İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar mrb, araştırma merkezlerinde askerler de var mı? Hiç asker iadesi duyulmuyor o açıdan soruyorum. Kurumlar farklı ama belki duyumu olan vardır.

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülümsekaderine, 12 saat önce yazdı:

EGM olunca mı kısa sürüyor acaba? EGM olan tek tük duyuyorum. EGM olmada kriter nedir?

Ben halen sigortalı çalışıyorum. İşi mi braksam. Kabul kararından sonra çalışmak mantıklı değil.

Yok onla ilgili degil toplu imzadan çıkıyor .Kriter nedir henüz bilen yok EGM icin. Ben çıkmadım isten 5 ay olacak aslnda SGK 7 aydr işliyor. Bekliyorum neresi olursa... 

679 KHK- KYOK - 13 kasım komisyon kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul kararı çıkanlara süreci takip için avukat gerekli mi, tavsiye edeceğiniz avukat varmıdır. Ankara için

670kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Terazi, 28.03.2021 - 19:29 yazdı:

Arkadaşlar mrb, araştırma merkezlerinde askerler de var mı? Hiç asker iadesi duyulmuyor o açıdan soruyorum. Kurumlar farklı ama belki duyumu olan vardır.

Jandarma var. TSK ise yine kendi biriminde araştırma merkezi benzeri bir yerde çalışıyorlar.

Yaşar borankay, 5 saat önce yazdı:

Kabul kararı çıkanlara süreci takip için avukat gerekli mi, tavsiye edeceğiniz avukat varmıdır. Ankara için

İşlemleri hızlandırmak ve derli toplu takip adına avukat olması iyi olur. Ankara için Mustafa Karakum u araştırın. Konumuza vakıf

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba 12 Aralık 2020kabul 15subat EGM tebliğ yapıldı bu atama ya ulaşabilen varmı numaraları mi değişti arıyorum bir haftadir çalıyor açan yok 

ÔŽÊÑ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 13.03.2021 - 07:24 yazdı:

Muhtemelen araştırma merkezi olacak. EGM olsa idi tebligatı EGM yapardı.

Bana EGM tebliğ yaptı iade yerim EGM.mi.oluyor simdi

ÔŽÊÑ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare Mahkemesine Soyut Norm denetimi yolu ile yaptığım Maddi Manevi tazminat davasında dilekçem yeterli bulunmuş ancak yaklaşık 600 bin TL tazminat istemime 10bin TL kadar Nisbi Harç yatırılmasına dair bir yazı geldi bugün Mahkemeden. Avukatsız takip ediyorum davayı. O sebeple bilen yazabilir mi? Bu Nisbi Harcı yatırmak zorundamıyım. Yatırabilirim aslında ama mümkün olduğu kadar geç yatırmak veya yatırmadan yürütebilme imkanı varsa bunu kullanmak için soruyorum. Bu Nisbi Harç uygulamaları nasıl oluyor bilen var mı?

672 KHK - EGM - Rütbeli - Aralık 2019'da TAKİPSİZLİK, Ocak 2020'de KABÜL kararı çıktı. Kodlama: 'Derece 1: E - Derece 2: E' . Anlamı: Hayatının Hiçbir Döneminde Fetö ile ilişkisi olmayan ve İşini İyi takip Eden' - EGM'ye atamam yapıldı. Şükür Kavuşturana.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Varmı gelişme arkadaşlar imzadan çıktimi yakında?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar bugun araştırma merkezine atamam oldugunu öğrendim bundan sonraki süreç ile ilgili neler yapılıyor ? Rutbeli arkadaşları ne pozisyonda değerlendiriyorlar bilgi veren olursa sevinirim herkese hayırlı olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Iyi akşamlar herkese gala beklemedeyiz ama cok şükür komisyon kararı beklemekten daha kolay.Insallah karar bekleyenler de bi an önce sevinir.

Benim bi sorum olacaktı telegram grubunda yazıldı da ayrı bir belirsizlik var yine.

Şimdi valilik tarafından araştırma merkezine atama olup geçici görevlendirmeye ise başladığınız takdirde istediğiniz ile kadro almak icin elden dilekçe yazmak gerekiyormus ancak kadro isteği beyan etmek EGM ye mahkeme ile geri dönüş ileri de engel olabilirmiş bilgisi olan var mı bu konuda acaba?

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...