İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

KatrinaVanTassel, 12 saat önce yazdı:

???

Hadi yine iyisiniz...

???

???

Yorumları süper özellikle " Ağam egleniy bizle" ???

• Kahkaha 3

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Alıntı yapamadım cevap veren kaderdaslarim cok tesekkur ederim. Eve gelmesine cok sevindim, is yerine boynu bükük gitmek istemiyordum. Üzerimden büyük bir yuk kalkti. 4 yıldır benim bilmediğim birseyi birde insanlara anlatmak tüketti beni. Evrak gelsin öğrenelim bakalim.

Şuana kadar 3 avukatla görüştüm. Melih hocanin dilekce örneklerinde bakacagim.Halkımı sonuna kadar arayacağım. Allah buyuktur Allah daha buyuktur...

Hepinize saglikli,mutlu, huzurlu bayramlar dilerim?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

679 C,CD kodlaması ile ilgili hiç karar çıktımı acaba..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bir fasıl yükleyip bayram tatiline girdiler işte. Adalet Bakanlığı hakikaten çok az kalmış olabilir bir kaç hafta önce 300 küsür gibi bir rakam tahmin edilmişti sanırım doğru, duruma bakılırsa çünkü. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Okul + cihan medya iadesi duydum sonunda, bakalım, biz nolacağıź

• Beğeni 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 3 saat önce yazdı:

679 C,CD kodlaması ile ilgili hiç karar çıktımı acaba..

Bu rütbeli kodlaması sanırım dimi hocam ?

• Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 18 dakika önce yazdı:

Bu rütbeli kodlaması sanırım dimi hocam ?

Yok yaw neymiş geçmişte feto sohbetlerine katılan ama 17_25 den sonra vareste olan kazanılması zor olan diye kodlamalar mis 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...