İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ümitsiz olmayın arkadaşlar bugün arkadaşımla konuştum kayseride araştırma merkezinde 128 kişi görevlerine başlamak üzere evrakları istenilmiş sabah akşam olumsuz yazılar yazınca kaderimiz değişmeyecek kimsenin moralini bozmayalım insanların aileleri eşleri çocukları var hayat görevden ibaret de değil bu kadar hayatınızın merkezine koymayın şu muhabbetleri rica ediyorum...

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

4 EKİM 2016 tarihinden beri açıkta olan yaklaşık 600 kişi...

neredeyse 1300 gün sonra gelen ihraç kararı...

bu insanları madem ihraç edecektiniz neden umut verdiniz...

amiri müdürü sıralı tüm ita amirleri güvendiğiniz insanlara neden sahip çıkmadınız...

her zaman olduğu gibi çuvala koy ve ihraç et mantığı nereye kadar sürecek..

defalarca yazdık yine yazmaya devam ediyoruz..

hainlerle, PKK, FETÖ vb. terör örgütleri ile alakası olmayan suçluluğu net olarak ispat olunmayan herkes masumdur, bu insanlara devletimiz tarafından sahip çıkılmalıdır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben TSK görev yaparken şehir merkezindeydim. Arkadaşım üst bolgesindeyken benden tlf hattı istedi bende aldım kendisine. Sonra o izne gittiği zamn bir hat daha almış ve benim ona aldığımla birlikte kullanıyormuş. Ankesörlu tlf ark. Kullandığı iki hatta aranmış. Yani arayan kişi ark. Ulaşmak için aramış. İkimizde ihraç edildik. Ben savcılıktan kyod karar aldım sizce ohal komisyonu bunu nasıl değerlendirir. 

Ankesör ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Resim nasıl yukleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hepsinin canı cehenneme!!!(Onlar kendilerini biliyorlar sıyrılmaya calisanlar)Allah cumartesi pazar üniversite sınavına girecek evlatlarımıza zihin açıklığı versin.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 14 dakika önce yazdı:

Resim nasıl yukleniyor

• Beğeni 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende sınava gircem, bı umut işte ..

• Beğeni 4

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

http://GEfsFo.jpg

http://D9FRu8.jpg

Tarihe dikkat SD kart 18.04.2017 yılında teslim edilmiş ben 07.01.2017 tarihinde ihraç oldum ve ihraç sebebimin SD kart olduğu yazıyor takipsizlikte 

SD kart teslim edilmeden 4 ay önce fişleme yüzünden ihraç oldum 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar saçmalık değil mi sizce fişleme SD kart dümen değil mi SD kart teslim edilmeden fişleme yuzunden ihraç olmuşum sonra da bana bir fişleme yapmışlar kurgu bu düpedüz kılıf uydurma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 10 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Bende 25 idaredeyim. Esas numarası kaclardaydi acaba?

Karar no: 2020 /783 16 Haziranda geldi.

672 Red 6 yıl 3 ay

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...