İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

İncelemeye devam arkadaşlar.Bu ne sessizliktir hiç karar gelmiyor bunaldık artık!  

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bugün karar yok galiba 

İfade verdi. Öğretmen 672. Komisyon incelemeye devam. Sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

22 mayısta kararını gören arkadaş mayısın kacinda karar verildiğini yazması gerek karar tarihi ile kararını gördüğü tarih bir değildir. 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Culture, 3 saat önce yazdı:

Yurtdışına da çıkış yaşayınız kalkmış oldu mu .. Bu konuyu net bilen vae mi? Yurtdışı yasağı da kalkmış oluyor mu tahdit kalkınca.. 

Bu hukuk kanun tanimamazlik düzeninde evet aynen oyle oluyor.

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mesika, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba 672 li olan öğretmenin geçen hafta kurum görüşü alındı. Ancak mahkemesi hala devam ediyor ve mahkeme eylüle ertelendi. ve kurum görüşü olumlu.sizce durum ne olur. Bende aynı durumdayım mahkeme devam ediyor,inceleme devam. 

Bence dosyayı tamamlıyorlar.Mahkeme kararını verdikten sonra komisyonda dosyaya karar verecek.Benimle aynı dosyada yargılanan öğretmen arkadaşımın da mahkemesi devam ederken kurum görüşü (olumlu) alındı.Hala tek kriter sendikadan bekliyor.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hayati, 04.06.2020 - 16:44 yazdı:

Ben şerhlerin iptali için ohalden hemen sonra dava açtım ve kazandım ama dava açtığımda son pasoport düzenlemeleri yoktu. Sizin önce üst kurula itiraz etmeniz eğer itirazdan da red gelirse idari dava açmanız gerekir 

Ben gecen yil pasaport icin basvurum ve hemen aldim  hakkimda sorusturna olmadigi sonucuna vardim fakat yinede vize alip biyerlere gidemedjm?

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 3 saat önce yazdı:

Bu bilgiye göre;

22 mayıs itibariyle incelenen dosya 105.708 Kalan:20.592.

bu iki haftada küsuratı silseler kalan 20 bin. Bu yıl biter diye düşünüyordum ama zor gibi

Yengeç, Bir saat önce yazdı:

22 mayısta kararını gören arkadaş mayısın kacinda karar verildiğini yazması gerek karar tarihi ile kararını gördüğü tarih bir değildir. 

doğrudur, belki en son 10 gün önce bakmıştı belki 20 gün bilemiyorum, ne olursa olsun herkes en azından 2 haftada bir bakıyordur diye düşünüyorum, ona göre takribi değerlendirme yapılabilir.

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kulunbiri, 53 dakika önce yazdı:

Ben gecen yil pasaport icin basvurum ve hemen aldim  hakkimda sorusturna olmadigi sonucuna vardim fakat yinede vize alip biyerlere gidemedjm?

Pasaport almakla iş bitmiyor , edevlet üzerinden protokol sorgulama yapıp ,kesin netleştirmek uzere il EGM de hudutlar sube uzerinden cikisa mani engelin olup olmadığı hususunu sorgulatarak netleştirmek lazim . Hiçbir sey cikmazsa sorun yoktur demektir.

Ayrica yurtdışına gidip gitmemek önemli değil onemli olan, anamızın ak sütü gibi helal olan anayasal hakkımızı elimizden almalarına göz yummamak mani olmak,hakkimiza sahip çıkmak !

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugun de ses çıkmadığına göre, Allah'in izniyle Pazartesi günü sayfamiz KABUL yazılarıyla şenlenir.

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...