İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@jedencovek Hayırlı olsun.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
MSA, 12 dakika önce yazdı:

@jedencovek Hayırlı olsun.

Sağ ol şef. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 EGM - Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
jedencovek, 27 dakika önce yazdı:

EGM 679 KHK ile ihraç olan ve akrabasına verdiği hatta by lock çıkan arkadaşım adli işlem sonrası 7 ay ceza evinde yattı kasım ayında beraat aldı.

Garson fişleme kodu AD. Dün itibari ile IADE olduğunu gördü. 

Hayırlı  olsun darısı bekleyen arkadaşlara.

hayırlı olsun..

güzel gelişme..

emniyetten iadeler çölde su gibi..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlar gözünüz aydın olsun.darısı bizlerin başına inşallah..ret alan masumlara da geçmiş olsun.Komisyon uzun süredir pek karar yüklemiyordu.Bu aralar kararlar sisteme daha fazla yüklenir diye düşünüyorum.

• Beğeni 5

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 3 saat önce yazdı:

Cevap yazdığım, cevap yazamadığım tüm arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ederim. Darısı bekleyen herkese inşallah. Bu grupta nefes almamızı sağlayan başta @MSA olmak üzere herkese gönülden teşekkürler???

Est. Hayırlı olsun @672zede. Allah utandırmasın.

• Beğeni 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 10 saat önce yazdı:

İyi geceler, hayırlı kandiller. Bugün gündüz bakmıştım karar yoktu. Şimdi baktım, RET almıştım. Kriterler yazılı imzada. Ben KYOK almıştım. Kabul olur diye bekliyordum. Ama ret çıktı. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Yıkıldım,  ne diyeyim.  Bu kadar bekleyip ret almak çok kötü 

Dostum senin döneceğine inanıyordum ve ozeldende sana paylaşmıştım ama malesef olumsuz karar gelmiş. Davulun sesi uzaktan hoş gelir ama birde davulu çalana sormak lazım. Yaşamayan bilemez ama muhtemelen ıhraç oldugun andaki acıyı hissettin. Ama emin ol sen gibi 100.000 kişide ayni acıyı ikinci defa hissetti. Yolun bahtin acik olsun idare mahkemesi serüveninde başarılar...

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 5

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Ad kodu ret ilginçmiş.  Ad kodundan önce  kod var mıydı 

İnan bilmiyorum devrem. KYOK kararında sadece kodlama AD. Başka bir arkadaşa da ad ile ret gelmişti, tebliğ geldi listede EA varmış. Komisyon sadece EA dan bahsetmiş. İnşallaj benim EA değildir. Gerçi biraz tehlikeli biriydim fetöcülere lkarşı. Bilmiyorum sonuç gelsin de.

akademili, 31 dakika önce yazdı:

Dostum senin döneceğine inanıyordum ve ozeldende sana paylaşmıştım ama malesef olumsuz karar gelmiş. Davulun sesi uzaktan hoş gelir ama birde davulu çalana sormak lazım. Yaşamayan bilemez ama muhtemelen ıhraç oldugun andaki acıyı hissettin. Ama emin ol sen gibi 100.000 kişide ayni acıyı ikinci defa hissetti. Yolun bahtin acik olsun idare mahkemesi serüveninde başarılar...

Sağol devrem.  Dediğin gibi sanki yine ihraç olmuş gibiyim. Yine de isyan etmek yok. Tebliğ gelsin göreceğiz nedenini. 

Son çalıştığım ilden farklı ildeyim ve komisyona adres beyanı yapmıştım. Acaba kaç gün de gelir tebliğ devrem 

• Beğeni 2

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Devletin yürütmesi beraat almışlar için göreve dönüş zemini hazırlamadıkça HİÇbişey beklemeyin mahemelerden.Taaki en tepesindekine kadar.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Doğduğun yer değil doyduğun, huzur bulacağın, adaletin olduğu yer !..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim tebliğin 10 günde geldi. Ayni ilde yaşıyordum. Personel şubeden aradılar, gittim elden teslim aldım. Bu işleri ya karakol ya da personel  şube aracılıyla arayıp tebliğ ediyorlar. EGM mensubu olmanın tek artısı, herkesten önce tebligatı alıyorsun. Postacı beklemene gerek yok. Birileri yakında seni arar. Mahkeme safhasında gene paslasiriz. Sana tavsiyem Melih kutlu hocanin facebook ta reddolunlar kulübü var oraya gir. Orda bu konularla ilgili ne ararsan bulabilirsin. 

• Beğeni 2

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...