İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Esasınız kaç acaba

Alıntı yapamadım esas numaranız kaç acaba 

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

25.idarede dosyası erken tekemmül edip de esas no 6000'lerde sonuçlanan dava duyan oldu mu henüz? 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 9 saat önce yazdı:

Konu dışı değerli arkadaşlar benim bulunduğum yerde bilgisayar yok telefondan komisyona giriş yapmak istedim ancak klavyem harfleri yazıyor rakamları yazmıyor sorun nedir sizce..yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Sn @elaf benim tlf da öyle isim kısmına TC mi yazıyorum sonra kopyala yapıştırla aktarıp tekrar ismimi yazıyorum

• Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar saçmalık değil mi sizce fişleme SD kart dümen değil mi SD kart teslim edilmeden fişleme yuzunden ihraç olmuşum sonra da bana bir fişleme yapmışlar kurgu bu düpedüz kılıf uydurma

Öyle devrem. İnan benşm ret kararında komisyon ret vermek için takla atmış. Üst amir kanaati olumsuz diyememiş direk, en gereksiz şeyleri söylemiş, örgütçülerin ad kodu ve örgüte zarar verme olasılığı olan kişi olarak beni kodlamasından asla bahsetmemişler.  

Kaldı ki üst amir kanaati olumsuz deniyor ya üst amir bana ne dendiyse onu yazdım seni zaten 1 ay gördüm tanıma fırsatı bile olmadı  diyor. 

Ama komisyon benim irtibatlı olduğuma karat vermiş 

• Onaylama 1

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugü ve yarın sınava girecek olan kuzularınız varsa Allah zihin açıklığı versin...

Bildiğini doğru yapsın, bilmediğini atsın, ama attığı tutsun...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 15 saat önce yazdı:

SCD kodundan ret alan duydunuz mu? EGM

Ret ve iade ikisi de var. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, Bir saat önce yazdı:

Ret ve iade ikisi de var. 

Saygıdeğer @MSA amirim, bence kodla modla alakası yok bu işler istihbarat çerçevesinde ilerliyor gibi, çünkü dün ad kod ve SGK kaydından olsun, 2008 sohbet tanık ifadesi olsun polisler kabul alırken, 17/25 aralıktan sonra bağlantısı tespit edilemeyen kodlaması bulunan polis ihraç olmuş Forumda okudum. Bence sadece kod değil, iletişim kayıtları istihbarat bilgileri önemli bir etken,  Bütün kurumlarda personel hakkında istihbarat araştırmalarıda 15 temmuzun çok öncesine dayalı. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Onaylama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 9 dakika önce yazdı:

Saygıdeğer @MSA amirim, bence kodla modla alakası yok bu işler istihbarat çerçevesinde ilerliyor gibi, çünkü dün ad kod ve SGK kaydından olsun, 2008 sohbet tanık ifadesi olsun polisler kabul alırken, 17/25 aralıktan sonra bağlantısı tespit edilemeyen kodlaması bulunan polis ihraç olmuş Forumda okudum. Bence sadece kod değil, iletişim kayıtları istihbarat bilgileri önemli bir etken,  Bütün kurumlarda personel hakkında istihbarat araştırmalarıda 15 temmuzun çok öncesine dayalı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Mutlaka. Genelde AD iade edilir fakat ret alanlar da var. Çift yada 3lü kodlarda ise sonucu kestiremiyoruz.

• Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar günaydın,

komisyon başkanı birkaç ay önce zor dosyalar kaldı demişti. bundan kastı tam olarak neydi anlayabilmiş degilim. yani somut delil yok ama o yönde kanaat var demek mi, nedir yani. bir de bizler torbanın dibinde kaldık malumunuz sizce kalan diyelimki 18000 dosyada iade oranlarında bir artış bekliyor musunuz. selam ve saygılarımla 

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
online, 20 dakika önce yazdı:

arkadaşlar günaydın,

komisyon başkanı birkaç ay önce zor dosyalar kaldı demişti. bundan kastı tam olarak neydi anlayabilmiş degilim. yani somut delil yok ama o yönde kanaat var demek mi, nedir yani. bir de bizler torbanın dibinde kaldık malumunuz sizce kalan diyelimki 18000 dosyada iade oranlarında bir artış bekliyor musunuz. selam ve saygılarımla 

Komısyon için zor dosya diye birsey olmadığı hepimizin malumu istediği dosyaya istediği zaman ret verir kimseye hesap vermez, komısyon başkanının  O sözü “neden az karar çıkıyor” sorusunu absorbe etmek için Kullandığı bir argüman. 

Güncelleme • • Adli27
  • Onaylama 5

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...