İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Sadece vatansever, 19 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bugün   sabah 8 de baktım iade EGM, wifi, beraat e, den Allah herkese nasip etsin

hayırlı olsun. daırsı başımıza

• Beğeni 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar saat:16.10 itibari ile bende KABUL yazısını görmüş bulunmaktayım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Umarım herkes bu sıkıntıdan kurtulur. Beni çoğunuz tanımazsınız, diğer forumdan takip edenlerden tanıyanlar olabilir. 679 EGM.  25.02.2020 KYOK banka. Kod:AD (Tüm liste ve Güncel Lise) Derece:0  1282 gün sonra rabbim bu anı yaşamayı nasip etti şüküler olsun 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kaptanpolis, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar saat:16.10 itibari ile bende KABUL yazısını görmüş bulunmaktayım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Umarım herkes bu sıkıntıdan kurtulur. Beni çoğunuz tanımazsınız, diğer forumdan takip edenlerden tanıyanlar olabilir. 679 EGM.  25.02.2020 KYOK banka. Kod:AD (Tüm liste ve Güncel Lise) Derece:0  1282 gün sonra rabbim bu anı yaşamayı nasip etti şüküler olsun 

en son ne zaman bakmıştınız? hayırlı olsun

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sınıföğretmeni, 2 saat önce yazdı:

Çok ama çok sevindim...Foruma renk geldi nefes geldi zaten yeterince içimiz kararmıştı.

Yeniden birbirimiz icin sevinmeye devam edebilmeyi dilemiştim ve gerçek oldu hamdolsun.darısı tüm bekleyenlere olsun insallah (komisyonu, mahkemeleri...)

Çok teşekkür ederim hocam, inşallah siz de bu mutluluğu bir an önce yaşarsınız...

Muhammet Adıgüzel, 5 saat önce yazdı:

Yaklaşık 1-2 haftadır dışarıdan seyrediyordum. Bu salgın yüzünden sevdiklerimiz risk altında olunca iadeyi düşünemeyecek hale geldik ? 

Öncelikle ret alan arkadaşlara çok geçmiş olsun. Rabbim idareden dönmenizi nasip eylesin. Bu saatten sonra ret almak zor ama sabretmekten savaşmaktan başka bir çaremiz yok, Rabbim güç, kuvvet versin.

@672zede hocam size ve diğer kabul alan arkadaşlara da hayırlı olsun ? Bir mesajımda benden önce iadeyi göreceğinizi söylemiştim. Komisyondan anladığım eğer ki tek kriter varsa ve bu zamanlarda kurum görüşü alındıysa 3 hafta sonra iade geliyor. Ama önceden kurum görüşü alınıp tek kriter bile varsa süreç uzadıkça uzuyor. Benim de inceleme halen devam ediyor. Rabbim en çok ihtiyacı olan arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm herkese iadeyi nasip etsin insallah...

Çok teşekkür ederim hocam, evet hatırlıyorum demiştiniz inşallah siz de en yakın zamanda bu güzel haberi alırsınız...

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Yengeç  rabbim hepinize hepimize bu mutluluğu yaşatsın inşallah. Geçen cuma günü bakmıştım. bugünde bakmayı düşünmüyordum cumayı bekliyordum eşim açıklamalar olduğunu söyleyince küçük oğlumun ismi BERAT onun nasibine bakalım dedim ve bugün görmek nasip oldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kaptanpolis, 15 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar saat:16.10 itibari ile bende KABUL yazısını görmüş bulunmaktayım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Umarım herkes bu sıkıntıdan kurtulur. Beni çoğunuz tanımazsınız, diğer forumdan takip edenlerden tanıyanlar olabilir. 

Sadece vatansever, 29 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bugün   sabah 8 de baktım iade EGM, wifi, beraat e, den Allah herkese nasip etsin

Ohh ohhh Allah bereket versin ne güzel iyice açılmaya başlıyor bahar dalları içimizde...

Sizi tanimamıza @Kaptanpolis  gerek yok ki ; biz burda tanimadiklarimiz icin de sevinmeyi ögrendik .Hem sizin icin seviniyoruz hem de bizler için ışık yaklaşıyor , umudumuz artıyor.

• Beğeni 5

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @672zede çok sevindim, bizim icin de dua edin.

• Beğeni 4

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Sınıföğretmeni  teşekkürler en kısa zamanda sizlerinde bu mutluluğu ve güzelliği yaşamanız dileğiyle; her zaman masumlar olarak dualarımdaydınız ve dualarımda da olmaya devam edeceksiniz inşallah

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kaptanpolis hayırlı olsun. bizde bankadan bekliyoruz. Biraz açabilir işiniz durumunuzu? 

672 inceleme devam. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...