İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

iyi günler kaderdaşlar. 10 ekimde sistemde kabul kararımı görmüştüm. bugün valilikten arayıp atama onayınızı tebliğ edeceğiz diyerek pazartesi sabaha randevu verdiler. şimdi araştırma merkezine mi atama yapılmış oluyor? bilgisi olan cevap verebilirse sevinirim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Siz önce biliyormuydunuz araştırma olduğunu? Yenimi belli oldu benimde 13 kasım iade neresi olduğu belli degil.

679 KHK- KYOK - 13 kasım komisyon kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
criminalmind, 17 saat önce yazdı:

iyi günler kaderdaşlar. 10 ekimde sistemde kabul kararımı görmüştüm. bugün valilikten arayıp atama onayınızı tebliğ edeceğiz diyerek pazartesi sabaha randevu verdiler. şimdi araştırma merkezine mi atama yapılmış oluyor? bilgisi olan cevap verebilirse sevinirim

Muhtemelen araştırma merkezi olacak. EGM olsa idi tebligatı EGM yapardı.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 3 saat önce yazdı:

Muhtemelen araştırma merkezi olacak. EGM olsa idi tebligatı EGM yapardı.

anladım, teşekkür ederim.

Msrp, 12 saat önce yazdı:

Siz önce biliyormuydunuz araştırma olduğunu? Yenimi belli oldu benimde 13 kasım iade neresi olduğu belli degil.

hayır önceden bilmiyordum. yeni haberim oldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gn.Editör
ozelharekat61, 09.08.2020 - 14:06 yazdı:

@MSA @varex bugün araştırma merkezine verilip dava açan birinin bozulma kararını gördüm yine Ankara idare mahkemesi bozmuş bilginiz olsun 

İade karalarını iistinaf buuyor. Bunu bekliyorduk. Hukuk mücadelemiz uzun ve çetrefilli.

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu yenimi belli oldu acaba enson çarşamba aradım atama bakan beyin imzasında dendi hala belirli degil benim EGM yada araştırma olduğu.

679 KHK- KYOK - 13 kasım komisyon kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar merhaba  bugün valilik tarafından,10 gün içerisinde ankara arştırma merkezine giderek başlama yapmam gerektiği söylendi...ankarada hiçbir tanıdığım yok kendi aracımla gitmeyi düşünüyorum başlama yapan varmı ..istanbuldan gideceğim... kendi ilime atanma talep edeceğim ....izne ayırıyorlarmı bilginiz nedir lütfen bilen bir arkadaş yardımcı olsun "..

677 banka KYOK iade araştırma merkezi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kzyk, 2 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba  bugün valilik tarafından,10 gün içerisinde ankara arştırma merkezine giderek başlama yapmam gerektiği söylendi...ankarada hiçbir tanıdığım yok kendi aracımla gitmeyi düşünüyorum başlama yapan varmı ..istanbuldan gideceğim... kendi ilime atanma talep edeceğim ....izne ayırıyorlarmı bilginiz nedir lütfen bilen bir arkadaş yardımcı olsun "..

Hemen izne ayrılabilirsiniz. İstediğiniz ile atanma için dilekçe veriyorsunuz. Sonra izin alıp bekliyorsunuz. 15-30 gün içinde ilinizde başlıyorsunuz.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

teşekkür ederim ilgilendiğin için kardeşim .

MSA, Bir saat önce yazdı:

Hemen izne ayrılabilirsiniz. İstediğiniz ile atanma için dilekçe veriyorsunuz. Sonra izin alıp bekliyorsunuz. 15-30 gün içinde ilinizde başlıyorsunuz.

teşekkür ederim ilgin için..

677 banka KYOK iade araştırma merkezi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA @kzyk  konmisyon iade tarihi ne zamandı. valiliğin en son size bildirdiği Ankara da 10 gün içinde başlama tebliğinden önce herhangi bir tabligat yapıldımı , ne zaman.

672 KHK - kabul - cihan medya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...