İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

EyyAdalet, 6 saat önce yazdı:

@MSA @kzyk  konmisyon iade tarihi ne zamandı. valiliğin en son size bildirdiği Ankara da 10 gün içinde başlama tebliğinden önce herhangi bir tabligat yapıldımı , ne zaman.

İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020

Atama tebliğinden başka bir tebliğ yapılmadı 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

komisyon kararı 11.10.2020 ,ilk valilik tarafından aranma 16.01.2021, tekrar valiliğiğin yaptığı ankara ilgili tebliği 2 ay sonra ...

677 banka KYOK iade araştırma merkezi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ortalama 2-3 aylık süreçte belli olmus gruplar bizim 4 ay bitti sayın MSA neden nereye verildiği belli olmadi acaba? Süreç bir grup başlama yaparken diğer grup belirli olmuyor muydu?

679 KHK- KYOK - 13 kasım komisyon kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam arkadaşlar EGM den iade olanlar EGM yada Araştirma merkezi fark etmez  sskli olarak calistigi gunlerin parasini hemen topluca alabiliyor mu? Yada alan var mi? Kesin net bilgi verecek arkadaş var mi?

677 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul alanlar için Telegram ya da whatsap grubuna nasıl katılabilirim

677-EGM-KYOK- 19.03.2021 Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bana ya da @varex e özel mesaj gönderiniz.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar bu bizim onay isi cok uzadı varmı bilgisi olanlar kasım ayından sonraki iadeler onaydan çıkmadı sanırım?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Msrp, 26.03.2021 - 21:32 yazdı:

Merhaba arkadaşlar bu bizim onay isi cok uzadı varmı bilgisi olanlar kasım ayından sonraki iadeler onaydan çıkmadı sanırım?

Ekimde iade olan birisi başlama tebliği aldığını yazmıştı. Sizinkisi de mantıken 1 aya olur. Ben daha yeni sistemde kabul yazısını gördüm. 5 ay sürecek diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülümsekaderine, 9 saat önce yazdı:

Ekimde iade olan birisi başlama tebliği aldığını yazmıştı. Sizinkisi de mantıken 1 aya olur. Ben daha yeni sistemde kabul yazısını gördüm. 5 ay sürecek diye düşünüyorum.

Belli olmuyor o isler 4.grupta tanidigim var iade oldu 3 ay icinde EGM de başlama yaptı.Telefonu acan şahıs demişti 1 ayda süren var 7_8 ayda bu gidişle en üst seviyeyi bulacağız.Bu aralar belli olursa sizinde diger gruba kalırsınız tahminen gecikirse bizle belli olur o fikirdeyim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Msrp, 2 saat önce yazdı:

Belli olmuyor o isler 4.grupta tanidigim var iade oldu 3 ay icinde EGM de başlama yaptı.Telefonu acan şahıs demişti 1 ayda süren var 7_8 ayda bu gidişle en üst seviyeyi bulacağız.Bu aralar belli olursa sizinde diger gruba kalırsınız tahminen gecikirse bizle belli olur o fikirdeyim.

EGM olunca mı kısa sürüyor acaba? EGM olan tek tük duyuyorum. EGM olmada kriter nedir?

Ben halen sigortalı çalışıyorum. İşi mi braksam. Kabul kararından sonra çalışmak mantıklı değil.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...