İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@altuğ 2012 is ve meslek danışmanı olarak girdim işe kurum görüşü bilgim yok 

• Teşekkür 1

672 incelemeye devam sendika banka -hesap açma adlı işlem yok İşkur 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 8 dakika önce yazdı:
  • 672 KHK - EGM- Adıyaman - Karakol - Garson SC SCD - Adli KYOK - RET
  • 672 KHK - EGM- Şanlıurfa - KOM - Garson Bilgi Yok - Adli KYOK 2018 - RET

bu kararlara şaşırdım

• Onaylama 2

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gökdu672, 3 saat önce yazdı:

672 İşkur ret geldi arkadaşlar 

Geçmiş olsun.İnşallah mahkemede gorevinize iade edilirsiniz.Banka kriteriniz hakkinda sizin icin bir mahsuru yoksa bilgi verir misiniz? 

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@gorafda banka sadece 2014 Şubat ayında açmış olduğum bir hesap para girişi yok hocam

672 incelemeye devam sendika banka -hesap açma adlı işlem yok İşkur 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Keske hakkimda bi tane kriter olsaydı sadece ad ya . Bayramımızi zehir ettiler iki tarafta ellerim yakalarinda 

• Üzülme 5

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 37 dakika önce yazdı:

Kod um AD iki kez takipsizlik aldim 2 ay önce. Simdi ksrarimi gordum kocaman bir RED nedir bu ya serefsizler ya kac sene beklemksim ya 

üstad geçmiş olsun. tüm liste ve güncel liste detayı biliyor musun. farklı bir kod olabilir mi. beri inceleme raporunu aldın mı

679 KHK - EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 46 dakika önce yazdı:

Kod um AD iki kez takipsizlik aldim 2 ay önce. Simdi ksrarimi gordum kocaman bir RED nedir bu ya serefsizler ya kac sene beklemksim ya 

iki kodlama var. Tum liste be guncel liste bir tanesi aleyhe olursa red geliyor. Dosyanizi alip baktiniz mi.  Bir listede AD Diyerine baktiniz mi

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@fatihinfedaisi hersey temiz hocam emniyet kom da tanidigjm ppolisler solemisti temiz raporunu göndermişti komisyona .hala inanamioruz soktayim resmen

@black board hocam 50 yazıyordu o da koddan sayılmadı bole.bir kod yok diyordu savci da takipsizklik verdi 2 ay önce bu yüzden KYOK kararinda bole yaziyor.  Yani hicbisey yok ya inanamiorumki yanlis mi karar diyorjm 2 kez almisim takipsizlk

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 4 dakika önce yazdı:

@fatihinfedaisi hersey temiz hocam emniyet kom da tanidigjm ppolisler solemisti temiz raporunu göndermişti komisyona .hala inanamioruz soktayim resmen

Siz dosyanizi alin. Veri inceleme raporu var. Orda yaziyor soylenenlere bakmayin resmi evraga bakin.

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...