İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Sevgi, 55 dakika önce yazdı:

uyap vatandaş da dava dilekçesi açılmıyor sadece duruşma zabıtlarını açıyor ne yapabiliriz

udf uzantılı olabilir o nedenle uyap editörü veya udf okuyucu indirin telefonunuza. 

İhrac idari yargı hakimi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Prometheus, 07.01.2020 - 13:57 yazdı:

Ben telefonu (cihazı) değiştirdim, artık kayıtlı komisyon sayfasına bastığımda doğrudan inceleme devam yazıyor. Önceden ya bilgileri girip sms mesaj kodu giriyordum ya da oturum açık buraya tıklayın yazıyodu öyle görüyordum. Sistemi mi değiştirdiler?

Google Chrome vb'den Opera'ya geçmiş olabilirsiniz. Opera'da açtığınız komisyon sayfası siz özellikle kapatmadikca sürekli açık kalıyor. Şifre ile uğraşmak istemeyenler için pratik bir uygulama. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

672-Akademisyen-İnceleme devam. Morbeyin mağduru! 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba Arkadaşlar.

Ben bugün adli soruşturmamın hızlandırılması için dilekçe hazırlayıp adliyeye gittim. Dilekçe vermeden son bi defa durumu sordum. Takipsizlik almışım dilekçeye gerek kalmadı evrağı elden teslim aldım. Baktım ki Ekim 2018 de karar verilmiş. 1 yıl 2 ay boyunca 4 defa gittim. Durumumu sormaya hep dosya gizli soruşturma devam ediyor demişlerdi. 

Eskişehirde soruşturması olan arkadaşlar adliyeye uğrayın belki karar çoktan çıkmıştır. Tebligat yapma zahmetinde bulunmuyorlar. Bilginize...

677-YÖK İDARİ PERSONEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 5 saat önce yazdı:

MEB’den 2 tane karar yazmışlar facede hocam bugün

Sonuc

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar.

Ben bugün adli soruşturmamın hızlandırılması için dilekçe hazırlayıp adliyeye gittim. Dilekçe vermeden son bi defa durumu sordum. Takipsizlik almışım dilekçeye gerek kalmadı evrağı elden teslim aldım. Baktım ki Ekim 2018 de karar verilmiş. 1 yıl 2 ay boyunca 4 defa gittim. Durumumu sormaya hep dosya gizli soruşturma devam ediyor demişlerdi. 

Eskişehirde soruşturması olan arkadaşlar adliyeye uğrayın belki karar çoktan çıkmıştır. Tebligat yapma zahmetinde bulunmuyorlar. Bilginize...

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Böyle yerleri şikayet etmek gerek, benim de tebliğ edilmesi için savcı şerh düşmüş ama yine de tebliğ etmemişler.  Aralık 2019 da karar verilmiş Takipsizlik kararına. Cimere adalet bakanlığına hatta Kamu Denetçiliği Kurumu na da şikayet ettim 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 4 dakika önce yazdı:

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Böyle yerleri şikayet etmek gerek, benim de tebliğ edilmesi için savcı şerh düşmüş ama yine de tebliğ etmemişler.  Aralık 2019 da karar verilmiş Takipsizlik kararına. Cimere adalet bakanlığına hatta Kamu Denetçiliği Kurumu na da şikayet ettim 

Valla dosyanın içini biraz okuyunca tebligatı unutuverdim. Kurumda herkesi şikayet etmekle ün salmış 2 gerizekalı vardı. Ben kendilerini tanımam etmem ancak beni de şikayet etmişler. Birinden duyduk onlardan olabilir diye ihbarda bulunmuşlar. Darbeden hemen sonra bu ciğeri beş para etmez adamlar yüzünden ihraç olmuşum. Ne yapacam bilemedim. Ancak savcı bunlara itibar etmemiş inş komisyon da etmez. Hiç hasmım yoktu artık var. Iade olduktan sonra onlarla hesaplasacaz inş. Hem dünya da hem diğer tarafta yakalarını bırakmayacağım.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677-YÖK İDARİ PERSONEL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar.

Aynı olayı arkadaşımda yaşadı kuruma emniyete gidip sormasına rağmen bilgi vermemişlerdi eşinin avukatı görmüş talihsizliği. 2017 de alinmis.15 gün içinde bildirmeniz gerek dendiğinde bizlik durum yok savcıya sorun diyorlar yani top cevirme?

701 KHK.ifadeden 1 Ay sonra KYK.KYK dan 1 ay sonra ihraç.Diyanet 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tamirci, 3 dakika önce yazdı:

Valla dosyanın içini biraz okuyunca tebligatı unutuverdim. Kurumda herkesi şikayet etmekle ün salmış 2 gerizekalı vardı. Ben kendilerini tanımam etmem ancak beni de şikayet etmişler. Birinden duyduk onlardan olabilir diye ihbarda bulunmuşlar. Darbeden hemen sonra bu ciğeri beş para etmez adamlar yüzünden ihraç olmuşum. Ne yapacam bilemedim. Ancak savcı bunlara itibar etmemiş inş komisyon da etmez. Hiç hasmım yoktu artık var. Iade olduktan sonra onlarla hesaplasacaz inş. Hem dünya da hem diğer tarafta yakalarını bırakmayacağım.

Aynen başlarına bela olmak gerek. Hocam savcılar da farkında, her şikâyeti değerlendirip işlem yapanlar çok sıkıntı yaşıyor sonradan.  O yüzden tanık veya şikayet eskisi gibi kale alınmıyor 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Facede bir kişi daha kabul görmüş o da öğretmen bugün 3 karar paylaşıldı öğretmenler yine aldı başını gidiyor ?

• Beğeni 5
  • Teşekkür 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sona kalanlar iade sansimiz artiyor mu

ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Facede bir kişi daha kabul görmüş o da öğretmen bugün 3 karar paylaşıldı öğretmenler yine aldı başını gidiyor ?

Kriterler ne acaba

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...