dilekce verdinizmi genelge cıkmısmı ne zaman tahmını sonuclanır bişey dedılermı bilginiZ varmı bu konuda 

vermedim henüz . Fakat birisi vermiş dilekçeyi ne belirtti ne talep etti bilmiyorum. nüfusun verdiği cevabı twitter da buldum burada da paylaştım. Verirsem de  bu şekil cvp gelmemesi için tek kale maç şeklinde dilekçe hazırlayıp  iki koldan birincisi elden almazlarsa iadeli taahhütlü idareye  en yakın postaneden gonderecegim .cvp olarak ne verecekler çok merak ediyorum açıkçası ?

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aggrieved-khk695, Bir saat önce yazdı:

3 Yılda toplum analizi;

TOPLUMUN UMURUNDA DEĞİLİZ

Çünkü; Son 3 yıl içinde toplumun iktidar kesimine desteğini HUKUKSUZLUK, YADA YOLSUZLUK gibi parametreler değil EKONOMİ belirliyor. Toplum cebine MENFAATİNE bakıyor.

BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN...

NEME LAZIM...

ÖNYARGI...

TOPLUMDA; BASİRET, VICDAN GİBİ OLGULAR TÜKENME NOKTASINA GELMİŞTİR.

MENFAAT,  CEHALET, DUYARSIZLIK ARTMIŞTIR.

Mutlak adil olan allah ,halkın en çok kaybetmesinden korktuğu şeyden vuruyor Para para para.Kardeşlikmiş ümmetmiş davaymış bunlar  ve daha fazlası hikaye .

2014 mart 2014 temmuz banka katılım hesabı total 7000 tl 21.06.2019 tarihinde sistemde red kararı görüldü.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Victim, 11 dakika önce yazdı:

Komisyon ret kararında ihbar ibaresi geçiyor. İhbarcıya tanıyorum. İdare mahkemesinde ek beyanla ihbarcıyı duruşmamıza çağırtabiliyor muyuz mahkemede acaba? Soruşturma sonucunda Takipsizliğin davaya yani beraata dönüşmeyişinin dezavantajı, buyurun işte. Hakim karşısına çıkılsaydı o ihbarcıya ihbar diyemezdi komisyon ret kararında. 

Hasılı bari idare mahkemesinin duruşmasına gelmesini sağlayabilirmiyiz ihbarcının diye sormak istedim bilenlere. Şimdiden teşekkürler. 

İdari yargıda tanık dinlenemiyor. Öyle bir usul yok. İstense de Mh kabul etmez. Ama mhden,  idareye ara karar ile ihbarcının ifadesinin alınıp alınmadığını vs sorulabilir. Bu da ne kadar etkili olur bilemiyorum.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...