İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
MSA, 19 dakika önce yazdı:

Araştırmaya verilirseniz istediğiniz ili yazıyor ve oraya atanıyorsunuz. İstemediğiniz bir yere verilmiyorsunuz. İli siz seçiyorsunuz.

Çok teşekkür ederim. Gönlüme su serptiniz. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 21 aralıkta başlama yapan var mı hiç? O tarihten beri arıyorum sürekli imzada deniliyor aynı durumda olan var mıdır acaba?

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar Sayın @MSAkusura bakmayın kurum EGM olduğu için buraya sormak istedim.paylasmıstım esim şükür iade oldu geçen sürede toplam 3 yıl sigortalı çalıştı toplu ödemede egmde kesinti oluyor mu  mutemetmi yoksa SGK mı ilgileniyor nasıl bir yol izlemeliyiz

672egm İncelenmekten bıktı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizde kendi imkanmizla evragin evragimizi gönderirdim Ankara araştırmayı aradık evrak gönderilmiş 24 aralıkta yazi tebliğ edildi bir ay yıllık izne çıkarıldı.nasip olursa pazartesi baslama yapacak

Esimde bu süreçte sigortalı çalıştı ve malesef kesecekler dava konusu olurmu bilmiyorum ama olmali

670 khk ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yozgatlı, 48 dakika önce yazdı:

Bizde kendi imkanmizla evragin evragimizi gönderirdim Ankara araştırmayı aradık evrak gönderilmiş 24 aralıkta yazi tebliğ edildi bir ay yıllık izne çıkarıldı.nasip olursa pazartesi baslama yapacak

Esimde bu süreçte sigortalı çalıştı ve malesef kesecekler dava konusu olurmu bilmiyorum ama olmali

Bence dava konusu olur da olmalı da tasa Danıştay'ın 1970 li yıllarda verdiği bir kararı emsal gösteriyorlar ne alaka aclıktan mı ölseydik bu sürecte 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet. Dava açanlara bu danıştay kararına göre ret geliyor. Olumlu bir karar gelirse paylaşacağım.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anka, 15.01.2021 - 16:05 yazdı:

Merhaba 21 aralıkta başlama yapan var mı hiç? O tarihten beri arıyorum sürekli imzada deniliyor aynı durumda olan var mıdır acaba?

Yaren672, 18.01.2021 - 15:58 yazdı:

Merhaba arkadaşlar Sayın @MSAkusura bakmayın kurum EGM olduğu için buraya sormak istedim.paylasmıstım esim şükür iade oldu geçen sürede toplam 3 yıl sigortalı çalıştı toplu ödemede egmde kesinti oluyor mu  mutemetmi yoksa SGK mı ilgileniyor nasıl bir yol izlemeliyiz

Biz bugün itibari ile baslama yaptık verdikleri yer çok şaşırtıcı 112 ye verdiler yarin ne şekilde hangi pozisyonda olacağı netlescek

• Beğeni 2
  • Şaşırma 1

670 khk ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yozgatlı, 14 saat önce yazdı:

Biz bugün itibari ile baslama yaptık verdikleri yer çok şaşırtıcı 112 ye verdiler yarin ne şekilde hangi pozisyonda olacağı netlescek

Hangi il

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 9 saat önce yazdı:

Hangi il

Izmir

670 khk ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi geceler esim 677 EGM iade.gece gördük kararı.Ne olacak hic bisey bilmiyoruz inanın araştırma merkezi olup olmadığı nasil anlaşılıyor tebligatı bekleyelim mi hızlandırmak icin bi işleme gerek var mı komisyondan kabul alana kurum itiraz davası falan açmıyor degil mi ?inanın düşünemiyorum beynim sadece 22 kasımı hatırlıyor su an

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...