İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@black board nerden alcam hocam raporu alayim yoksa çıldırıcam inanin

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Siz kac mezunnusunuz polis okulundan.  50 kodu sayilamayabilir adli makamlarca.  idare komisyonca en ufak aleyhe kod oldumu degerlendirip red veriliyor

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 3 dakika önce yazdı:

@black board nerden alcam hocam raporu alayim yoksa çıldırıcam inanin

fazla canını sıkma. bu da bir imtihan. veri inceleme raporunu KYOK kararı veren savcılıkta dosyada. oradan alin

679 KHK - EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@black board 2013 giris 2014 mezun oldum hocam

@fatihinfedaisi tamam hocam da 4 sene gecmjs buna üzülüyorum aileme ayri üzülüyorum Rabbim yardim  etsin hepimize 

• Üzülme 2

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 6 dakika önce yazdı:

@black board 2013 giris 2014 mezun oldum hocam

@fatihinfedaisi tamam hocam da 4 sene gecmjs buna üzülüyorum aileme ayri üzülüyorum Rabbim yardim  etsin hepimize 

Gecmis olsun. 50 kodu muhtemelen aleyhe degerlendirilmis gibi. Farkli bir kriter yoksa.

Bugune kadar iki listede kodu AD olup red alan olmadi

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, Bir saat önce yazdı:

Kod um AD iki kez takipsizlik aldim 2 ay önce. Simdi ksrarimi gordum kocaman bir RED nedir bu ya serefsizler ya kac sene beklemksim ya 

Yazıklar olsun ya. 4 yıl ret vermek içinmi bekletmişler. EGM için bu kadar acımasızlık  niye ya. Hiç mi Allah korkusu yok bunlarda. 

• Üzülme 3
  • Onaylama 1

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@black board yok hocam inanin KYOK kararim bomboş ya hicbir kriter bulunamamistir diyor açıkça komisyon ne yazacak bekliyorum buraya da yazarım 

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar red alanlara geçmiş olsun diyorum. Kabul alanlara hayırlı oldun.. bizim incelemeye devam. 

Sn @MSA, daha evvel sormuştum lakin forumda kimsenin malumatı yok sanırım. KHK ile ihraç olmuş bir birey Dernek kurabilir mi sizin bu hususta bir bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar dün ohal Komisyonu direk eski müdürümü arayarak beni sormuş. Normalde böyle mi kurum görüşü alıyorlar . Yoksa il mili eğitim aracılığı ile mi bilen varsa bilgilendirir mi. Firek Komisyonun araması benim lehine öi acaba. Müdür aradı söyledi. Olumlu şeyler söylemiş. 

• Beğeni 1

672 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...