İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
standartüye, 3 dakika önce yazdı:

@KatrinaVanTassel  malesef

Ben sizi iade diye düşünüyordum hep inanın...

Size de ret verilmesi de pes yani, ne bu böyle...

??‍♀️

Gerçekten biz de burda şok olduk...

Çok geçmiş olsun. İnşallah idareden dönersiniz...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@standartüye ayni kaderi paylaştık be kardesim bugun hala kendime gelemiyorum 

• Üzülme 3
  • Onaylama 1

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Policeman77, 4 dakika önce yazdı:

@standartüye ayni kaderi paylaştık be kardesim bugun hala kendime gelemiyorum 

Size de çok geçmiş olsun...

?

........

Sn @By3kan ne oldu sizin idare mahkemesi. Duruşmalı demiştiniz. Oldu mu duruşma. Olduysa nasıl geçti...

Bi ses verin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Asetil58, 18.05.2020 - 10:32 yazdı:

Banka yok sendikadan bekliyorum 8 ay geçti kurum görüşü alınalı

KATİP YOKMU 679 dan karar bekleyen ????? neden ADALET BAKANLIĞINDAN YOK

(AB 679 kyok)  takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
standartüye, 29 dakika önce yazdı:

Sıfır kriter 

Delil yokluğundan takipsizlik

Kod yok

Ama RED var

Allah şu mübarek günlerde bunları bize yaşatan herkesin Allah Belasını versin ...

Bu haftaki EGM kararları çok garip.701 ler harici eski KHK ile atılan takipsizlik alan yetmediği gibi fetöcü olmayan anlamını taşıyan ad kodu olanlara bile red verilmiş.Bu işlerin bi standardı yok EGM de gerçekten neye göre red neye göre kabul verildiği belli değil.Daha önce birsürü SC SCD kod olup 677-679 lardan takipsizlik alıp kabul alan gördük Bugün bunlara hep red verilmiş.Daha önce ad kod olup takipsizlik alanlara hep kabul veriliyordu Bugün red verilen ad kodlu kişiler var.Bu işin düzeni nedir nizamı nedir?herşey karavana.EGM ve askeriyede resmen suçsuzluğu adli olarak kanıtlanmasına rağmen insanların ve bu insanların kriter denen şeylerin hiçbirisi olmamasına rağmen altını çiziyorum (sadece gözle kimsenin görmediği tanımadığı bilmediği bi garson denen birinin fişlemesi) mesleki olarak suçsuz yere kıyım var yazık çok yazık...

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba hepinize, ret kararımı göreli 8 gun oldu yazmıştım forumada. Içimdeki harlı ateş sadece bir ateş topuna döndü. Etrafimdaki kimse bilip görmesede icim yanıyor. 

Ret alan kaderdaslarim sizi cok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun. 

Benim hakkımda da adlı idari hicbir islem olmadigi icin ne ile suclandigimi bile bilmiyorum. Evrak gelince 4 yıl sonra ogrenecegim . Ama önce Allah sonra ben biliyorum nasil masum olduğumu.

Kac gune geliyor evrak isyerinden mi arayip cagiriyorlar. Yoksa benmi gidecegim ret haberimi vermeye.

Isyerime beyaz onlugumle dönmeyi düşünürken kapkara dünyamla gideceğim son kez. Biran once evrağın gelmesini ve bu stresten kurtulmalı istiyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sanki MEB kararlarına ara vermiş ya da azaltmışlar gibi. Kurum görüşü alınalı 8 ay oldu hala incelemeye devam.

672 KhK , MEB, Sendika, Kyok, İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi geceler arkadslar bu hafta MEB 672 den karar çıktı mı acaba  ben hiç bir yerde görmedim bu arada inceleme devam 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ADANALI, 46 dakika önce yazdı:

KATİP YOKMU 679 dan karar bekleyen ????? neden ADALET BAKANLIĞINDAN YOK

Ben varım bekleyen 2019 ocak beraat 679

679 KHK - Beraat - İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

ret kararı alan tüm arkadaşlara geçmiş olsun..

iade olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun..

tüm masumların er geç göreve dönmesi umuduyla herkese iyi geceler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...