İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Baya karar girmişler...

Daha önce de böyle bayram öncesi retler olmuştu...

Çok geçmiş olsun. İnşallah idareden döner herkes...

??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 34 dakika önce yazdı:

@black board yok hocam inanin KYOK kararim bomboş ya hicbir kriter bulunamamistir diyor açıkça komisyon ne yazacak bekliyorum buraya da yazarım 

Çok üzüldüm krtiersiz ret alanlar kervanına sen de katilmissin suç yok kriter yok ama yine de ret yazıklar olsun

• Onaylama 1

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 39 dakika önce yazdı:

@black board yok hocam inanin KYOK kararim bomboş ya hicbir kriter bulunamamistir diyor açıkça komisyon ne yazacak bekliyorum buraya da yazarım 

Kardeşim çok geçmiş olsun kararınız gelince paylaşırsanız sevinirim herkes görmüş olur yaşatılan mağduriyeti

• Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 47 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar red alanlara geçmiş olsun diyorum. Kabul alanlara hayırlı oldun.. bizim incelemeye devam. 

Sn @MSA, daha evvel sormuştum lakin forumda kimsenin malumatı yok sanırım. KHK ile ihraç olmuş bir birey Dernek kurabilir mi sizin bu hususta bir bilginiz var mı?

Bu konuda bilgim yok dostum. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret alan arkadaşlara çok üzgün olduğumu bildirir, sabırlar dilerim. İade olan arkadaşlara da hayırlı olmasını ve bundan sonraki hayatlarında haksızlıklara uğramadan başarılı bir kariyer dilerim. 

Benim inceleme halen devam ediyor. Saygılar, şimdiden hayırlı bayramlar...

• Beğeni 4

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
standartüye, 5 dakika önce yazdı:

Sıfır kriter 

Delil yokluğundan takipsizlik

Kod yok

Ama RED var

Allah şu mübarek günlerde bunları bize yaşatan herkesin Allah Belasını versin ...

İnanamıyorum...

Ret mi aldınız...

Çok geçmişolsun...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@672meb77 farklı kurumlarda farklı uygulamalar olabilir MEB çalışanları için okuluna sorulması gibi durumlar forumda daha önce bahsedildi. 

Kısa süre içinde 1 ay gibi kararınız çıkabilir banka durumunuz nedir düşük meblağ rutin mi artış mı vardı acaba

Komisyondaki raportörler eski kurumunuz arayıp üst amirinizden diğer personellerden sizin hakkınızda bilgi isteyip karar aşamasına gelmiş olabilir dosyanız ancak yargılama devam ediyorsa bir süre bekletilebilir de. 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • 679 KHK - Çalışma Bakanlığı - SGK - Tekirdağ Çorlu - VHKİ - Adli KYOK - İADE
  • 692 KHK - Adalet Bakanlığı - Zabıt Katibi - Adana - Tanık Beyanı - Adli KYOK 2017 - İADE
  • 679 KHK - EGM - KOM - İzmir - Garson Kodlama Bilinmiyor - Adli İşlem Yok - İADE
  • 677 KHK - MSB - HvKK - Ankara - Astsubay - Kurum Kanaati Olumlu - Adli Beraat 2019 - RET
  • 672 KHK - MEB - İstanbul - Sendika 2. Açılışta Üyelik Yok - Cihan Medya - Okul - Adli KYOK 2020 - İADE
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 3

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...